Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

KÉRLEK SZÉPEN TITEKET, SEGÍTSETEK! CSALÓ ELKAPÁSA

E.Vera. én csalokra vadaszom. Gyanús hirdeteseknek utána járok és negatívan értékelem a csaló eladót, hogy másokat figyelmeztessek. És Nincs igazad az utánvétes postazassal kapcsolatban! Eladokent azért nincs, mert itt az emberek a megunt stb.ruhaikat áron alul árulják gyakorlatilag veszteséggel. A webshopok amelyekkel párhuzamot huztal, azok vaskos haszonnal árulnak. Nekik belefer az a kockázat amelyet emlitesz. Az aki a 3000 Ft-ért vett pólójat 800ert árulja annak nem fér bele az a kockázat hogy a 2000 Ft utánvét díjat elbukja mert a vevő egy szórakozó hulyegyerek és nem veszi át. A webshopok akik 1000ert veszik 5000ert adják belekalkulaljak az araikba ezt is. Nincs utánvét. Vagy ha az kell ott vannak a webshopok. Vevokent sokszor azt kell számolni hogy az a bizonyos 800 Ft-os póló kell e nekem 540 Ft ajánlott postaköltséggel nemhogy utánvéttel vegyem meg plusz 2000ert. Vevokent sincs utánvét emiatt.
2016 09 02
a posta felelősséget vállal a csomagért kivétel a sima...!!! :/
2016 09 25
szia én postai dolgozó vagyok...a feladóvevényen van 1 küldeményazonositó és amit küldött neked képet az alapján ha felmész a postára bediktálod, ök inditanak 1 keresést a gépen és megtudják mondani hol jár a csomagod........
2016 11 21
> Kimi99: > Lanyok! Nekem ma irt, hogyha odamegyek agyonutett, leterdelteti az apamat es belekop a szajaba . Szerintetek beteg?:))))))? Jelentsd fel a rendőrségen.
2016 12 01
Ha megvan szelvényed add oda pár kigyúrt barátodnak címet és udvariasan becsengetnek hozzá elkérni a csereterméked vagy amit vettél ,hidd el visszakapod tapasztalatból tanácsolom :D > Kimi99: > nos, próbáltam a lehető legtöbb alázattal írni a barátjának, reménykedve abba, hogy annak több esze van. de nem..ez a válasz fogadott ma, végképp nem tudom mit kezdjek mostmár ezzel.
2016 12 10
1 2 ... 5 6 7