Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Sziastok! fizettem a tagságért 465ft-ot és nem tudom használni azt irja nem vagyok VIP-tag továbra se Légyszi segitsetek, nézzetek utána ,szeretnék végre választ kapni a leveleimre köszönöm üdv:Essenia
2015 10 13
Szerintem az előző felület sokkal jobb volt. Átlathatóbb. Ezen pl. az sem látszik ki hova valósi.. És ugyanolyan mint bármely más net-es felület. SABLON. Az előző sokkal tetszetősebb volt és jobb kedvvel böngésztem.
2015 10 13
Sziasztok! Én feltölteni se tudok:(
2015 10 13
Sziasztok! Mint mar irtam dolgozunk a megoldasokon, de ez sajnos nem megy egyik percrol a masikra. Nagyon sajnaljuk a kellemetlensegeket, megertjuk hogy bosszanto. Nehany valasz addig is: 1. Az altalatok kedvelt termekek a felso sorban a "Kedvencek" gombra kattintva elerheto. 2. Tobben emlitetek elcsuszott kepeket, de nalunk minden kep szepen jelenik meg. Talan nem google chrome-bol probalkoztok? Valaki kuldene egy screenshotot? 3. Ki mikor jelentkezett be? Tovabbra is lathato a felhasznalora kattintva - Nev - Varos - Utolso bejelntkezes egymas alatt lathato 4. Legfrisebb feltoltesek a fooldalon NEPSZERU HIRDETESEKkel egyvonalban a minden tetel gombra kattintva elerheto. 5. Boritokepkent barmit fel lehet tolteni es rendben jelenik meg. Talan tul kicsi volt a kep merete, amit megprobaltal feltolteni? Minden egyes problemat feljegyeztunk es vizsgaljuk oket. Kerunk Titeket legyetek turelemmel!
2015 10 13
> Detta4: > Sziasztok! > -Nekem eltűnt egy visszajelzésem is, pedig a régi verzión még megvan most is az újnál pedig egyel kevesebb van :( (telefonon szerencsére még a régit használom ezért látom) Utananezunk > -A kedvenceimet ugyan nagy nehezen megtaláltam de alig mutat néhányat és lapozni sem lehet őket ami azért elég fontos lenne ha keresek valami konkrétat közöttük. Nem eszlelunk ilyen problemat. Kuldj egy screenshoto kerlek. > -Szerkeszteni nem lehet a hirdetéseket. Dolgozunk rajta > -Az eladott jelzés tulajdonképpen értelmét vesztette mert nem látszik. Dolgozunk rajta > -A kiemelt felhasználók szerintem is lehetne annyi oldalon mint eddig mert így nem sok értelme van szerintem. Ez marad ahogy most van > -Szerintem is jó lenne látni hogy ki kedveli a termékünket ahogy eddig is volt. Hamarosan elerheto lesz > -Hogy a jobb oldali mappa ikon a termék alatt mire szolgál azt én sem tudom. Hamarosan kiderul :) > -Egyenlőre ezeket vettem észre amik szerintem fontosak hogy úgy legyenek mint régen. > -És sajnos így egyenlőre nekem sem tetszik az új oldal ahogy most van :( De az jó ötlet hogy lehessen választani az új és a régi között.
2015 10 13
> Beatrix: > > Detta4: > > Sziasztok! > > -Nekem eltűnt egy visszajelzésem is, pedig a régi verzión még megvan most is az újnál pedig egyel kevesebb van :( (telefonon szerencsére még a régit használom ezért látom) > Utananezunk > > -A kedvenceimet ugyan nagy nehezen megtaláltam de alig mutat néhányat és lapozni sem lehet őket ami azért elég fontos lenne ha keresek valami konkrétat közöttük. > Nem eszlelunk ilyen problemat. Kuldj egy screenshoto kerlek. > > -Szerkeszteni nem lehet a hirdetéseket. > Dolgozunk rajta > > -Az eladott jelzés tulajdonképpen értelmét vesztette mert nem látszik. > Dolgozunk rajta > > -A kiemelt felhasználók szerintem is lehetne annyi oldalon mint eddig mert így nem sok értelme van szerintem. > Ez marad ahogy most van > > -Szerintem is jó lenne látni hogy ki kedveli a termékünket ahogy eddig is volt. > Hamarosan elerheto lesz > > -Hogy a jobb oldali mappa ikon a termék alatt mire szolgál azt én sem tudom. > Hamarosan kiderul :) > > -Egyenlőre ezeket vettem észre amik szerintem fontosak hogy úgy legyenek mint régen. > > -És sajnos így egyenlőre nekem sem tetszik az új oldal ahogy most van :( De az jó ötlet hogy lehessen választani az új és a régi között. Köszönöm a válaszokat! A kedvenceket rossz helyen néztem de azóta megtaláltam hol lehet végignézni. A többi dolgot pedig remélem sikerül hamarosan helyreállítani mert szerintem már mindeni nagyon várja :)
2015 10 13
Szóval, bár csak néhány dolgot old meg, a 90%-os méret beállítása segíthet. Pl. lehet látni felül a kedvenceket, és mellette az üzeneteket! Illetve az alkategóriákat a főkategóriákon belül. Nekem mindez eddig nem látszott! Jó, biztos az én gépem felbontása a probléma, de ezt azért lehetett volna jelezni, vagy úgy hangolni, hogy minden felületen működjön.. Köszönöm! (A többi remélem megoldódik, de tényleg. Meg amit sokan szeretnének, azokat a funkciókat visszaállítjátok.. Vagy nem az az érdek, hogy szívesen és sokan használjuk?)
2015 10 13
Sziasztok! Megrendeltem szombat reggel egy vip es egy kiemelt hirdetest, le is vonta az osszeget, de sehol nem tudok beallitani hozza hirdetest, meg a regi felulelten sem, ott sincsenek a megrendelt hirdeteseim. :/
2015 10 14
nem lehet feltölteni új terméket nem engedi :(
2015 10 14
nem lehet feltölteni új terméket nem engedi :(
2015 10 14
Nekem sajnos nagyon sok problémám van uj verzióval: -Rettenetesen lassan tölt be minden, főleg a beszelgetések. (A régi verzióval semmi gond nem volt, és más oldalakat is seperc alatt betölt a telefonom és a laptopom is, de ezt valamiért nem:/) -Nem tudok kategóriánként rákeresni a ruhákra és a méreteket sem tudom kiválasztani. :( -Nem látom, melyik termék aktiv, és melyik ,,ELADOTT". Az elmult két napban három levelem érkezett olyan termékre, amit ezer éve eladtam és be is jelöltem anno eladottnak. Napi szinten látogatom az oldalt, de valószinűleg ez gyorsabb alább fog hagyni, ha képtelen vagyok telefonról kezelni az oldalt és a beállitásokat.
2015 10 15
sziasztok! én egyszerűen nem találok lehetőséget a kategórián belüli szűkítésre. ennyire vak lennék? régen ár méret és város szerint tudtam szűkíteni. És zavaró, hogy ha belépek a profilomba, nem látom hogy érkezett-e új levelem :(
2015 10 15
hoppá, tárgytalan, megtaláltam a megoldást, csak 75%-ra kellett állítanom a méretet és minden megvan. ez érdekes :) nem gondoltam volna rá, köszönöm egy előttem kommentelőnek. Ezt valahova lehet ki kéne írni az oldalra, valamilyen segítség fül alá. Köszi!
2015 10 15
Fontos kérdésem lenne: ha eladtam egy ruhát, vagy nem akarom tovább hirdetni, hogyan tudom törölni? A "kuka" ikon nem működik... >:(
2015 10 15
> sutka84: > Fontos kérdésem lenne: ha eladtam egy ruhát, vagy nem akarom tovább hirdetni, hogyan tudom törölni? A "kuka" ikon nem működik... >:( Egyenlőre sehogy, majd ki lesz javítva a probléma addig írd bele a leírásba hogy már eladva és várj. :)
2015 10 15
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 59