Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Nem lehet egyértelműen látni, ha egy termék el van már adva. Sőt én egyáltalán nem látom ezt sehol. A régi oldalon nagyon jó volt,hogy egyértelműen oda volt alá írva, hogy "Eladva".
2015 10 11
Nem tudok címkéket írni, menteni...egyszer csak minden átmenet nélkül engedi...
2015 10 11
Ja! Plusz azt sem látom, hogy hányan kedveltek egy-egy ruhát. Vagy csak én nem látom?
2015 10 11
> palmakamilla: > > eszter5991: > > > palmakamilla: > > > Sziasztok, én nem tudom törölni a termékemet, plusz még egy kérdés, eddig meg tudtam nézni a ruhákat, amiket kedveltem, most ennek csak töredékét látom, ez azért gond mert hosszú vívódás után megvennék közölük valamit :D amúgy pofás az új oldal ^^ köszi, ha válaszoltok > > Szia! Meg tudnád mondani, hogy hol lehet megnézni az eddig kedvelt ruháimat?? Sehol nem találom :/ > Szia, ha belépsz a profilodba és az oldal aljára gurulsz ott látod egy részét, de nem az összeset. Sajnos többet én sem tudok még. Szia! Legfölül a keresés mellett ott a neved, és amellett van egy kis szivecskével a Kedvencek felirat, ha arra rákattintasz látod az összes kedvelt terméket :)
2015 10 11
> SisyDreiffuss: > > loracska: > > én nem tudok új tételt feltölteni és tételt törölni sem, mert nem működnek a gombok, hiába kattintok rájuk, nem történik semmi. próbáltam IE és Chrome böngészővel is. > dettó. tételfeltöltésnél egyszerűbbek a dolgok de a "Tétel feltöltése" már nem reagál semmire. Próbáljátok meg azt, hogy kevés címkét írtok be a tételhez! Nálam is ez volt a hiba, de addig próbálkoztam, amíg kiszúrtam, hogy 6 vagy több címkével nem hajlandó menteni. Kitöröltem párat, és 5-tel már sikerült - hátha nálatok is ez a baj : )
2015 10 12
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Miért nem látom és látják mások is, hogy egy termék már eladott vagy még elérhető???
2015 10 12
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Sziasztok! Nekem nem jelenik meg a termék feltöltés vagy új hozzáadása,hol keressem?
2015 10 12
nem tudok terméket törölni
2015 10 12
> Bettygirl001: > > Zsuzsa1277: > > Sziasztok! Eltűnt a "Beállítások szerkesztése" menü, hol tudom beállítani a megrendelt szolgálatásokat? Teljesen eltűnt, hol tudom hozzáadni a termékeimhez a már megvásárolt "hirdetés kiemelést"?????? > Szia! Neked siekrült??? Én sem tudom hogyan kell, és mára rendeltem meg. :( Szia Betti! Nem sikerült, nyoma sem volt a hirdetésnek, a régi felületen sem láttam...elveszett. Írtam email-t ezzel kapcsolatban, de semmi sem történt:(
2015 10 12
Véletlenül kétszer adtam hozzá az egyik pulóveremet és nem tudom törölni. Rákattintok az ikonra, de nem történik semmi, csak szerkeszteni tudom.
2015 10 12
> Beatrix: > Sziasztok! > Dolgozunk az oldalon, amig a problemak nem oldodnak meg hasznaljatok a regi feluletet. > Egy uj bongeszobol nyissatok meg az oldalt es amikor felajanlja, hogy valts uj nezetre, ne tegyetek meg... Csak azért kommentelek ide, hogy az "újonnan" hozzászólók is értesüljenek erről (mert gondolom a legtöbben nem olvassák végig a 13 oldalnyi kommentet - érthető módon). Én folyamatosan követem a topicot, hátha van olyan, amiben tudok segíteni másoknak. Kitartás csajok, remélhetőleg rövid időn belül megoldódik minden gond! Én is nagyon várom már! :)
2015 10 12
Sziasztok. Nem tudom törölni az eladott ruháimat :( nem jelöli nálam azt sem hogy eladott, hiába rá megyek és bejelölöm. Tudna segíteni valaki? Másik böngészővel is próbáltam már. Korábban működött.
2015 10 12
> palmakamilla: > > Pzsaklin1: > > > tell62: > > > tell62 > > > Még egy észrevétel/kritika, amit nem bírok magamban tartani.. Miért csak a VIP felhasználók láthatják mostantól a kedvenceket? Ez eddig egy nagyon jó funkció volt, képet adott arról, hogy egy termék mennyire népszerű, mi az, ami érdekli a többi felhasználót, stb... A cserékben is hasznos volt, nem egyszer "üzleteltem" úgy, hogy valaki kedvencnek jelölte egy ruhámat, én pedig találtam nála véletlenül valamit, vagy fordítva... > > > Az új rendszerrel gyakorlatilag értelmét veszti az egész kedvenc opció - mostantól a többség (a néhány VIP tagot leszámítva) úgysem látja, ha bejelölök nála valamit - akkor meg minek kedvenceljek egyáltalán? > > > Jó lenne, ha "visszakapnánk" ezt a funkciót - gondolom, nem én vagyok az egyetlen, aki nem akar VIP tagságot csak azért, hogy használhassunk egy olyan lehetőséget, ami eddig mindenki számára elérhető volt... > > > : ) > > Na igen jó a kérdés..Ez engem is zavar..Ott a pont! > Igaza van a lányoknak ^^ Adom! Egyáltalán a saját kedvenceimet, akiket én követek, termékek, stb... milyen ilyesmit is hiányolok :(
2015 10 12
> tell62: > > SisyDreiffuss: > > > loracska: > > > én nem tudok új tételt feltölteni és tételt törölni sem, mert nem működnek a gombok, hiába kattintok rájuk, nem történik semmi. próbáltam IE és Chrome böngészővel is. > > dettó. tételfeltöltésnél egyszerűbbek a dolgok de a "Tétel feltöltése" már nem reagál semmire. > Próbáljátok meg azt, hogy kevés címkét írtok be a tételhez! Nálam is ez volt a hiba, de addig próbálkoztam, amíg kiszúrtam, hogy 6 vagy több címkével nem hajlandó menteni. Kitöröltem párat, és 5-tel már sikerült - hátha nálatok is ez a baj : ) Megpróbáltam, 4 címkét kapott, most így sikerült egyet feltöltenem! Köszi szépen a tippet, így fogok próbálkozni a többivel is, hátha!... :)
2015 10 12
A megrendelt szolgáltatást hogy tudom hozzáadni a termékemhez??? Ez nekem teljesen eltűnt.
2015 10 12
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 59