Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Kamu profilról negatív

Sziasztok! Összetűzésbe keveredtem egy lánnyal - hosszú a sztori, a lényeg, hogy tényleg nem én voltam a hibás. Minden bizonyíték mellettem szól, viszont először egy másik profiljáról kaptam negatív visszajelzést - aztán mikor én az igazira adtam egyet, kaptam arról is. Butaságnak tűnhet, de évek óta becsülettel csinálom az oldalam, és ez az első két negatív visszajelzésem, ráadásul egy embertől, két profilról, egy olyan ügyben, amiben én vagyok a károsult. Írtam az Adminnak (az e-mail nem működik, úgyhogy itt az oldalon is megpróbáltam), de van erre bármilyen másik megoldás szerintetek? Nem akarok állóháborúba kezdeni, de tényleg nagyon bánt az igazságtalan hitelrontás. Előre is köszi bármilyen tippet, segítséget! Sára sul
2 napja, 21:38
Szia! Én egyszer kerültem olyan szituba, hogy megvettem egy terméket, és hosszú ennek is a sztorija, de a végén még nekem adott a lány negatívot, ráadásul elég bántó stílusban. Én írtam az adminnak, hogy jogtalan a negatív. Le is törölték nálam. És végül, hogy ne legyen vita, inkább én is letöröltem, amit a lánynak írtam. Borzasztóan bántott a dolog, mert nem értettem hogyan fajulhatott odáig a dolog. De végül ennyiben maradtunk. Senki nem írt aztán senkinek.
1 napja, 08:51
Szia! Most olvastam a fórumon, hogy megváltozott az e-mail elérhetőségük, szerintem próbálj meg az új [email protected] címen is írni az adminnak ha esetleg még nem oldódott meg.
1 napja, 16:00
Köszönöm a tippeket! Képzeljétek el, az Admin leszedte a negatívokat, erre a lány megint írt két negatívat (egyet a kamu, egyet a saját profiljáról), és egy semlegeset is, aminek a szövege persze negatív. Én sem akartam ebbe a szituációba kerülni, de mivel már mindenhova odaírja, hogy fenyegetem, meg hogy szánalmas vagyok (a teljes levelezésünk nyilvános, semmi fenyegetés nincs benne, és azóta csak a visszajelzéseken keresztül kommunikálunk), már nem szeretném, ha az lenne a vége, hogy törlöm a negatívomat, mert mással is ezt fogja csinálni, ha épp elkattan nála valami. Nem kerültem még ilyen helyzetbe, elképzelni nem tudom, hogy mi játszódhatott le benne, vagy mi történik most, mikor újra és újra adja a negatívokat. Nem szeretném, ha a vége az lenne, hogy törlik a profilját, de nem tudom, hogy az Adminnak mikor lesz elege, hogy naponta írok neki a kamunegatívok miatt. És nagyon fárasztó és elkeserítő, hogy egy több éves múltat képes valaki így tönkretenni. :S
1 napja, 19:39
Talán nem nagy vigasz, de 564 pozitív visszajelzés után engem személy szerint nem riaszt vissza a 2 negatív :) Különösen, ha kommentben tudod posztolni a beszélgetést, nekem (és bízom benne sokanak) nem venné el a bizalmat feléd. Van bőven ellensúly ;)
14 órája
Vannak bosszúálló típusok, de elnézve a több száz pozitív értékelésed, még ha be is vág pár negatívat, nem befolyásolja azt, hogy te normális felhasználó vagy. Még egy másik gáz dolog jutott eszembe: az is rossz, hogy kamu oldalról negatívat osztanak, de előfordul, hogy kamu oldalról pozitívakat gyártanak a csalók maguknak... ,:(
13 órája
Szerintem ne adjunk tippeket nekik x-) > lacrymosa: > Vannak bosszúálló típusok, de elnézve a több száz pozitív értékelésed, még ha be is vág pár negatívat, nem befolyásolja azt, hogy te normális felhasználó vagy. > Még egy másik gáz dolog jutott eszembe: az is rossz, hogy kamu oldalról negatívat osztanak, de előfordul, hogy kamu oldalról pozitívakat gyártanak a csalók maguknak... ,:(
11 órája
> meszianna: > Szerintem ne adjunk tippeket nekik x-) > > lacrymosa: > > Vannak bosszúálló típusok, de elnézve a több száz pozitív értékelésed, még ha be is vág pár negatívat, nem befolyásolja azt, hogy te normális felhasználó vagy. > > Még egy másik gáz dolog jutott eszembe: az is rossz, hogy kamu oldalról negatívat osztanak, de előfordul, hogy kamu oldalról pozitívakat gyártanak a csalók maguknak... ,:( Nem tipp, nagyon sok csalógyanús profil rendelkezik pár kamu pozitívval, de rámenve, olvasgatva azért csak gyanússá válik a dolog.
10 órája
Ó, nyugi, megvolt magának rögtön utána a pozitív is a másik profiljáról, hogy ne az én negatívom legyen legfelül. :D Ha jól látom, azt a profilt már törölték - azóta csak egy profilról írja vissza minden nap az Admin által törölt visszajelzést. Jó kis móka ez... Ja, és kirakott a feketelistára - szerencsére az Admin azt is törölte. És köszönöm lányok a támogatást, tudom, hogy nem ez számít, és engem sem tartana vissza még akár több negatív sem, ha látom, hogy mi a szitu. Csak olyan elkeserítő, hogy egyrészt egyáltalán ilyennel kell foglalkozni, mikor vígan vásárolgathatnék is az eladott rucik árából itt, vagy csak böngészném a szépségeket, amik sosem fognak beférni a gardróbomba; másrészt mindig úgy örültem, mikor beléptem, hogy ezt tényleg jól csinálom, és amennyire én is hálás vagyok egy-egy kincsért vagy kedves vevőért, cserepartnerért, annyira nekem is tudnak örülni, mind eladóként, mind vásárlóként - és most mindig "rettegek", hogy ha végre eltűnik a negatív, mikor kapom az újabbat. Azon is gondolkodtam, hogy talán, ha én leveszem tőle a negatívat, leszáll rólam, de közben bennem van, hogy ha mással is ezt csinálja, akkor jobb, ha van egy korrekt és alátámasztott figyelmeztetés. Pláne így, hogy már listázgat is. Remélem, máshova nem tett fel - és egyébként ez is úgy derült ki, hogy egy kedves régi cserepartnerem írt rám éjjel, hogy meglátta a nevem a feketelistán, amiért örök hálám neki. :") Szóval köszi lányok, és csak jobbakat nektek!
6 órája