Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Mi a titok? Hirdetés törlése

Sziasztok! Érdeklődnék, hátha tud valaki segíteni. Miért törlik a hirdetéseimet? Regisztrációm óta 3x próbálkoztam , 2 ruhacsomag volt és pár db könyv. Tudom, hogy a könyv nem tartozik az oldalhoz ... DE! mivel látom, hogy rengeteg embernek van könyves/ruhacsomagos hirdetése, így gondoltam teszek ismét egy próbát. Áruljátok el , hogy mi a titok? Miért van az, hogy egyeseknek maradhat a hirdetése az enyémet mindig törlik? A másik amit nem értek... mi a baj a ruhacsomagokkal? Miért baj az, ha valaki egyben szeretne szabadulni a ruháitól? Teljesen normális/praktikus dolog lenne egy ruhacserés oldalon a ruhacsomagok jelenléte... de ez nincs! Helyette van minden más... a szekrénytől kezdve a konyhamalacig bezárólag.
2023 02 05
> tundying: > Sziasztok! > Érdeklődnék, hátha tud valaki segíteni. Miért törlik a hirdetéseimet? > Regisztrációm óta 3x próbálkoztam , 2 ruhacsomag volt és pár db könyv. Tudom, hogy a könyv nem tartozik az oldalhoz ... > DE! mivel látom, hogy rengeteg embernek van könyves/ruhacsomagos hirdetése, így gondoltam teszek ismét egy próbát. > Áruljátok el , hogy mi a titok? Miért van az, hogy egyeseknek maradhat a hirdetése az enyémet mindig törlik? > A másik amit nem értek... mi a baj a ruhacsomagokkal? Miért baj az, ha valaki egyben szeretne szabadulni a ruháitól? > Teljesen normális/praktikus dolog lenne egy ruhacserés oldalon a ruhacsomagok jelenléte... de ez nincs! > Helyette van minden más... a szekrénytől kezdve a konyhamalacig bezárólag. Szia Teljesen jogos amit írsz! Nem egyszer előfordult nálam is mert nem szerettem volna egyesével hirdetgetni a cuccaim így egyben próbáltam feltenni! Viszont ahogy írod minden egy más vackot meg hirdetnek egyesek az nincs törölve!😒🤔
2023 02 05
Sziasztok Akinek még kérdéses az oldal működése, azokat kérjük, hogy olvassák el: https://gardrobcsere.hu/help
2023 02 07