Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Figyeljünk oda, mit hova töltünk fel!!

Rengeteg olyan hirdetést látok, ami nem jó kategóriában van. És most nem arról beszélek, hogy egy nem csíkos pulcsi a csíkos pulcsiknál van, hanem a ruháknál cipő, a táskáknál póló.. Magatoknak, mint eladó, és a vevőknek is segítetek, ha jó kategóriába töltitek fel! Aki nem beírja a keresőbe, amit szeretne, hanem a kategóriákat használja, nem fogja megtalálni a pólót, amit a táskákhoz töltöttél fel!!!! Tudom, hogy egy csomó kategória nincs, amire szükség lenne (pl. ujjatlan?!) de próbáljuk meg a legközelebbibe feltölteni, így is elég katyvasz az oldal. Ugyanitt a címkékre, színekre, anyagokra, fazonokra is figyeljünk oda. Ha nem vagyunk biztosak benne, akkor keressünk rá, vagy hagyjuk ki inkább. :) Próbáljuk meg segíteni egymást azzal, hogy rendesen használjuk az oldalt. <3
2020 10 06
Ezzel abszolút egyetértek !!! :") de ha már kategóriák, az oldal is igazán összeszedhetné magát és felvehetné a teljesen általános de hiányzó kategóriákat , mert azért ez nem lenne egy olyan hű de nagy feladat... .pl: - melltartó - egyberészes fürdőruha - ujjatlan póló / top - kulcstartó / mobiltok A "hajáplás" kategória sem semmi.. (Gondolom az O elfogyott , pisztácia meg sosem volt ) A "kötény" kategória valóban sokkal fontosabb, mint mondjuk a melltartó . Egy jóféle Lujivutton kötényt én is vennék már. :') :')
2020 10 06
sőt, a nadrágoknál is lehetne több kategória, pl magas derekú, skinny, vagy a szövetnacik, ami se nem farmer, se nem trapéz.. én annak is örülnék, ha lenne "crop" kategória, de az már álom marad szerintem :D
2020 10 06
Elég sok kategória hiányzik az oldal részéről is főleg alap dolgok, mint amit ti is említettek. Minden más egyéb már csak extra. Számomra a legmedöbbentőbb az volt hogy fehérnemű kategória, melltartó kategória egyáltalán nincs. De a legjobb az volt hogy Zara parfümöt kerestem kifejezetten és egy babydollt dobott ki elsők között a kereső, mert ilyen kulcsszavak voltak megadva a babydollhoz . Vicces és egyben bosszantó is...
2020 10 06
Igen sajnos sem a felhasználók egy részének nemtörődömsége, sem az oldal karbantartásának és fejlesztésének hiánya sem dob a minőségen... Én amúgy az oldalra "jobban haragszom" mint a felhasználóira ilyen téren, de ez valószínűleg szakmai ártalom. Az én weboldalaim úgy vannak megcsinálva, hogy a felhasználók eleve ne tudjanak "rosszalkodni" , és a minőséget is az diktálja milyen maga a felület. Ahol sokat lehet "bénázni" és "trükközni" ott sokat fognak. (Tudom, hogy ez nem szép gondolat de sajnos tapasztalat ) Más az, ha valaki valamit véletlenül félre kattint (pl:rossz kategória), de a kamu címkézés mondjuk marketing szempontból biztosan megtérül, mert minden keresésére ők vannak elöl... Mondjuk ehhez kell azért egy arc is, hogy vállalja az ember a negatív kritikát hozzá. Én azért ennyire "minden áron" nem szeretnék eladni, de hát kinek mi... Mindenesetre a rendszer engedi és még nem hallottam olyanról, hogy valaki emiatt szankcionálna - hacsak nem az a néhány felhasználó aki idegbejön a sokadik telespammelt keresés után.
2020 10 07
Már 5 éve vagyok fent ezen az oldalon, és már akkoriban is állandóan mondtuk a vezetőknek, hogy legyenek ilyen olyan kategóriák, sőt egy külön posztot csináltunk ennek, akkoriban még foglalkoztak ezzel, de azóta sem... Sajnos ezen felesleges gondolkodni, nem fog változni semmi, alkalmazkodni kell :)
2020 10 08
> Rozsa19: > Már 5 éve vagyok fent ezen az oldalon, és már akkoriban is állandóan mondtuk a vezetőknek, hogy legyenek ilyen olyan kategóriák, sőt egy külön posztot csináltunk ennek, akkriban még fogllakoztak ezzel, de azóta sem... > Sajnos ezen felesleges gondolkodni, nem fog változni semmi, alkalmazkodni kell :) Igen, tudom, én is itt vagyok évek óta, csak néha "előjön" az elégedetlenség :D
2020 10 09
addig a kategóriáknak sincs sok értelme, amíg a kedves feltöltő nem tudja, mit árul. hiába lenne külön bikini meg egyrészes fürdőruha, ha egyszerűen fürdőruhaként jelölné csak. mint ahogy a szandál is cipő meg a csizma is. nem tudja a különbséget bokacipő és bokacsizma között, hogy a tunika nem kardigán, stb. kellene valaki, aki ellenőrzi a feltöltések helyességét.
2020 10 26