Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

KÉRLEK SZÉPEN TITEKET, SEGÍTSETEK! CSALÓ ELKAPÁSA

Na jó ez már nagyon nem normális dolog! :o > Kimi99: > Lanyok! Nekem ma irt, hogyha odamegyek agyonutett, leterdelteti az apamat es belekop a szajaba . Szerintetek beteg?:))))))?
2016 02 28
Mar le is tiltott, es allitotta meg az utolso percben is, hogy en vagyok a csalo nyomorek. Fogalmam sincs mostmar mit kezdjek ezzel. A rendorseg mit tud csinalni? Egyebkent tobbszor is megfenyegetett, engem nevezett csalonak, sertette a becsuletem es hamis vadakat rakott ram. Na meg ugye a csalas. De nem tudom erdemes e ezzel rendorsegre menni..
2016 02 28
azt szokták itt tanácsolni, hogy ha több ember összefog, akiket becsapott, és együtt jelentik fel, akkor többre mennek vele, mintha csak egy ember jelentené fel. Mert ha többeket becsapott, akkor az egyrészt nagyobb értékre jön ki, másrészt gondolom, komolyabban is foglalkoznak a dologgal, mert több személy sérelmére elkövetett csalás.
2016 02 28
sajnálom, Kimi99, ami veled történt. Én semmiképp nem ajánlom, hogy odamenjél, és az apukádat se tedd ki ennek. Kutass fel másokat, akiket becsapott, és fogjatok össze. Kérheted az admin segítségét is abban, hogy kiket vert át.
2016 02 28
nos, próbáltam a lehető legtöbb alázattal írni a barátjának, reménykedve abba, hogy annak több esze van. de nem..ez a válasz fogadott ma, végképp nem tudom mit kezdjek mostmár ezzel.
2016 02 28
fuuuj de undoritó....semmiképp ne menj oda, szerintem se!!! még a végén megátkoz...:D:D:S ezeknek semmi nem szent..csak az benne a szomorú, hogy fogja és fel regisztrál egy másik névvel és ugyanott folytatja ahol abbahagyta...lehet hogy ezeket a sorokat is nevetve olvasgatja. Jézusisten ha belegondolok hogy mennyi ruhája lehet már ebből a mocskos csalásból...
2016 02 28
Egyre sokkolóbb amiket ír, észrevehetné lassan hogy kb 4-5 embernek küldött ugyan olyan rossz minőségű képet és már egyértelműen lebukott.. Szerintem se menj oda, a szöveg stílusa minősíti.. nem hiányzik hogy egy ilyen miatt bajotok essen! :)
2016 02 28
Ezeket mentsd le szepen es menj a rendorsegre, van szamlakivonatod, uzeneteid, ha neki van valodi ragszama amit ketlek, akkor oke, de hidd el, neked semmibe nem kerul feljelentest tenni ezekkel, tudod a cimet mindenet, nem is ismeretlen ellen tennel feljelentest, ne hagyd magad, mert kva sokan vagytok es lesznek is meg akiket ez az otvaros szar megvezet es fenyeget. Es hidd el nagyon sokaig fogod magadat emeszteni ha hagyod hogy hulyere vegyen. Ha nem is lesz belole semmi, legalabb megmakkan a beidezestol, hogy megsem vagy annyire hulye, mint amilyennek hitt, es nem szartad ossze magad a gusztustalan telepi viselkedesetol sem. Printelj ki mindent szepen es tegyel feljelentest ellene, vidd el inkabb oda apukadat, mert MEG LETTEL KAROSITVA. Nagyon hamar lezajlik kb. ket honap
2016 02 28
Ja es meg valami, ezeket a panasz posztokat mindig megnezem, es eleg vicces, de gyors kalkulacio utan arra jutottam, hogy nagyon szkeptikusnak kell lenni, azokkal az eladokkal, akik parducos csanel meg vuttyon pluss pledek meg csicsamicsa barokk aranykeretes tukrocskek elott fotozzak a javareszt most kapos my77, kamu vuttyon, kamu guccsi meg satobbi szirszarokat. Legtobbszor tarsul hozza agressziv bemutatkozas meg kettovel magasabb ar, mint amit egy hasznalt my77 (bocsi) full ego izlestelen pamut tunikaert elkerne az ember, tudvan, hogy a hadaba utanad dobnak kulonbet 1500-ert
2016 02 28
Akkor nem csak én választok e szerint eladót! :D Mondjuk alapból nem hordok ilyen stílusú ruhákat, de nagyon odakell figyelni hogy kitől vásárolunk! Elég sok mindennel el tudja árulni magát egy csaló, ahogy azt annushka le is írta. Remélem kézre kerül és meglakol a Nektek okozott kellemetlenségekért! :) > annushka: > Ja es meg valami, ezeket a panasz posztokat mindig megnezem, es eleg vicces, de gyors kalkulacio utan arra jutottam, hogy nagyon szkeptikusnak kell lenni, azokkal az eladokkal, akik parducos csanel meg vuttyon pluss pledek meg csicsamicsa barokk aranykeretes tukrocskek elott fotozzak a javareszt most kapos my77, kamu vuttyon, kamu guccsi meg satobbi szirszarokat. Legtobbszor tarsul hozza agressziv bemutatkozas meg kettovel magasabb ar, mint amit egy hasznalt my77 (bocsi) full ego izlestelen pamut tunikaert elkerne az ember, tudvan, hogy a hadaba utanad dobnak kulonbet 1500-ert
2016 02 28
+1 Nagyon nagy felreertesben vagytok, ha azt hiszitek, hogy nem erdemes feljelentest tenni ilyenkor. Ez nem az, mint mikor a buszon ellopja ismeretlen tettes a telefonotokat, azt nyilvan nem lehet bizonyitek es a tettes ismerete hijjan lenyomozni, de ilyen esetben minden adott es a tettes sem ismeretlen, ha valodi nevet es cimet adott meg, nincs olyan, hogy a rendorseg szelektalja a nyomozni valo ugyeket, a birosag pedig kirendel a targyalasra ugyvedet es ugyeszt MINDENKINEK es minden esetben (a rögzített beszelgetesben leirtak a csererol vagy vasarlasrol= egy szerzodes ket fel kozott) Apukam rendor volt, es a barataim egy resze is rendeszeten belul dolgozik.
2016 02 29
Undorító stílusa van! Nem is merem leírni nyílvánosan mit tudnék rá mondani... Arra nem gondoltatok még , hogy amiket így ,, kap " ruhákat ( mivel pénzt vagy cserébe ruhát nem nagyon ad ) azokat ő saját zsebre eladja?! Simán megteheti új profillal.. Lehet csak en gondolom így, de már mindent kinézek belőle! Egy lánynak, hogy hagyhatják el ilyen ocsmány szavak a száját? 😰
2016 02 29
Teljesen egyetértek ANNUSHKA-val!!!
2016 02 29
Igen, így van! Gusztustalan...
2016 02 29
Nagyon nagyon szepen koszonom lanyok az egyutterzest es a tancsokat! Lehet ennek nem itt a helye, de jo, hogy vannak ilyen lanyok is az oldalon! Megmosolyogtat azert ez : ) Na de! A fejlemenyek, meg allt bennem az uto. Ma bejelolt ismet. a beszelgetes:
2016 02 29
1 2 3 4 5 6 ... 7