Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Katona Gréta Csaló! A drága utazó!

Csajok Senki ne dőljön be neki! Ez a pàr nap alatt elég sok embert, sikerült neki átvernie! ;( ;( Katona Gréta Berettyóújfalu
2016 01 27
Engem is megpróbált átverni, de szerencsére nem adtam fel a csomagját.... SENKI NE KÜLDJE ELŐRE A RUHÁT! CSALÓ!!!
2016 01 28
Több mint 10 embert tuttira àtvert, de làtom most le lett tiltva. Ha az àtvertekből 10 ember feljelentést tesz ellene màr tutti, hogy foglalkozik vele a rendőrség és minimum pénzbűntezést kap, de azt nem keveset.
2016 01 28
Igen, a nagy utazó. Elküldtem neki. Pedig még nem is utalt, de mondta hogy délután megy is bankba, csak gyorsan adjam fel mert pár nap és elutazik. Nem utalt viszont miután többször is megkérdeztem mi olyan nehéz az utaláson visszapostázta a terméket. Nekem olyanokat mondott hogy párszáz hiányzott a számlájáról, be kell tennie másnap még párszázat hogy utalni Tudjon... A termékem visszajött, de természetesen én buktam az ajánlott elsőbbségi feladási díjat.
2016 03 07
Akit átvert legyen szíves jelentkezni a [email protected] címen a rendőrségi feljelentés megtételéhez hogy 2 év börtönbüntezést kapjon. Köszönöm
2016 08 02