Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Packeta zbox

Ha z boxba akarok csomagot feladni hogyan és hova kell kifizetni a feladási díjat?
2023 02 16
Oda akarod küldeni, vagy ott szeretnéd feladni? Ott nem lehet feladni, úgy tudom, hogy ez a rész még nem működik. Ha a cím a z-box, akkor ugyanúgy az alkalmazásban, pont úgy, mintha csomagpontra küldenéd.
2023 02 16
> Picicicca: > Oda akarod küldeni, vagy ott szeretnéd feladni? > Ott nem lehet feladni, úgy tudom, hogy ez a rész még nem működik. > Ha a cím a z-box, akkor ugyanúgy az alkalmazásban, pont úgy, mintha csomagpontra küldenéd. lefotóztam a z boxon a feladást és elvileg lehet így. Az apba kell az adatokat kitölteni.
2023 02 16
Amúgy ott szeretném feladni.
2023 02 16
és még annyi kérdésem lenne hogy azt hol lehet megnézni mennyi a feladási díj packetába?
2023 02 16
Lehet, hogy van már box, ami működik így, én egyelőre nem tudtam róla. Ott az appban látod az összeget is, 1290Ft, 5kg-ig, és méret is van megadva. Nem tudom, hogy boxban van-e eltérés.. Mondjuk a fiókok miatt méretileg. És most van egy kód, amivel februárban 1090Ft, még nem használtam, csak olvastam róla, hátha: PFARSANG
2023 02 16
> Picicicca: > Lehet, hogy van már box, ami működik így, én egyelőre nem tudtam róla. > Ott az appban látod az összeget is, 1290Ft, 5kg-ig, és méret is van megadva. Nem tudom, hogy boxban van-e eltérés.. Mondjuk a fiókok miatt méretileg. És most van egy kód, amivel februárban 1090Ft, még nem használtam, csak olvastam róla, hátha: PFARSANG köszi az infot
2023 02 16
> MissQueen: > Sziasztok! > Na a múltkor én is "így jártam". > Előzetesen beregisztráltam a csomagot, a Z boxnál meg csak álltam és álltam és áltam. Van Packeta alkalmazás, de a Q R kódot is hiába scanneltem be a mobilommal semmi. > Kódot meg nem adot. > Álltam és néztem az automatát, hogy What???????? > Aztán megpróbáltam tájékozodni, videót nézni, hogyan is kellene Z-boxba csomagot feladni, de nem. > Elsőre, sajnos nem sikerült. > Végül másodjára feladtam csomagponton... > Mit szóltok ehhez? > Nektek megy a Z-box? már fellehet így is adni pont mai naptól elvileg
2023 04 13
Sziasztok! Nekem bejött a Packeta, de nem tudok Zboxból/ csomagautomatából feladni. Igaz még csak egyszer próbáltam. Csak ott álltam az automatánál és szenvedtem vagy 10 percet, aztán feladtam és elvittem a legközelebbi átvevőhelyre feladni a terméket.
2023 08 27
A helyes neve: Packeta átverőhelyek. Az üzletszabályzatuk is önkényes, semmire nincs garancia, feladási lehetőség, szállítás idő - ahogy sikerül... A legjobb ha elvesztik, vagy összetörik a csomagot mindössze 4, azaz 4000 Ft - ot adnak vissza. Más cégeknél ez minimum 50, de inkább 100ezer Ft - pedig nem olcsóbb a szolgáltatás! Viszont hogy trehányak is és magától osztogatja a csomagokat az automata.... Kifizettem a szolgáltatást, kaptam csomagszámot, majd ahogy kell beraktam a csomagot a kinyíló rekeszbe. Véletlenül néztem rá az alkalmazásra, ami azt írta hogy még nincs feladva a csomag. Telefon, röpke 10 perc után sikerült valakivel beszélnem, aki mondta hogy ha 1 órán belül sem frissül az állapot, töltsei ki a honlapjukon egy űrlapot, de addig is zárolja az említett boxot. Mivel nem frissült, megkerestem az űrlapot, amiről kiderült hogy 30 napon belül vizsgálják ki, de ne aggódjak, mert ha elvész a csomag mind a 4000 Ftot visszafizetik. Másnap ismét felhívtam őket hogy nem veszett el a csomag, most még tudom hol van, de ha majd hetek.múlva valaki elolvassa a panaszt, már senki nem fogja tudni hova lett a csomag, azaz most kéne cselekedni. A válasz ismét az volt hogy nem tud segíteni, írjak panaszt. Nem hagyott nyugodni a dolog, így visszamentem az automatához és mivel még feladatlannak jelezte a csomagot, rányomtam hogy feladás. Legnagyobb megdöbbenésemre kinyílt a csomagom ajtaja, amiben ott volt a csomagom. Azaz nem hogy nem zárolták, bárki másnak is kinyílt volna, bárki elvihette volna. Ja az ügyfélszolgálat csak munkaidőben működik, azaz azon kívül még érdeklődni sem tudsz, ha elnyel valamit. Mindehhez egy olyan üzletszabályzat, ami a céget mindenben védi de téged semmibe vesz és kiszolgáltat. Soha többet packeta zbox, csak az a kérdés a sok száz automatájuk hány ezer embert ver még át?
2023 09 27