Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

KÉRLEK SZÉPEN TITEKET, SEGÍTSETEK! CSALÓ ELKAPÁSA

Senki ne uzleteljen vele!!!
2016 05 14
Koszonjuk!!!
2016 05 24
Engem is átvert a Fruzsyna néven futó profiljával. Előtte Michaelk néven volt fent. Most meg System001 , de ez előtt is volt neki egy profilja. A képek nagy részét lelopja más adatlapjáról, javarészt olyanokat, amik már másnál elkeltek. Többen felismerték a saját képeiket. :(
2016 05 28
Ennek a lanynak alsohangon vagy 20profilja van Nem ertem miert memtiltjak ip cim alapjan...
2016 06 02
Irtam is neki egy negativat, hogy lassak akik uzletelnenek veluk. Nem hiszem el, hany profilt csinal meg??!
2016 06 20
sajnos én is belefutottam Fruzsynába :D engem nem tudott át verni a 100 kamu profiljával, mindegyiket jelentettem amig foglalkoztam a témával. annyira buta, hogy magának irogatja a vissza jelzéseket, csak a vak nem veszi észre, hogy egy budos undoritó ember, es mindenkit le huzkod pénzel...
2016 06 23
Ismerem a csajt személyesen egy elmebeteg hazudik csal ....igen mindegyik profil az övé😂 Az "új""egyszer sem" viselt ruháit napmint nap látni rajta ....
2016 07 14
> Kimi99: > nos, próbáltam a lehető legtöbb alázattal írni a barátjának, reménykedve abba, hogy annak több esze van. de nem..ez a válasz fogadott ma, végképp nem tudom mit kezdjek mostmár ezzel. Egy ilyen büdös, putris cigánytól mit vársz? Te tök korrekt ls intelligens voltál. Az ő szintjére pedig ha akarnál sem tudnál lesüllyedni :)
2016 07 18
Sziasztok! Én nagyjából egy hete regisztráltam ide és egyből szimpatikus lett, de most hogy végigolvastam ezt a rém sztorit.... teljesen lesokkolt :O Szóhoz sem jutok..... szomorú, hogy vannak ilyen gerinctelen "emberek" de főleg felháborító és dűhítő, mert az ember bizalmat szavaz neki ez meg cserébe átveri, meglopja, gusztustalan stílusban beszél és jót röhög a markába.... felfordul a gyomrom az ilyen embertől..... Szívből sajnálom, hogy ez megtörtént Veled és még sokan másokkal is!!! :( :(
2016 07 21
Hajra lanyok, nagyon drukkolok!
2016 08 08
> Vanilla: > Szia :") > Hát ez nem semmi,napok óta csak olvasom a fejleményeket de nem szóltam hozzá! > Mostmár muszály volt.... > Ekkora hercehurcát csapni mint ez a ....nem akarom mondani milyen nemzetiségű...csúcs! > Tudod engem is vertek át nem is akárhogy,nem itt hanem még annó olx-en! > Ezt muszály elmesélnem ne haragudj! > Életem első utalása volt egy replica melegítőre,6000ft-ot utaltam. > Mikor nem jött a melegítőnapokig nyaggattam érte ,akkor még neki állt feljebb mikor párom rá írt hogy mostmár vagy el kűldi,mivel 2 hetet vártam és már őt bosszantotta vagy feljelentés lesz. > Mi az hogy mi megvádoljuk és ilyen hangon beszélünk vele. > Hozzá teszem nem olyan stílusba beszéltünk vele mint ez aki veled cseszett ki. > Kulturált normális emberek vagyunk!! > Azt hazudta hogy a mamával adatta fel de ő nem ért hozzá és biztos rosszúl tőltötte ki az adatokat. > Hát a nevét kiváncsiságból beírtam keresőbe (Pathy Zsanett ha valaki kíváncsi lenne) és láss csodát egy országos bűnözőt fogtam ki....de mondom életem első utalása volt. > Gondoltam megbízhatok benne de buta voltam nem kellett volna:( > Fel jelentettem,be hívtak tanunak de sok embert az országból hogy végre rács mögé kerűljön mivel rengeteg embert átvert és mindig megúszta azzal hogy inkább vissza fizette a pénzeket állítolag. > De aztán folytatta ahol elkezdte. > Költözgetett megyéről megyére. > Mindenféle cuccot árúlt amit el tudsz képzelni és ezekkel csalta ki az emberekből a pénzt sajnos:( > Nem tudom hogy sikerűlt e rácsmögé csukni de a pénzem így se jött vissza mivel csak arra volt jó hogy tanuskodjam hogy minnél többen elérjük hogy rács mögé kerűljön:( > Folyt köv.... sziasztok tud valaki valamit a pathy zsanettról? már rács mögött van?
2016 08 20
Sziasztok! Végigolvastam az egészet. Ez vlm szörnyű, h ilyenek vannak. :( Én is féltem az elején postázni, és most is csak azután adom fel, h megérkezett az összeg a bankszámlámra. No, de nem ezért írtam. :) Említettétek az IP-címet. Megkérdeztem a barátom, aki informatikus. Azt mondta, h ha nem úgy csinálják meg az oldalt, akkor lehet, h az admin, ill. az oldal üzemeltetői se látják. Nem tudom, ennek az oldalnak az esetében mi a helyzet.
2016 08 23
> Kimi99: > MEGALL AZ ESZEM. ELNEZESR A KIFEJEZESERT DE AZ NYOMOREK FORDITVA TOLTOTTE KI A SZELVENYT. > Komolyan mondom megall az ember esze hogy ilyen emberek leteznek..es rettenetesen szegyellem magam hogy negy nap kellett hogy eszrevegyem.... Szia! Azt eddig is lehetett tudni, hogy rettenti "ugyes" trukkozeseket alkalmaznak a csalok! De ez azert mindent visz! Sajnalom, hogy igy jartal! En a csalokra is vadaszom nehany ismerossel megtortent eset utan! Nagyon figyelni kell mindenre! Persze ezt mondja mindenki. De van azert par egyszeru praktikam arra, hogyan ne setaljunk bele ilyenbe es ha megis akkor mit lehet tenni! Azota remelem tudtad rendezni a soraidat ezzel a csaloval!
2016 09 02
Amit meg javasolnek...bar ugye kenyelmesebb az utalas , de mivel nem lehetsz soha biztos abban , ki van a masik oldalon ezert - nem a legmodernebb dolog- de a posta meg mindig biztonsagosabb!! Mert igaz, hogy te fizeted a feladast, de igy is eppen ugy meg lehet beszelni a reszleteket es ha nem veszi at ajanlottan a cimzett,- sajnos akkor is te fizetsz, de inkabb bukjal az egeszen 1-2 ezret, minthogy sokkal tobbet! Jobban el lehet viselni. Nem mellesleg erdemes tobb iranybol is kapcsolatban lenni azzal akivel az uzelet bonyolitod- akar facebook, messenger vagy telefonszam tekinteteben-,igy kisebb az esely ra, hogy be merjen csapni barki! Az is igaz, hogy meg igy is jelen van az atvagas, mert jol beszel az illeto, bizalmat gerjeszt de azert jobban meggondolja, hogy trukkozzon e! Sajnos a csalok megtalaljak az agyas modjat a dolgoknak de egy kis " nyomozassal" elejet lehet venni ezeknek a dolgoknak! Nem szabad erre az idot sajnalni! Gondoljatok bele; a nagy webaruhazak, katalogusok, hiteles eladok SOHA nem kernek penzt elore!! Utanvet van es pont. Nem veletlenul! Az uzlet= befektetes= kockazat. Hajlamos az ember ugy gondolkodni, hogy ; ha en becsuletes vagyok, a masik is az- ez mind szep, csakhogy eppen ezt a bizalmat hasznaljak ki a csalok! Foleg az interneten, ugykodve! A rafinaltsag nem ugyanaz a butasaggal!! Utolag pedig, javasolni fogom az oldal mukodtetojenek, hogy hozzanak letre egy, a messengerhez hasonloan mukodo alkalmazast. Aki tamogatna ezt a javaslatot, irjon batran:)Koszi, ha olvassatok , remelem tudtam segiteni.
2016 09 02
Megvalami! Az sem tuti minden esetben, hogy latjuk xy ertekeleset, hogy pozitiv...honnan tudhatom, hogy nem regelt tobb fiokkal mas neveken, unatkozo baratnoivel egyutt, akik bizonyos idokozokben "hitelesen" belepnek az oldalra azt a latszatot keltve, hogy az illeto : megbizhato! Hm? Nyilvan nem irhatok mindenkinek aki bizalmat szavazott es nem tudhatom nem e azert mond illetorol jot, mert a bnoje, rokona, ismerose...ezen is erdemes elgondolkodni! Szamomra sok esetben arulkodo, ha a hirdeto csillivilli- guccsi pulcsit hirdet! Persze; " Ne itelj elsore" kozhely is letezik..Legyen nagyon OKOS mindenki!!
2016 09 02
1 2 ... 4 5 6 7