Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

KÉRLEK SZÉPEN TITEKET, SEGÍTSETEK! CSALÓ ELKAPÁSA

Belul tomboltam, de teszek egy probat hatha konnyebben elkerul igy hozzam a megerdemelt csomag, hogy viszonylag turelmes voltam. Meglatjuk mi fog ebbol kisulni.. De felreertes ne essek, nem azert voltam, kedves mert elhiszem neki amit irkal. Varok meg par napot, ha nem, akkor rendorseg.
2016 02 29
Uram atyam ... Es ezt miert nem lehet értelmesen elsőre elmagyarázni miért kell ekkora nagy patáliát csapni... Nem értem én ... Kell a kölcsönös bizalom csere esetén vagy ha ennyire nem bízik ne vállaljon cserét... :/
2016 03 01
Izgalmas sztori!:DFoszereplo megkaptad a csomagos?:D : )
2016 03 01
Elvileg ma adja fel ..
2016 03 01
Szia :") Hát ez nem semmi,napok óta csak olvasom a fejleményeket de nem szóltam hozzá! Mostmár muszály volt.... Ekkora hercehurcát csapni mint ez a ....nem akarom mondani milyen nemzetiségű...csúcs! Tudod engem is vertek át nem is akárhogy,nem itt hanem még annó olx-en! Ezt muszály elmesélnem ne haragudj! Életem első utalása volt egy replica melegítőre,6000ft-ot utaltam. Mikor nem jött a melegítőnapokig nyaggattam érte ,akkor még neki állt feljebb mikor párom rá írt hogy mostmár vagy el kűldi,mivel 2 hetet vártam és már őt bosszantotta vagy feljelentés lesz. Mi az hogy mi megvádoljuk és ilyen hangon beszélünk vele. Hozzá teszem nem olyan stílusba beszéltünk vele mint ez aki veled cseszett ki. Kulturált normális emberek vagyunk!! Azt hazudta hogy a mamával adatta fel de ő nem ért hozzá és biztos rosszúl tőltötte ki az adatokat. Hát a nevét kiváncsiságból beírtam keresőbe (Pathy Zsanett ha valaki kíváncsi lenne) és láss csodát egy országos bűnözőt fogtam ki....de mondom életem első utalása volt. Gondoltam megbízhatok benne de buta voltam nem kellett volna:( Fel jelentettem,be hívtak tanunak de sok embert az országból hogy végre rács mögé kerűljön mivel rengeteg embert átvert és mindig megúszta azzal hogy inkább vissza fizette a pénzeket állítolag. De aztán folytatta ahol elkezdte. Költözgetett megyéről megyére. Mindenféle cuccot árúlt amit el tudsz képzelni és ezekkel csalta ki az emberekből a pénzt sajnos:( Nem tudom hogy sikerűlt e rácsmögé csukni de a pénzem így se jött vissza mivel csak arra volt jó hogy tanuskodjam hogy minnél többen elérjük hogy rács mögé kerűljön:( Folyt köv....
2016 03 01
Sajnos mégegyszer beleestem a csapdaba:( Elkuldtem egy illetonek elore a vasarolt cuccot. Azt mondta surgos mert ajandek lesz. Most elutalja a penzt es ne varjam meg mig megerkezik. Csinal fenykepet hogy elutalta. A kepen a nevemtol kezdtve a bankszamla szamomig minden rajta volt, tranzakcio sikeres es az osszeg stb.. Nem tudom hogy csinalta de penz nem jott természetesen. Parommal gondoltunk arra mi is hogy elmegyunk de nem kockaztattuk az eletunk inkabb. Mivel mondta parom hogy az a hely ahol lakik egy mocskos cigany falu tele bunozokkel...igy inkabb nem megyunk sehova. Hat ez volt az en kis tortenetem. Elnezest hogy nincs ekezet csak a teloval lett valami:)
2016 03 01
Ha valaki velem ilyen hangot ütne meg, mint amiket a képeken látottunk biztosan nem mennék bele a "most már tuti küldöm" szövegbe :D Arról nem is beszélve, hogyha már a másik fél kezében van a ruha amit küldtem... akkor nem tudnék higgadt levéllel reagálni. Mindezek mellett én erősen úgy érzem, hogy utána nézhetett a leányzó a helyzet komolyságának... Mert a hirtelen váltás kicsit furcsa :DD
2016 03 02
A elso az az en nadragom volt amit eddig nagyon ugy nezett ki hogy ellopott tolem.. En 1500ert srultam mivel szakadt az oldala az ovtarto.. O 3500ert elvileg hibatlanul : ))))
2016 03 02
Megall az eszem komolyan ..
2016 03 02
miii? a te lopott ruhádat árulja???
2016 03 02
> lorinczanna91: > miii? a te lopott ruhádat árulja??? pontosan, az első nadrág amit feltöltött azon a profilon ami idee lett linkelve, azaz enyém volt.
2016 03 02
En irtam neki h szep a mellenye, amit elvileg nekem postazott, meg hogy izomyatosan gaz amit csinal de ugy csinal mintha nem tudna mirol beszelek...nevetseges hazug lany
2016 03 02
visszaírt?
2016 03 02
Nem tudom miert ez a masodik uzeneted de en ide azert regisztraltam fel hogy eladjak nem azert hogy veled foglalkozzak. Szerintem az a gaz hogy te azt sem tudod mit motyogsz itt ossze vissza😃 szerintem hanyagoljuk egymast. Koszonom az ertelmetlen uzeneteid. Szep estet!
2016 03 02
Ezt irta :D
2016 03 02
1 2 3 4 5 6 7