Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Nem kommunikal az elado, miutan utaltam neki

Hat igen, gondoltam ra, hogy kapjon 👎, de az ilyen majd engem kezd ocsarolni... Ja, egyebkent halleluja, most jott az email, hogy feladta vegre a csomagot, 10 nappal az utalas utan.
2020 12 08
Érdekes....hogy eltűntek a negatív visszajelzések.. :s
2020 12 09
Ezek után kíváncsi vagyok a nadrág állapotára is :D Remélem ez legalább jó lesz, ha már ennyit szenvedtél érte!
2020 12 11
> meszianna: > Ezek után kíváncsi vagyok a nadrág állapotára is :D > Remélem ez legalább jó lesz, ha már ennyit szenvedtél érte! Reméljük nincs recskafolt vagy egyéb gyanús dolog rajta ,:) Hát, én a legrosszabbra gondolnék, ha ezek után még elküldené valaki a kinézett holmit.
2020 12 11
Sziasztok! En is így jártam klau444 nevu felhasznaloval .Mar 2 hete utaltam neki de csak hiteget 2 hete es nem is reagal .Keruljetek a felhasznalot!
2020 12 15
> MiciZachar: > Hat igen, gondoltam ra, hogy kapjon 👎, de az ilyen majd engem kezd ocsarolni... > Ja, egyebkent halleluja, most jott az email, hogy feladta vegre a csomagot, 10 nappal az utalas utan. Ó, akkor még én is reménykedhetek. Egy hete utaltam. Arra van ideje, hogy megírja, hogy mennyire elfoglalt, de feladni nem tudja a csomagot... (nem ugyanaz a személy)
2021 01 25
1 2