Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Postán maradó-segítsetek légyszi :)

Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy ha postán maradóra küldök,akkor a méret is számít (magasság-szélesség stb) vagy csak a súly? Szóval ha pl egy cipősdobozban küldök el vmit,aminek nagy a terjedelme,de így is 500g alatt van,akkor ugyanannyiba kerül,mint mondjuk egy borítékban? Illetve ,hogy így küldve ti mibe szoktatok csomagolni? Én eddig ilyen bazinagy borítékot használtam,simán belefér pulcsi-ruha is,de most elfogyott itthon. Foxiba simán csomagoltam már műanyag reklámszatyorba (persze full leragasztva stb) ,de így a postán nem tudom... Köszi! :)
2020 10 28
Az alak szerintem mindegy, meg az is, mibe csomagolod, eddig jött-ment már mindenféle csomag. Hanem ugye a címzéshez érdemes legalább egy a4-es papír felét ráragasztani, amire tudnak bélyegezni, meg ők is ragasztani, ha kell.
2020 10 28
Bármibe csomagolhatod végülis. Csomagoltam én is már karácsonyi csomagoló papírba is, nejlon táskába is.. Bár én mostanában inkább veszek bubis borítékot, mégiscsak egyszerűbb. De ha nincs itthon éppen és sürgősen fel kéne adnom valamit, akkor abba csomagolom, amit találok :D Felveszik a postán, legalábbis eddig nekem senki nem szólt érte, hogy ne lenne jó. Elvileg az alakja is mindegy. Azt nem tudom mekkora méretig veszik fel postán maradó ajánlott levélként. De gondolom postán maradó csomagként meg bármekkora lehet. De egy cipős dobozt simán felvesznek postán maradó ajánlott levélként is. Persze lehetnek kivételek... de nekem eddig ezzel sem volt gondom :) És én úgy tudom, hogy a súlyát nézik az árkalkulációnál.
2020 10 28
Szia. Súllyt mérnek az számít csak. Én már láttam olyant is ami szemetes zsákba volt téve csak fel volt cimkézve. Postán maradóra.
2020 10 29
Köszönöm a válaszokat lányok! :)
2020 10 29
sziasztok! nem tudja valaki, hogy mennyibe kerül egy felső )kb. 250 gr feladása? az lehetetlen, h 1500 Ft lenne a kalkulator szerint
2020 10 30
500 grammig 830nak kellene lennie...
2020 10 30
Postán maradóra feladatod levélként 500 grammig. Ára 830 ft
2020 10 30
> hflora: > sziasztok! nem tudja valaki, hogy mennyibe kerül egy felső )kb. 250 gr feladása? az lehetetlen, h 1500 Ft lenne a kalkulator szerint Az a hülye kalkulátor mindenre ezt írja,én is próbálgattam a napokban,de 500g-ig postán maradóra 830 ft,ahogy írták előttem.
2020 11 01
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a postánmaradó ajánlott levél mennyi plusz utánvéttel?
2020 11 09
> AnnamariSeifert: > Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a postánmaradó ajánlott levél mennyi plusz utánvéttel? Én úgy tudom, hogy utánvét csak csomagként való feladásnál lehetséges.
2020 11 09
> AnnamariSeifert: > Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a postánmaradó ajánlott levél mennyi plusz utánvéttel? Itt a postai tájékoztató: ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/268efa6fe47d62d8c3144487663c6ee4.jpg)
2020 11 10
Sziasztok esetleg valaki nem tudja fixen 2021 postán maradó árakat ? :)
2021 02 25