Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

"Keresem" topik

Sziasztok! Nem tudom ki hogy van vele, de én viszonylag sokszor nézem a "Keresem" nevű topikot, és engem nagyon zavar hogy csak párat látok a frissen kiírtakból, mert a topikok aszerint változnak, hogy éppen melyikhez szóltak hozzá. Ezáltal olyan kiírások kerülnek előre amiket pl. tavaly júliusban raktak fel, és az illető gondolom már megtalálta amit szeretett volna. Szerintem eredményesebb lenne úgy rendszerezni őket, hogy mindig a frissek kerüljenek előre, ezáltal segítve minden felhasználót, mert így nem veszne el az éppen aktuális a már nem aktuálisak között. :)
2016 01 17
Támogatom!
2016 01 17
Szia! Teljesen egyetértek, az új témáknak kéne elől lenniük. Pár hete írtam egy ezzel kapcsolatos topikot én is, sajnos semmi reakció vagy eredmény nem lett belőle, úgyhogy beletörődtem a dologba. De ha többeket is zavar, akkor talán eredményesebb lenne, ha az adminnak küldenénk/küldene üzenetet valaki, mert tapasztalatom szerint így sajnos nem nagyon lesz foganatja a dolognak. :")
2016 01 17
Egyetértek, ez tényleg zavaró, szuper lenne, ha változna! :)
2016 01 18
Ez egy nagyon jó ötlet, engem is zavar....
2016 01 23
támogatom!
2016 01 25
Támogatom! :)
2016 01 26
Teljes mértékben támogatom!!!!! Ez engem is nagyon bosszant már egy ideje. :\ :)
2016 03 28