Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Kérdésem, hogy már nem lehet egy felhasználó termékeit ár szerint rangsorolni? mert ez nagyon hiányzik, hiszen ha pl. cseréről van szó, és neki van 200 terméke, akkor nekem mindet végig kell lapoznom, hogy lássam mi van neki abban az árkategóriában. ugyanez igaz, amikor rákeresek egy címszóra, és kidobja a találatokat. nem tudom érték szerint sorbarendezni, ami nagyon zavaró. vagy pl. nem tudom törölni a termékeimet. se az összesítő nézetben, se akkor ha belemegyek a termékbe. ezekre terveztek valamilyen megoldást? mikor értékelek valakit, azok a lehetőségek, hogy "eladva" és "megvéve". de ebből nem derül ki, hogy ha ő volt pl. ez eladó, akkor mit kell bejelölni. ha lehetne, én készítenék olyan lehetőséget is, hogy cserepartner
2015 10 16
> valery4: > > wykky996: > > Egy kérdés hol tudom beálitani hogy csak egy adott városba nézzem a dolgokat? mert sehol nem találom > Hogyha bemész egy adott kategóriába (pl.: ruhák), akkor ott elvileg tudsz város szerint szűkíteni. Nekem legalábbis elérhető ez a funkció. nekem nem
2015 10 16
> wykky996: > > valery4: > > > wykky996: > > > Egy kérdés hol tudom beálitani hogy csak egy adott városba nézzem a dolgokat? mert sehol nem találom > > Hogyha bemész egy adott kategóriába (pl.: ruhák), akkor ott elvileg tudsz város szerint szűkíteni. Nekem legalábbis elérhető ez a funkció. > nekem nem Wykky996.. állítsd át az oldal méretét kisebbre, mint 100%. 90 vagy 75, ami neked jobb, és akkor látni fogod az alkategóriákat, és azt kiválasztva már várost is be tudsz állítani.
2015 10 17
sziasztok!Tud nekem valaki abban segíteni, hogyan tudom törölni az oldalamról (pl.nyári) az általam kiválasztott terméket?A kép alatt elhelyezett "kuka" gomb sajnos nem működőképes. Bocsánat, lehet, hülye kérdés, de nem tudtam megoldani.Köszönöm!
2015 10 17
Na még a screenshotot se rakja ki. Ez a bajom, semmi képet nem tudok felrakni, üzibe küldeni, így hogy adjak el/cseréjek?
2015 10 18
Rakjam fel így a hirdetéseket, hogy nem látni a képeket és majd megjavul?
2015 10 18
Nem tudom törölni a hirdetéseimet, nem tudom a visszajelzéseket elküldeni, és új termékeket sem tudok feltölteni az új oldalon. :/
2015 10 18
A mai nap nem lehet képet feltölteni egyáltalán, és NEM katalóguskép, NEM nagyobb a megengedett méretnél, és NEM több 5 darabnál. Üzenetben sem enged küldeni képet, fél órája tölt. Az internetkapcsolattal NINCS baj. Kérlek, oldjátok meg, mert így használhatatlan az oldal! Köszi előre is!
2015 10 18
Sziasztok! Amiota megujult nem tudok feltenni ruhakat!:((((( Tennem fel a kepet(telefonrol,geprol) es tolti tolti es tolti nem rakja fel meg nem tudok ramenni az anyag es a cimke valasztasra nem engedi:(( es mar midnent kiprobatam es nemt tudok feltenni semmit:( Valaki tudna segiteni!:(?
2015 10 18
Sziasztok! amióta megújult az oldal nem tudok ruhákat feltenni!!! 1. képet akarom feltölteni és a végtelenségig tölti(régen 1mp felrakta) 2.nem tudok rámenni az anyagra és a címkékre nem engedi Segítsetek:(((((((((
2015 10 18
Sziasztok! Szeretnék feltölteni új terméket de nem engedi. Beléptem telefonon egy másik böngészőből és elméletileg sikerült, de a képet nem nyitja meg. olyan mintha kép nélkül töltöttem volna fel. törölni is csak a régi böngészőből tudok. az értékelést sem látom. Nagyon idegesítő!!! Kérlek csináljatok valamit!
2015 10 18
Azt hittem csak nekem van ilyen problémám, hogy felteszi a hirdetést csak a képeket nem látni. Hát akkor ez most általános probléma. Remélem mihamarabb kijavítják, mert még töltenék fel ruhákat.
2015 10 18
Sziasztok! Látom mindenki hasonló problémákkal küzd :( Ma már nem tudom feltölteni a képeket sem, így a feltöltés sem sikerült. Másik böngészőből is próbáltam, régi verzióval, ott meg nem jelennek meg a képek a hirdetés mellett...
2015 10 18
Miért nem tudok új tételt feltölteni? Kitöltök mindent, rányomok hogy feltöltés, de semmi. :(
2015 10 18
Újabb probléma, most már a képeket sem jeleníti meg.. Bár elvileg feltölti.. Szerintem látszódni is fognak, de ez csak az én véleményem. JÓ LENNE VÉGRE VÁLASZ IS A KÉRDÉSEINKRE, MEGOLDÁS, LEGALÁBB ANNYI HOGY HÁNY NAPIG TART MÉG A 'TÜRELMET KÉRÜNK'. Mondjuk szerintem csináljátok vissza.. Ezek komoly jelek, ami nem megy, azt lehet hogy nem kéne erőltetni.. Szerintem mindenki megköszönné!
2015 10 18
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 59