Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Ez is megörténhet!

Sziasztok! Gondoltam megosztok veletek pár poziív gondolatot (ha már úgy is sok a negatív fórumtéma). Eszembe jutott, hogy mi mindent kaptam a Gardróbcsere által. 3 lányt ismertem meg itt, akikkel nagyon jó barátnők lettünk! 🙂 Illetve több alkalommal vásároltam már olyan darabokat, amikkel már régóta szemeztem a neten. A héten véletlenül az oldalon ráakadtam arra a ruhára, amit nagyon kerestem, anno az eljegyzésemen viseltem (csak azzal történt egy kis baleset) viszont így újra megvan csodaszép állapotban! 🥰 Szívesen olvasnék hasonlóan pozitív Gardóbcserés élményeket! 🙂
2021 03 04
Sziasztok! Igazából nekem is többnyire pozitívak a tapasztalataim Gardróbcserén! Rengeteg kedves vásárlóval hozott össze a szerencse és nagyon sok jó embert ismertem meg itt. Sokat köszönhetek ennek az oldalnak, hogy a ruháim jó helyre kerülhettek általa és a lányok örömét szolgálta. Tényleg csak azt tudom mondani, hogy mintha válogatottan kedves emberek lennének itt! Nagyon jó közösség és azt is szeretem, ahogy az infókat megosztjuk itt! Tényleg törődünk egymással és segítünk, ha kell 💖
2021 03 04
Nekem is összeségében nagyon pozitív, sok kedves lánnyal ismerkedtem meg, olyan jó látni a csillogást a szemekben és a mosolyt, amikor örömet okoz egy szép ruha, jó helyre kerül 😍 Sok olyan ruhát vettem/cseréltem, amik ma már gardróbom meghatározó darabjai. A legkevesebb ruhám egy csodaszép rakott világoskék midi szoknya, ami egy kedves lány nagymamájáé volt 🥰 h Ha az van rajtam, mindig megkérdezik, hol vettem ezt az álomszoknyát 😍
2021 03 04
Én egy levelezős barátnőt köszönhetek az oldalnak :") Meg persze sok szép és egyedi holmit. És van visszatérő cserepartnerem is, szóval nem csak kétgomez levelekkel bombázásáról meg a csalókról lehet itt olvasni, hanem pozitív tapasztalatokról is! :)
2021 03 04
Nekem is sok pozitív tapasztalatom volt. Annak örülök a legjobban ha a rosszul megválasztott méretű /színű vásárlások, rendelések miatt megmaradt ruciknak lesz gazdája. Nem kell utána lelkiismeret furdalással egybekötve tartogatni évekig, hogy "Hátha felveszem majd még egyszer, vagy majd belefogyok/ lehet később belehízok... Stb. Legutóbb egy szuper télikabátot vettem itt egy lánytól, amit még anno a boltban majdnem megvettem aztán megbántam hogy mégsem. Meg egy gyönyörűséges velúr hosszú szárú cipőt, amilyet meg sehol nem találtam égen földön, de itt rátaláltam egyre :")
2021 03 04
Én is nagyon sok kedves lánnyal találkoztam már itt, és bár főleg eladásra használom az oldalt, azért találtam már pár kincset magamnak is az évek alatt c: Innen van a kedvenc bundám amit már évek óta imádok, és itt sikerült gazdára találnia a kézzel festett vászontáskáimnak amikor nem volt más bevételi forrásom. Egészen különleges darabokat lehet kifogni, kb bármit keresel azt megtalálod az oldalon, és szerintem nagyon jó az egész gondolat hogy ha lehet egymást támogassuk és ne a fast fashiont. Annyi de annyi ruha van a világon már így is, és annyi jó minőségű, hibátlan ruha lapul a szekrényekben ami nincs hordva, másnak meg lehet hogy a kedvenc darabja lenne. Szerintem mindenkivel megesett hogy beszerzett valami csodát aztán két nap után rájött hogy nem az ő színe, vagy egyszerűen mégsem érezte a magáénak, és jó hogy ezek a darabok új esélyt kaphatnak. Szóval nekem óriási pozitívum hogy van egy ilyen felület ahol egymást tudjuk támogatni és nem gigacégeket, a már meglévő dolgokat tudjuk adni-venni, és mindig nagyon örülök amikor látom hogy egy nálam már csak ide-oda pakolászott dolog másnak milyen boldogságot tud okozni ♥
2021 03 08
> Babszaja: > Én is nagyon sok kedves lánnyal találkoztam már itt, és bár főleg eladásra használom az oldalt, azért találtam már pár kincset magamnak is az évek alatt c: > Innen van a kedvenc bundám amit már évek óta imádok, és itt sikerült gazdára találnia a kézzel festett vászontáskáimnak amikor nem volt más bevételi forrásom. > Egészen különleges darabokat lehet kifogni, kb bármit keresel azt megtalálod az oldalon, és szerintem nagyon jó az egész gondolat hogy ha lehet egymást támogassuk és ne a fast fashiont. Annyi de annyi ruha van a világon már így is, és annyi jó minőségű, hibátlan ruha lapul a szekrényekben ami nincs hordva, másnak meg lehet hogy a kedvenc darabja lenne. > Szerintem mindenkivel megesett hogy beszerzett valami csodát aztán két nap után rájött hogy nem az ő színe, vagy egyszerűen mégsem érezte a magáénak, és jó hogy ezek a darabok új esélyt kaphatnak. > Szóval nekem óriási pozitívum hogy van egy ilyen felület ahol egymást tudjuk támogatni és nem gigacégeket, a már meglévő dolgokat tudjuk adni-venni, és mindig nagyon örülök amikor látom hogy egy nálam már csak ide-oda pakolászott dolog másnak milyen boldogságot tud okozni ♥ 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻 Teljesen egyetértek!
2021 03 09
Számomra is eddig pozitív az oldal, de mi igaz abból hogy az oldal megszűnik? Több helyen is olvastam hasonlókat itt a fórumon!
2021 03 10
> Edina000: > Számomra is eddig pozitív az oldal, de mi igaz abból hogy az oldal megszűnik? Több helyen is olvastam hasonlókat itt a fórumon! Nem megszűnik, hanem csak megújul :)
2021 03 30
Én is nagyon szeretem. Kis városban lakom és nagyon ritkán jutok el nagy városokba, mind idő hiány miatt, mit közlekedés szempontjából és itt megtalálom a kedvenc márkákat. Azn felül új és szép állapotú ruhákhoz jutok ponton áron. 😊 Köszönöm a gardrobcsere.hu oldalnak
2021 05 09
a gardróbom felét innen szereztem be, cserével vagy elég barátai áron, ezért már megérte 😊
2021 05 20