Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Nem írnak vissza

Ez újra és újra egyre nagyobb probléma . Én a múlt héten 5 ilyen egyénnel futottam össze. Ez valami katasztrófa És ha negatív visszajelzest adsz még ő ír olyan negatív kommentár hogy azt megemlegeted.
2022 10 25
> Edina000: > Mostanában többször is előfordult, hogy határozotton írt hogy neki ez a termék kell mindenképp, aztán amikor írok hogy egyeztessünk, illetve elküldöm a számlaszámomat semmi, vagy nem ír vissza pedig azóta belépett, szóval semmi reakció legközelebb az ilyeneknek negatív kommentet írok már elegem van belőlük Nálam fordítva van.. írtam egy ruhára sőt kettőre is neki hogy érdekelne. Elérhető volt de válaszra se méltat. És persze név alapján se találom sehol mert semmi elérhetőség nincs kint és a rendes neve se. 😕
2023 01 22
> Lajkomarta: > > Bbrigi88: > > Szia! Én ugyan így vagyok vele de pont fordítva. > > Keresek egy felsőt > > 4 felhasználónál találtam > > Írtam nekik > > Egyikük sem válaszol elég rég óta pedig ugye mutatja az oldalunkon hogy mikor jártak fent szóval nem igazán értem ezt. > Nálam ugyanez!!! Sziasztok! Én is így jártam, már mindent egyeztettem az eladóval, hogy küldheti a cipőt, de egyszerűen eltűnt. Én meg azóta is várom cipőt. négyszer írtam még rá, de el van tűnve. Nem is értem, minek hirdet akkor, vagy minek megy bele levelezésbe.
2023 01 22
> klauanna: > > Lajkomarta: > > > Bbrigi88: > > > Szia! Én ugyan így vagyok vele de pont fordítva. > > > Keresek egy felsőt > > > 4 felhasználónál találtam > > > Írtam nekik > > > Egyikük sem válaszol elég rég óta pedig ugye mutatja az oldalunkon hogy mikor jártak fent szóval nem igazán értem ezt. > > Nálam ugyanez!!! > Sziasztok! Én is így jártam, már mindent egyeztettem az eladóval, hogy küldheti a cipőt, de egyszerűen eltűnt. Én meg azóta is várom cipőt. négyszer írtam még rá, de el van tűnve. Nem is értem, minek hirdet akkor, vagy minek megy bele levelezésbe. Sziasztok! Ugyanez történt velem, 17 napja elutaltam a ruhák árát és semmi nem történik!!! Írtam üzenetet, hogy mikor tudja végre feladni, az oldalon is volt fent de válasz sehol. Nagyon türelmes vagyok, még senkinek nem adtam negatívat, de ha csaló és nem küldi a ruhákat vagy utalja vissza a pénzt rövid időn belül akkor mindenhova ki fogom rakni! Sajnos a negatív visszajelzések ellenére a több pozitív miatt bíztam benne, hogy nem fogok csalódni. Kár volt...
2023 01 22
> tacsi11: > > klauanna: > > > Lajkomarta: > > > > Bbrigi88: > > > > Szia! Én ugyan így vagyok vele de pont fordítva. > > > > Keresek egy felsőt > > > > 4 felhasználónál találtam > > > > Írtam nekik > > > > Egyikük sem válaszol elég rég óta pedig ugye mutatja az oldalunkon hogy mikor jártak fent szóval nem igazán értem ezt. > > > Nálam ugyanez!!! > > Sziasztok! Én is így jártam, már mindent egyeztettem az eladóval, hogy küldheti a cipőt, de egyszerűen eltűnt. Én meg azóta is várom cipőt. négyszer írtam még rá, de el van tűnve. Nem is értem, minek hirdet akkor, vagy minek megy bele levelezésbe. > Sziasztok! Ugyanez történt velem, 17 napja elutaltam a ruhák árát és semmi nem történik!!! Írtam üzenetet, hogy mikor tudja végre feladni, az oldalon is volt fent de válasz sehol. Nagyon türelmes vagyok, még senkinek nem adtam negatívat, de ha csaló és nem küldi a ruhákat vagy utalja vissza a pénzt rövid időn belül akkor mindenhova ki fogom rakni! Sajnos a negatív visszajelzések ellenére a több pozitív miatt bíztam benne, hogy nem fogok csalódni. Kár volt... Na én éppen ezért nem is nagyon veszek semmit utalással, csak utánvéttel.
2023 01 24
nekem is volt ilyen, írtam, neki h akkor tartsd meg, arra rögtön írt :D Ki érti ezt?
2023 06 30
1 2