Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

A Packeta csomagpont használata csak 670 Ft, jobb, mint a Fox;)

Valóban 990, de még így is ez talán a legjobban megérős
2022 07 16
És iszonyú lassú, 6 napja adták fel nekem és még sehol, pedig Budapestről Szombathelyre kell hozni, nem Pacsatüttösre.
2022 07 19
At első csomag feladása viszont csak 5 Ft kóddal, azt hiszem 08.31-ig.
2022 07 19
Viszont így ismét megérősebb, hogy emelt a foxpost (ismét) :D
2022 09 11
Vigyázzatok, mert Packeta megint emelt, 1290 Ft-ra.
2022 10 05
A helyes neve: Packeta átverőhelyek. Az üzletszabályzatuk is önkényes, semmire nincs garancia, feladási lehetőség, szállítás idő - ahogy sikerül... A legjobb ha elvesztik, vagy összetörik a csomagot mindössze 4, azaz 4000 Ft - ot adnak vissza. Más cégeknél ez minimum 50, de inkább 100ezer Ft - pedig nem olcsóbb a szolgáltatás! Viszont hogy trehányak is és magától osztogatja a csomagokat az automata.... Kifizettem a szolgáltatást, kaptam csomagszámot, majd ahogy kell beraktam a csomagot a kinyíló rekeszbe. Véletlenül néztem rá az alkalmazásra, ami azt írta hogy még nincs feladva a csomag. Telefon, röpke 10 perc után sikerült valakivel beszélnem, aki mondta hogy ha 1 órán belül sem frissül az állapot, töltsei ki a honlapjukon egy űrlapot, de addig is zárolja az említett boxot. Mivel nem frissült, megkerestem az űrlapot, amiről kiderült hogy 30 napon belül vizsgálják ki, de ne aggódjak, mert ha elvész a csomag mind a 4000 Ftot visszafizetik. Másnap ismét felhívtam őket hogy nem veszett el a csomag, most még tudom hol van, de ha majd hetek.múlva valaki elolvassa a panaszt, már senki nem fogja tudni hova lett a csomag, azaz most kéne cselekedni. A válasz ismét az volt hogy nem tud segíteni, írjak panaszt. Nem hagyott nyugodni a dolog, így visszamentem az automatához és mivel még feladatlannak jelezte a csomagot, rányomtam hogy feladás. Legnagyobb megdöbbenésemre kinyílt a csomagom ajtaja, amiben ott volt a csomagom. Azaz nem hogy nem zárolták, bárki másnak is kinyílt volna, bárki elvihette volna. Ja az ügyfélszolgálat csak munkaidőben működik, azaz azon kívül még érdeklődni sem tudsz, ha elnyel valamit. Mindehhez egy olyan üzletszabályzat, ami a céget mindenben védi de téged semmibe vesz és kiszolgáltat. Soha többet packeta zbox, csak az a kérdés a sok száz automatájuk hány ezer embert ver még át?
2023 09 27
1 2