Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Segitseg!!! Atvertek?!

Hát nagyon sok a csaló,jó párral összefutottam már én is más oldalakon.Addig nem is szabad senkinek küldeni terméket,míg nem utal.vagy a legjobb mindenki számára az utánvét,még ha kicsit drágább is.De ez is csak akkor jó,ha át is veszi a kedves vevő.
2015 10 12
Több dolgot adtam már el, még külföldön is, de soha nem adtam fel addig postán a csomagot, amíg nem láttam a számlámon a pénzt... Amikor én vettem valamit, uúgy előre utaltam, eddig nem volt vele problémám. Azért óvatosnak kell lenni... Az a baj, hogy ezeket a csalókat vsz hiába jelentjük fel. ha nem ér el egy bizonyos összeget a megkárosítás mértéke, szerintem nem is foglalkoznak velük... :-(
2015 10 12
Szia Anita! Én nem itt, hanem a jófogáson jártam így, könyvet akartam venni, a srác azt állította, hogy feladta ajánlva, de hazudott. Hamar kiderült, mert írtam egy másik mail címről neki, hogy megvan-e még a könyv, és megvolt...pár órás kereséssel a neten rájöttem, hogy svindler, és nem engem lopott meg először. Én vagy a huszonvalahányadik voltam. Feljelentést tettem, ahogy sokan mások is. Mert megígértem neki, hogy ha nem küldi vissza a pénzem, ez lesz. Nem küldte vissza. Bírósági ügy lett belőle, kb. két évig húzódott az ügy, pedig nagyon sok ember tett ellene feljelentést, és megúszta a szinte semmivel...felfüggesztettet kapott. A régi szép időkben ezért levágták volna a kezét :) Sajnos a mai világban meg belevigyorog a képedbe, és ránt egyet a vállán a csaló. Amit azért szerintem tegyél meg, hogy írj a lánynak, 1-2 hét múlva, mert lehet, hogy neki is közbejött valami, bármi, pl. kórházban fekszik valahol. Bár akkor miért tűnt volna el a felhasználóneve...? De azért add meg az esélyt neki. Aztán jelentsd fel írásban a helyi rendőrségen. Ha nem te vagy az egyedüli, aki ezt majd megteszi, akkor lesz belőle ügy. Egyébként nem, ha jól tudom. Ha mást nem, azt eléred nála, hogy büntetett előéletű lesz a hölgyemény az ügy végére. Ami kb. évek múlva lesz majd csak, de én sem hagynám annyiban a dolgot. Üdv, Évi
2015 10 12
gina941124 cseréltem volna vele, el is küldtem de cserébe viszont semmit sem kaptam!!
2015 11 05
> Anita22: > Mindig mindenkinek idöben utalok, postazok. Es ez a lany is megbizhatonak tünt, erre most eltünt, a panzemmel együtt :( [:duhos] Szia! Ez értékét tekintve közigazgatási szabálysértési bírság hatáskörébe tartozik, az adott település jegyzőjét kellene megkeresni, akár telefonon, egyeztetni, feljelentést tenni. Vagy rendőrségen csalás megalapozott gyanúja alapján, adataival feljelenteni....de sajnos sokszor nem történik semmi! Üdv dr.jogász
2015 11 07
> Romiedi: > Én is jártam már hasonlóképpen másik oldalon. 10ezer ft-ot utaltam el elöre ruhákra. Természetesen nem kaptam meg őket....:-( Feljelentést tettem a rendörségen, kinyomtattam a levelezésünket, nevet számlaszámot megadtam, de 10e ft alatt szabálysértésnek minösül, és mivel a bank nem adhat ki ügyfeleiröl személyes adatokat, igy le is zárták a nyomozást.:-( Szia! Szabálysértés esetén a jegyző jár el, ott kell panasszal, feljelentéssel élni! Üdvözlettel! Jogász
2015 11 07
> mkriszti45: > gina941124 cseréltem volna vele, el is küldtem de cserébe viszont semmit sem kaptam!! Köszi, hogy írtad, én épp most leveleztem vele, cseréltünk volna....De így már nem!
2015 11 24
TÓTH NELLI -től ne vegyetek semmit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CSÉPA az ahol lakik. Lelépett a csizmámmal!!!!!!!!!!!!!! A gyerekeinek a fotója van kirakva neki!!!!!!!!!!! Remélem különbek lesznek mint az anyja!!!!!!!! Egy hete adtam fel neki a csizmát , azóta minden nap beszéltünk, és írta nekem hogy aggódik, mert nem érkezett meg amit küldtem, és hogy már mennyire várja, meg hogy már a postán is kérdezősködött utána. Én tudtam a csomag kódomat, bementem a postára , és azt mondták, hogy 2 nap mulva megérkezett hozzá és át is vette személyesen. Ő azt állítja hogy elhagyta a szelvényt amiit adtak.
2015 12 19
Ketten is átvertek... mit tudok tenni?
2021 01 07
Sziasztok! Onodiletícia néven egy nagy csaló! Ne utaljak neki! Írjátok akiket átvert! Itt a számla száma. 201160 0006 0000 0000 1896 9568 Ónódi Letícia🤮 ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/00ed3ce45effa057b89976f593ba1da2.jpg)
2021 10 16
Hála az égnek, h velem még nem történt ilyesmi, viszont nyáron kúldtem üzit pár csajnak, h “ide vele” a kijelölt cuccal, már ősz van és semmi válasz, annak ellenére, h ma már mindenki az okosteloján lóg
2021 10 31
1 2 3