Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Lehessen TILTANI felhasznalokat!!

TLara6621 - Ez a felhasznaló tobb kamu profillal is fent van es naponta 10 uzenetet ir es nemtudom letiltani😡😡😡😡
2021 11 25
Felesleges tiltani, mert 1-2 nap múlva új profillal jelentkezik majd, ahogyan szokott.🤯 Ez egyébként nem valami robot?
2021 11 26
Nemtudom de borzasztó ma is kaptam uzneteket!😴 és igen sajnos tiltani nemtudom ugye és igyis minden heten masik profilbol kpom ugyanazt az uznetet🥺 azt mondjak hogy valami adathalász kicsalja az adatokat🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️> Dalma.Szabo.99: > Felesleges tiltani, mert 1-2 nap múlva új profillal jelentkezik majd, ahogyan szokott.🤯 > Ez egyébként nem valami robot?
2021 11 26
Engem is idegesít sokszor.. 😏 jelenteni kell az oldalnak(tudom az is felesleges 😅)
2021 11 28
Én is örülnék, ha lehetne tiltani embereket.. mindet tiltanám, mert baromi unalmas már, hogy mindennap ezekkel az üzenetekkel van tele a bejövő, már kedvem sincs feljönni ide és törölgetni őket..
2021 11 29
Szerintem nem jó ötlet, mert ha valakitől vásárolok és csaló és letilt, akkor az életben nem tudok vele többet beszélni!
2021 11 29
Én értem ezt a felét is, viszont ahhoz nem feltétlen szükséges a tiltása, van, aki egyébként sem ír vissza, hiába látja.. tehát lényegében ugyanott lennénk ezzel kapcsolatban, mint most. Jelenteni kell az adminoknak és talán történik valami. Ezt akkor is meg lehetne tenni, ha lehetne tiltani, mert a beszélgetés attól ott marad.
2021 11 29
Ennyi erővel minden platformon letilt az aki csaló... de meg kell válogatni kitől vásárol az ember.. ellenben ezzel hogy annyi értesítés jön hogy üzeneteket küldözgetnek .... már nagyon unalmas, hogy állandóan új profillal írja ugyanazt a sablon szöveget néha más email címmel...
2021 12 01