Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Más /

Beszélgetések /

Mennyire aktív az oldal? Mennyire tudsz eladni?

Sziasztok! Ki hogy gy gondolja mennyire aktív az oldal? Mennyire lehet most eladni a rucikat itt? Nagyon sok ruhám van és nem tudom megérné e szenvedni a feltöltéssel 😅 köszi annak aki tud válaszolni 💞
2021 06 02
Érdeklődők vannak, vevők kevésbé.
2021 06 02
Én például egy hónapja egy hét alatt kb 10-12 terméket adtam el azóta semmi. Még szinte érdeklődők sincsenek.
2021 06 02
Nálam már érdeklődök sem nagyon vannak igazság szerint :) Nem tudom mennyire lesz tartós ez a pangó állapot.
2021 06 03
Nálam is fényévente van 1-1 érdeklődő. Örülök, ha 3-4 havonta esetleg eladok valamit.
2021 06 04
Sziasztok! Nagyon változó, az előző hónapban nagy roham volt nálam, meg is lepett nagyon... Most még nem indult be, 1-2 eladás. Ez sok dologtól függ: mennyire jó cuccok vannak feltöltve, aktuális e az évszakhoz, hónap eleje van-e stb. Szoktam reklámozni is, ez is segíthet. Ja és amikor Facebook Gardróbcserére kirakták a cuccaimat, azokat eladtam 2 nap alatt! 😯 😍 Szerintem nyomjatok egy lájkot az oldalukra vagy nem tudom hogyan választanak, de ez szuper volt!
2021 06 04
Sziasztok! Igaz még csak 2-3 hónapja kezdtem felrakosgatni a cuccaim, érdeklődő volt pár, de vevő csak 1-2
2021 06 04
Sziasztok! Sajnos hasonló a helyzet nálam is. Érdeklődők főleg az új feltöltések után szoktak jelentkezni, de vásárló kevés van, pedig én cserékre is nyitott vagyok. Már lassan nem tudom hova akciózni a ruhákat, néha el is gondolkodom rajta, hogy megéri-e a fáradságot az a párszáz forint.
2021 06 05
Sziasztok! Nálam is ugyanez a helyzet sajnos.. Még márciusban új feltöltések után 8-10 eladásom is volt ( néha csere is akadt.), azóta szinte semmi. Aki érdeklődik, az is eltűnik.. Például most két napja is töltöttem fel egy csomó, szerintem tök jó cuccot, de még megtekintések is alig vannak...😞😞
2021 06 06
Nekem nagyon jól megy szerencsére. Már alig van eladó cuccom :")
2021 06 07
Sziasztok! Nálam elég aktív! Sok az érdeklődőm is. :D
2021 06 07
Sziasztok! Nekem nagyon változó!Volt olyan termékem,amire 30 megfigyelő volt és sok erdeklődő,mégis 1 hónapba telt,mire elvitték.Érdeklődők azért vannak.Viszont mostanában rengeteg ígérgető utaló is akadt,akik végül eltűnnek. :(
2021 06 08
Szia, sziasztok! Szerintem van pörgés, az én eladásaim május 19.-én megtorpantak, látványosan, de remélem amikor megjön a májusi fizetés, a vevők is jönni fognak. :)
2021 06 08
Nekem már régóta se érdeklődő, se vevő.. :( Pedig vettem már párszor VIP dolgokat is de semmi
2021 06 08
Ami új és mai divat, azt reális áron rögtön el tudom adni. Persze ha régi cuccokat töltök fel az nem annyira felkapott. Szerintem arról van szó, hogy mindenki látja mi az ami őskövület és mi az ami mai trendi cucc..
2021 06 09
1 2