Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Gardrobcsere feketelista

Agnesita néven futott most a csaló OLX-en is hirdetett a múlt héten, de mára lekerült minden hirdetése. Régebben Török Rita néven volt a számlaszám, most pedig: Raiffeisen Bank 12023132-01355313-00100004 Szabó Ágnes Vigyázzatok vele!
2015 03 30
Szabó Ágnes, agnesita, szaboagnesa, agiszabo, lányka, agisono, babysonia, boltkoroslány, agi XX. XXI. XXII. Csepel, Ráckeve, Szigetszentmiklós, Tököl, Dunaújváros...stb. Sziasztok! Akit itt vagy más aukciós oldalakon megkárosított Szabó Ágnes és csatlakozni szeretne a feljelentéshez, kérem írjon. Ha több a károsult, s bizony nagyon sokan vagyunk, akkor talán nem ússza meg. Mivel párezer ft.-ért nemigen akar senki a rendőrségre menni, így a mai napig csinálja csinálhatja. Nyomozás indult, de mivel csak ketten vagyunk feljelentők, attól tartok az kevés lesz a megállításához. Köszönöm! Júlia [email protected]
2015 03 31
Sziasztok! Nálam változás állt be, ugyanis megkaptam a csomagomat agnesita nevű felhasználótól! Őszintén szólva egy ideje nem néztem a postaládám, mert nem vártam csomagot, a reklámokra meg nem vagyok kíváncsi. De ma belenéztem, és megérkezett a csomagom Szabó Ágnestől. Lehet a fenyegetések hatására történt ez, lehet másról van szó. Remélem az előbbi, és nem egy ártatlan felhasználó ellen született ennyi negatív bejegyzés.
2015 04 01
Sziasztok! Verdesnezsuzsa felhasználóval nagyon vigyázni!!!! Már több felhasználónévvel regisztrált amik le lettek tiltva de most megint itt van. Jelenleg vásárlóként van egy pozitív visszajelzése de eladóként nem küldi el a terméket csak hazudozik össze-vissza!!!!!!
2015 04 02
agnesita Sajnos nincs tévedés. Egyes fotókon ahol látni a szekrényét, ott vannak olya ruhák amiket "boltkoroslány" korában kifizettem.
2015 04 02
Szabó Ágnes újra regisztrált, úgy látom 4napja, most "hellobaby" Dunaharaszti. Már le is van tiltva, gondolom valaki jelezte. Az ügyintéző szerint 10-en vagyunk károsultak, mármint akik feljelentést tettek. Állítólag éppen szült. Ezek szerint már megszületett: "hellobaby" "babysonja"
2015 04 20
Hellobaby-től vásároltam, a.k.a. Szabó Ágnes, a bébi 2 hetes, nem reagál 5 napja, csomag sehol, féljek?
2015 04 24
Szia! Van aki fenyegetés után megkapta a csomagját. Én sajnos nem. Tegnap adott fel hírdetéseket a Jófogáson, írd be "Sugarbird sárga lepelruha" (Dunavarsány, shopperlady) úgy megtalálod a termékeit, s hogy közte van-e amit kifizettél.
2015 04 24
Szia! Próbálkozz a fenyegetéssel, van aki úgy megkapta a csomagját. Szerintem még várj egy hetet, próbáld felhívni. Igen, most eltüntek a hírdetései, lehet ő is olvassa itt? Gödöllői RK-n 13040/71/2015. bü sz-on folyamatban lévő eljárás. Ügyintéző neve, telszáma privátban. Ha kéred, írj. Üdv Júlia
2015 04 26
Molnar Istvan Erste bank 11600006-00000000-68638306 felhasználó neve: Georginaa Edelény NE utaljon neki senki csaló!!
2015 04 27
Sziasztok engem MOLNÁR VIVIEN Károsított meg, KERÜLJÉTEK.! egy my77 Melegitő helyett szakad nadrágot kaptam ráadásul piszkosan, 9000ft-om bánja amit 2hetig gyüjtöttem..=( DE Sajnos legalabb jó tanuló pénz volt erröl az egész Interneten valo eladás-és vásárlást illetően.! és még ö háborodott fel, és le tiltott. De már a rendörök kezében van dolog.! Szerencsére van ismerös.!... :D vivikee felhasználónévvel van fent. FELSÖZSOLCÁROL!
2015 05 05
név: Karap Ágnes város: Szedres
2015 05 06
üdv mindenkinek,sajna én is bele futottam egy csalóba,aki georginaa néven volt fenn molnár istván 11600006-00000000-68638306 erste bank. my-77 ruhára küldtem neki 4500ft-ot. remélem megfizet tetteiért. ezek után nagyon nehéz megbizni itt akárkiben,pedig tényleg tetszik ez az oldal. üdv:anikó
2015 05 08
Sziasztok engem MOLNÁR VIVIEN Károsított meg, KERÜLJÉTEK.! egy my77 Melegítő helyett szakad nadrágot kaptam ráadásul piszkosan, 9000ft-om bánja amit 2hetig gyüjtöttem..=( OLX majd itt Gardrobcseren is feltette,, Most JOFOGASON IS HIRDETI BELLA NÉVEN Tiszaújvárosról Ugyanazt a my77 melgitőt radasul most 17.990ft ért…. :O Jelnleg BELLA felhszanloi névvel itt is de miután írtam neki törölte magát 1ora mulva…vajon miért.. ? … egy aljas csalo Nem szégyenli ráadásul újra, és ujra hirdetni és több emberektől ig 10 ezreket el lopni!! CSALO!! ha ennyire rá ér az ilyen jobb lenne inkább dolgozna!
2015 05 15
QueensShp egy szavahihetetlen kislány!!! Ne foglaljatok neki semmit mert úgyse fizeti ki!
2015 05 15
1 2 3 4 5 6 7 ... 35