Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Mostmár a fórumban is jelen van?

Nem elég hogy üzenetek tömkelege jön napi szinten de mostmár itt is próbálkozik?! Nehogy valaki rányomjon a linkekre!!! Azoknak írom akik még bedőlnek vagy újjak az oldalon!![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/67d725ef56c062dae17310649cdb21b7.jpg)
2021 06 18
De mi lenne ez? Eddig csak tört magyar nyelvű átverős üzeneteket kaptam. Ez mi?
2021 06 20
Őszintén? Nem tudom! De a linkekre nem kattintanák rá az biztos!😏
2021 06 20
Hát én se az biztos.... 🤔
2021 06 23
Helyes!🤗
2021 06 23
Èn is láttam az előbb nem is értettem hogy mi ez!?? Nem igaz hogy nemtudják őket valahogy kiszűrni!! 🤔😐
2021 06 24
Az a baj hiába tiltják is mert visszaregisztrál sztem más ip cím mindig! Sztem ez egy gép mert nem igaz hogy van ember akinek van türelme naponta több embernek vagy 10 hírdetésére ugyanazt az értelmetlen üzenetet elküldeni! Aztán tiltják és újra és újra regisztrál hogy ugyanezt napi szinten már 1 éve nyomja!🤣
2021 06 25
Képzeljétek engem már jófogáson keresztűl whatsapp-on is megtaláltak!😳 Már két üzenetet is kaptam! Sajnos az elsőnek válaszoltam is mert teljesen átlagos érdeklődőnek tűnt! A neve orosz volt és a tel száma is! Ugyan a hírdetésem belinkelte többször nekem de szerencsére nem nyomtam rá mert furcsa volt! Aztán a végén az volt mikor utalni kellett volna neki hogy ő már jófogáson keresztül elutalta és nyomjak a linkre látni fogom!😂 Mondom szuper akkor lehet másnál próbálkozni aztán tiltottam! Tegnap is rám írt egy fura nevezetű valaki 20-as számmal! Nah az ő érdeklődése ugyanaz volt mint itt ennek az értelmiséginek! “Érdekel a hírdetése!” “Tetszenek a fotók!” Hát ennyi!😂😂😂😂 Szomorú hogy mostmár a cseten is telefonszám alapján próbálkoznak!😔
2021 07 19
Hát engem keményen megfenyegetett :D Írtam is a Gardróbcserének. Írta angolul h érdekli a termékem ,emailben beszéljünk tovább.Én kis naiv gondoltam ok rendben. Majd írta ,ha x időn belül ennyi és annyi ezer dollárt nem utalok át akkor küldi a rendőrséget mert ÉN tartozom neki ennyi pénzzel!!!! Feljelentettem a rendőrségen ,ahol persze nem foglalkoztak vele. Neki azért megírtam h semmivel se tartozom ,ne nézzen hülyének és rendőrségre ment a feljelentés ,azóta emailt nem ír.De az oldalon továbbra is minden termékemhez néha bepróbálkozik.
2021 09 07
Hát engem keményen megfenyegetett :D Írtam is a Gardróbcserének. Írta angolul h érdekli a termékem ,emailben beszéljünk tovább.Én kis naiv gondoltam ok rendben. Majd írta ,ha x időn belül ennyi és annyi ezer dollárt nem utalok át akkor küldi a rendőrséget mert ÉN tartozom neki ennyi pénzzel!!!! Feljelentettem a rendőrségen ,ahol persze nem foglalkoztak vele. Neki azért megírtam h semmivel se tartozom ,ne nézzen hülyének és rendőrségre ment a feljelentés ,azóta emailt nem ír.De az oldalon továbbra is minden termékemhez néha bepróbálkozik.
2021 09 07
> ZizaBay: > Hát engem keményen megfenyegetett :D > Írtam is a Gardróbcserének. > Írta angolul h érdekli a termékem ,emailben beszéljünk tovább.Én kis naiv gondoltam ok rendben. > Majd írta ,ha x időn belül ennyi és annyi ezer dollárt nem utalok át akkor küldi a rendőrséget mert ÉN tartozom neki ennyi pénzzel!!!! Feljelentettem a rendőrségen ,ahol persze nem foglalkoztak vele. Neki azért megírtam h semmivel se tartozom ,ne nézzen hülyének és rendőrségre ment a feljelentés ,azóta emailt nem ír.De az oldalon továbbra is minden termékemhez néha bepróbálkozik. Igen mindenki ezt írja aki kapcsolatba lépett vele és sajnos válaszolt! Fenyegetőzik! Nekem is jönnek az üzenetek de automatikusan törlöm! Ennyit lehet tenni sajnos! Ha újj dolgokat rakok fel akkor kap rá! Ennyit tudnak tenni sajnos: "Mindenkinek nagyon köszönjük, aki jelezte a spam üzeneteket küldő tagot. Kérünk Benneteket, hogy a gyorsított tiltás érdekében ezt legközelebb a Facebook oldalunkon tegyétek meg a link megadásával együtt: https❓/www.facebook.com/gardrobcsere.hu/" Köszönjük!🙌🏻
2021 09 07