Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Helyzetjelentés Mindenkinek

jó ötletek, szerintem mindannyiunknak megérné.
2020 10 05
> lacrymosa: > > gpetraam: > > > meszianna: > > > Sziasztok! > > > Nektek nincs az az érzésetek, hogy az oldal szerkesztői "elhagyták a vonatot"? > > > Én csak azt látom hónapról hónapra, hogy kiáltunk segítségért, oldal fejlesztésért, tilitó funkcióért, jobb keresőért, de ezekre soha nem érkezik válasz sem fórumon, sem privát üzenetben. Mintha a fejlesztők itt hagyták volna már pár éve és magunk maradtunk, akik szeretjük és küzdünk érte és igyekszünk egy jó közösséget megtartani. Ami azért is elég furcsa, mert nem gondolnám, hogy a GCS egy szakadék felé tartó vonat lenne... > > szerintem nincsenek fejlesztők/szerkesztők.. van 1-2 adminisztátor, aki kitörli a posztokat, amibe hasonló eladós oldalakat gyűjtünk, és posztol egy-egy pinterestről lementett képet facebookra. sajnos szerintem nincs annyi bevételük, amiből tudnának fizetni folyamatosan egy fejlesztőt. nem tudom, a reklámokból/vipből mennyi jön be, de talán épp elég ahhoz, hogy a szervert fent tudják tartani. > > én mondjuk szívesen fizetnék havidíjat, ha használhatóbb lenne az oldal. jobb kereső, több kategória, esetleg színek, tiltógomb, hogy csak bankszámlával lehessen regisztrálni (így jobban kilehetne szűrni a csalókat is) stb. meg ha deaktiválnák azokat a profilokat, akik mondjuk egy hónapja nem léptek be. > Dettó, beáldoznék én is egy minimum összeget, ha legalább valami telefonszám+bankszámla regisztráció lenne, de ugye ez édes álom... :s Mondjuk én (most is) folyamatosan fizetek "minimális" havidíjat ( VIP tagság alakjában ) és ezzel gondolom nem vagyok egyedül.... Szerintem akármennyit is fizetnénk, nem ez a fő probléma sajnos...
2020 10 06
Igen, én is fizetem, de úgy gondoltam, hogy talán ha fizetnénk azon felül (szóval mindenkinek kellene, és arra jönne a vip) akkor talán tudnának fizetni egy fejlesztőt.:D természetesen nem értek hozzá, én így csinálnám, ha belekezdenék egy ilyen oldalba. :)
2020 10 06
> gpetraam: > Igen, én is fizetem, de úgy gondoltam, hogy talán ha fizetnénk azon felül (szóval mindenkinek kellene, és arra jönne a vip) akkor talán tudnának fizetni egy fejlesztőt.:D természetesen nem értek hozzá, én így csinálnám, ha belekezdenék egy ilyen oldalba. :) Háttöööö.... A domain név éves díja maximum 2000 ft a legdrágább helyen is (nevetséges összeg), a VIP korlátlan tárhely meg havi 10-12 000 ft körül mozog (de ez már kb az ultra prémium, mindent IS tartalmazó , full korlátlan tárhelycsomag). A Gardrób lába nyomába sem érő pitiáner honlapok ( csak a kattintós reklámokból ) nevetve kitermelik ezeket az összegeket (szakmai tapasztalat). A fejlesztés díja más tészta, az valószínű nem egy hónap alatt gyűlik össze, de........ Nem szeretnék a zsebükben turkálni, vagy gonoszkodni, mert tényleg sok minden lehet a háttérben ezen felül is. Az biztos, hogy valami nem stimmel, és ez enm feltétlenül anyagi jellegű.. A legfontosabb szerintem a tudatos kommunikáció és a megoldási szándék lenne (ezek közül egyik sem kerül pénzbe, ellenben nagyon sokat dobna a közhangulaton). Amúgy nem is értem, mert az elején aranyos, kommunikatív adminok vezették az oldalt és pörgött minden. Most meg olyan mint egy temető. Síri csend és hullaszag.
2020 10 07
Pont erre gondoltam én is. Nem feltétlen a fejlesztés hiánya ami ijesztő, hanem a csend...én 5 éve regisztráltam, de szerintem kb azóta nem találkoztam adminnal.
2020 10 07
> KacatCica: > > gpetraam: > > Igen, én is fizetem, de úgy gondoltam, hogy talán ha fizetnénk azon felül (szóval mindenkinek kellene, és arra jönne a vip) akkor talán tudnának fizetni egy fejlesztőt.:D természetesen nem értek hozzá, én így csinálnám, ha belekezdenék egy ilyen oldalba. :) > Háttöööö.... > A domain név éves díja maximum 2000 ft a legdrágább helyen is (nevetséges összeg), a VIP korlátlan tárhely meg havi 10-12 000 ft körül mozog (de ez már kb az ultra prémium, mindent IS tartalmazó , full korlátlan tárhelycsomag). A Gardrób lába nyomába sem érő pitiáner honlapok ( csak a kattintós reklámokból ) nevetve kitermelik ezeket az összegeket (szakmai tapasztalat). A fejlesztés díja más tészta, az valószínű nem egy hónap alatt gyűlik össze, de........ > Nem szeretnék a zsebükben turkálni, vagy gonoszkodni, mert tényleg sok minden lehet a háttérben ezen felül is. Az biztos, hogy valami nem stimmel, és ez enm feltétlenül anyagi jellegű.. A legfontosabb szerintem a tudatos kommunikáció és a megoldási szándék lenne (ezek közül egyik sem kerül pénzbe, ellenben nagyon sokat dobna a közhangulaton). > Amúgy nem is értem, mert az elején aranyos, kommunikatív adminok vezették az oldalt és pörgött minden. Most meg olyan mint egy temető. Síri csend és hullaszag. Síri csend és hullaszag... :') Hát, kábé ez a helyzet. Legalább reagálnának, hogy igen gyerekek, elolvastuk a sok fantasztikusabbnál fantasztikusabb, fejlesztést segítő ötletet, de neeem... Bezzeg ha konkurens ruhaeladós oldalakat kezdünk kibeszélni a fórumon, máris fogják, és kitörlik azt. ,:)
2020 10 07
Nézd a jó oldalát, legalább tudjuk, hogy valahol, egy messzi messzi galaxisban, de léteznek adminok :D
2020 10 08
> meszianna: > Nézd a jó oldalát, legalább tudjuk, hogy valahol, egy messzi messzi galaxisban, de léteznek adminok :D Hát, olyan kezd lenni az oldal adminisztrátora, mint a zisten, hogy sokan beszélnek róla, de még nem sikerült bebizonyítani a létezését... :') :')
2020 10 08
1 2 ... 10 11 12