Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Reklám miatt használhatatlan az oldal

Sziasztok! Nálatok is rengeteg a reklám, fel/le ugráló hirdetések? Telefonról egyszerűen botrány az egész alkalmazás, gyakorlatilag használhatatlan; a felső sávot nem tudom használni, mert állandóan tele van reklámmal és bárhova nyomok fixen felugrik egy ablak... 😡 Borzasztó idegesítő, az üzeneteimet is alig bírom megnézni, ezért inkább kb már fel sem jövök az oldalra, mert annyira idegesítő 🤦🏼‍♀️
2022 07 10
Egy képet mellékelek: (Ráadásul a fősávban lévőt gyakorlatilag lehetetlen 'bezárni') ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/d358f1b25a1487fa81075d3a7f675d4c.jpg)
2022 07 10
Szia! Ugyan ez, talán 20. alkalomra lehet bármire rákattintani, úgy, hogy ne a reklám jöjjön be, borzalmas.....
2022 07 11
sziasztok, Igen, ez nagyon durva 🤦🏼‍♀️ Ami megoldotta nekem: forgassátok el a telefont és akkor szélesebb nézetben lehet kattintani.
2022 07 12
Sziasztok! Akkor megnyugodtam, hogy nem csak nálam jön így be .😅 Eddig nem volt ilyen, ezzel csak azt érik el, hogy nem fogják használni az emberek az oldalt. Marhára bosszantó. 😡
2022 07 13
Már egy ideje én is ezzel szenvedek…Nem értem amúgy a koncepciót sem, mert oké hogy ingyenes az oldal és kell a bevétel a hirdetésekből, de mégis ki akar majd vásárolni bármit azokról az oldalakról ami miatt felb*ssza magát akárhányszor belép??😂😂 Lehet én vagyok rosszul összerakva de a legutolsó gondolatom hogy bármit is venni akarjak amikor huszadjára tudom csak megnyitni az üzeneteim/fő oldalam
2022 07 13
Én konkrétan agyvérzést kapok mikor az 50. nyomásra is a reklám nyílik meg!🤣 ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/29ed8e2a7819d469f92d14b0b39112b8.jpg)
2022 07 14
> Biankaa666: De jó, hogy indítottad a posztot, én is pont akartam írni ezzel kapcsolatban a fórumba, és még annyi észrevétel, hogy a bejelentkezés sem egyszerű a GCS- re, minden alkalommal "az oldal nem található" majd frissítek és betudok lépni, aztán az üzenetekre kattintva kidob az oldal, és utána frissítek megint és betudok lépni újra. Valaki tapasztalta már ezt? Borzasztóan idegesítő! 😏
2022 07 16
A bal alsó sarokban ki kell x-elni először a reklámot, utána lehet használni a felső sávot… hiányzik a 5-6 évvel ezelőtti gardrobcsere 🥺
2022 07 16
Sziasztok! Új vagyok még de nem tudok hirdetést feladni. Mindent kitöltök, és mikor a feladás gombra nyomnék nem történik semmi.... mi lehet a baj?
2022 07 17
> Kata40: > Sziasztok! Új vagyok még de nem tudok hirdetést feladni. Mindent kitöltök, és mikor a feladás gombra nyomnék nem történik semmi.... mi lehet a baj? Szia! A címkék és az anyagok mezőhöz is írtál minimum három karaktert? Illetve nem tartott sokáig a kitöltés? (Én ha túl sokáig válogatom a képeket a feltöltéshez, akkor szintén nem történik semmi). 😊
2022 07 18
Én is próbáltam, de ha betölti a következő oldalt újra bejön 🤷🏻‍♀️ Lassan már egy technikát fejlesztek ki, hogy hogyan tudom megnyitni anélkül, hogy a reklám ugrana be 🤣 Valaki esetleg írt már nekik, hogy nem tudnak e változtatni rajta? > kiscsillag00: > A bal alsó sarokban ki kell x-elni először a reklámot, utána lehet használni a felső sávot… hiányzik a 5-6 évvel ezelőtti gardrobcsere 🥺
2022 07 21
Nem fognak rajta valtoztatni mert a reklam szant szandekkal kerul oda. Kattintas = apropenz. De mivel mindenkepp rakattintasz mert nincs mas lehetoseged sok kicsi sokra megy. A konkurens hasonlo nevu oldal a felhasznalok eladasi arabol vesz el X %-ot. Nem is tudom melyik a jobb vagy a rosszabb.
2022 07 23
Nálam is ugyanez a helyzet, hol be tudom zárni, hol nem, és a hirdetés jön be a kívánt menüpont helyett. 😪 Igazából hálás vagyok, hogy van ez a platform, de a kódolással valami nagyon nem oké, hogy a kattintható, lényegében legfontosabb gombok fölé helyeződik a hirdetés. 🤷‍♀️ Remélem, megoldják hamarosan és újra normálisan lehet majd használni az oldalt, mert tudom, hogy a hirdetésre meg szükségük van ahhoz, hogy fennmaradjon. Mondjuk a reszponzivitással más téren is akadnak kisebb gondok.
2022 07 30
Talán, ha olyan extra fizetős szolgáltatást nyújtanának, ami tényleg előrébb viszi az eladást nem kéne ilyenekhez folyamodni, mert nyugodt szívvel fizetném be, ha tudom hogy van értelme. Akár hányszor fizettem, azért hogy kiemeljék a hirdetést konkrétan semmit nem ért. Akkor az a másik oldal legalább úgy húz hasznot, hogy van lehetőséged eladni. Sokkal korrektebb, mint ez, hogy 20x rányomsz és ugyanúgy a hirdetés jön be. Szerintem ez nagyon kiábrándító, hogy ilyen sunyi módon húznak hasznot belőlünk, cserébe meg konkrétan semmit nem ad. > szaszasmile_: > Nem fognak rajta valtoztatni mert a reklam szant szandekkal kerul oda. Kattintas = apropenz. De mivel mindenkepp rakattintasz mert nincs mas lehetoseged sok kicsi sokra megy. > A konkurens hasonlo nevu oldal a felhasznalok eladasi arabol vesz el X %-ot. Nem is tudom melyik a jobb vagy a rosszabb.
2022 08 12
1 2