Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Meddig érdemes egy eladóra várni?

nem vagyok egy nagy adás-vételi oldal szakértő de az hogy értékeljük egymást már egy alap dolog mindenhol nem? ebay, wish, márkák webshopjai bármi...akkor ez az oldal miért lenne kivétel?! nem értem az embereket... úgy látom akad baj a vevőkkel és az eladókkal is 😔
2020 11 02
> morningstarjin: > nem vagyok egy nagy adás-vételi oldal szakértő de az hogy értékeljük egymást már egy alap dolog mindenhol nem? ebay, wish, márkák webshopjai bármi...akkor ez az oldal miért lenne kivétel?! nem értem az embereket... úgy látom akad baj a vevőkkel és az eladókkal is 😔 Jaja, mindkét oldalon elég sok problémás emberke van. Vaterán is nagyon sokszor tapasztalom, hogy mikor megírom ugye a visszajelzésemet, utána nagyon soká szokták viszonozni (tisztelet a kivételnek), gondolom már jön az utolsó utáni figyelmeztető üzenet, hogy értékeljen már! Persze, nekem is van, hogy kimegy a fejemből és nem egyből jelzek vissza, de nem várok heteket vele.
2020 11 02
> lacrymosa: > > morningstarjin: > > nem vagyok egy nagy adás-vételi oldal szakértő de az hogy értékeljük egymást már egy alap dolog mindenhol nem? ebay, wish, márkák webshopjai bármi...akkor ez az oldal miért lenne kivétel?! nem értem az embereket... úgy látom akad baj a vevőkkel és az eladókkal is 😔 > Jaja, mindkét oldalon elég sok problémás emberke van. Vaterán is nagyon sokszor tapasztalom, hogy mikor megírom ugye a visszajelzésemet, utána nagyon soká szokták viszonozni (tisztelet a kivételnek), gondolom már jön az utolsó utáni figyelmeztető üzenet, hogy értékeljen már! Persze, nekem is van, hogy kimegy a fejemből és nem egyből jelzek vissza, de nem várok heteket vele. Anno amikor divatba jött a vatera meg a teszvesz (vagy jó 10éve) még középsulis voltam és nem is értettem hogy mennek a dolgok (netet is akkor kötötték be kb) de láttam, hogy az eladónál akitől vettem a cuccot mások is írtak véleményt szóval amint megkaptam a csomagom írtam a tagnak, hogy kell e véleményt írnom nekem is, mondta hogy igen szeretné, szóval mentem és írtam én is. ehhez nem kell hatalmas IQ... max vaknak és iszonyat lustának lenni...
2020 11 03
látom, hogy be volt lépve, de nem válaszol. biztos nehéz elolvasni a beszélgetéseket. de ha azt nem olvassa, minek lép be? és hogy ad el? hisz csak azon a felületen kommunikálhat, egyeztethet.
2020 11 26
1 2