Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

KÉRLEK SZÉPEN TITEKET, SEGÍTSETEK! CSALÓ ELKAPÁSA

Irni kene az adminnak
2016 03 02
Igen.. > lorinczanna91: > Irni kene az adminnak
2016 03 04
Sziasztok, engem is átvert ez a kedves leányzó. Egy vadi új cimkés 4000 Ft-os amisu azoknyát küldtem neki, cserébe nem kaptam semmit. Nekem nem küldött megszerkesztett szelvényt, csak annyit írt, hogy feladta a csomagot. Sajnálattal olvasom, hogy több embert megkárosíttott :/
2016 03 05
Az adminok miért nem tiltották már le ezt a lányt? :@
2016 03 05
Mostmar semmikepp ne alljatok el a feljelentestol...
2016 03 05
Hogyan lehetne osszefogni es elerni, felkeresni minden lanyt akit atvert?
2016 03 05
LANYOK NEM HISZEM EL megjott a csomagja. Egy pulcsi, crop, polo800ft es rovidnadrag helyett kuldott nekem ket romgy polot es vissza az en egyik ruham! NORMALIS??
2016 03 05
Nem tudom hogy egyröl beszélünk e de nekem egy bsk nacit bsk skatert egy my77 kabàtot és egy terepmintàs retro melegitöt màsfél hònappal késöbb küldte el. Irok nektek majd a profilombòl ha hazaértem mert jelenleg kanadàban vagyok:)! Nem tartottuk a kapcsolatot de tegnap anyukàm hivott hogyjött egy csomag elnem tudtam képzelni mi lehet az O.o
2016 03 05
hány kamu profilt csinál még???? ez nem normális
2016 03 07
IP- cím alapján nem lehet őt tiltani? Akkor nem tudna több profilt csinálni..
2016 03 07
syasztok!nagyon sajnálom ami veled történt Kimi99 DE TÉNYLEG!én nem is tudom h mit tetem volna a helyedbe!sajnos vannak ilyen helyzetek de egyszer mindenkinek csalódnia kell mert ebből tanul az ember!sajnos én úgy jártam (nem ezen az portálon jófogáson) hogy tettem fel hirdetést nekem ilyen meg olyan méretű melltartóra lenne szükségem azonnali fizetéssel stb....!írtak is rá és egy csajsziba akibe meg is bíztam első levelezésem során küldött fotókat a melltartókról mind márkás és jó állapotúak voltak örültem is!előre utaltam a pénzt meg is ,kaptam a csomit de olyan melltartókat kaptam h a fél mellem se fért volna bele meg mind foltos szakadt szóval pffff :-(!!!szinte mindent a netről vásárolok a gyerekeimnek és magamnak is cuccokat, de már félni lehet h ,,ugyan megkapom-e azt amit megrendeltem/megvettem vagy azt kapom-e meg?,, én tanultam a helyzetemből te is már csak tanulni tudsz ! a férjem teloval járt így megvette a vaterán és kb 1 hónap múlva kopog be a rendőrség h lopott telo van nálunk azt se tudtam h mit csináljak az az egy hónap alatt lehallgaták a telonkat (még jó h nem beszéltünk ,,18 éven aluliaknak nem ajánlott ,, való párbeszédet :-)) de megmuttatam az emailt meg a vásárlást h hol vettük stb...szóval nekünk semmi ügyünk se lett belőle azt mondták h visszakapjuk a pénzt amennyiért megvettük vagyis a vételárat de kb 4 év telt el azóta és semmi pénz. a végén kiderült h vácon egy hapsi leütött egy másik hapsit és elvette a teloját meg mindenét és aznap este mikor történt a büntett feltette vaterára a telot és mi meg megvettük :-) DE VÁRJÁL!HOGY LEHET FORDÍTVA ÍRNI???AZT A POSTÁSNAK ELEVE ÉSZRE KELLET VOLNA VENNIE ,NEM?!! bocs h sokat írtam de szeretek beszélni :-)
2016 03 17
Sziaasztok! Én ismerem személyesen a lányt! És még csak nem is sajószögedi, barátnőmtől az utcán elkérte a kabátját hagy probálja fel erre elszaladt vele.. Meglopta barátnőmet ezerszer, és ami az oldalán van kb 5db ami az ővé a többi csak letöltött vagy valahonnan szedett kép,vagy lopott ruha,pont valamelyiknap néztem és nem egy és nem kettő ruhát láttam ami az ivetté volt!!!!!!!! NE ÜZLETELJETEK VELE!!!!!!!!!!
2016 03 28
Azert ennyire ne tegyetek magatokat en par napra fel is adtam neked es orulok is hogy senkinek se adtam fel elsonek,azert mert mindenkinek csak utana adtam fel nem vagyok csalo nem vagyok hulye te hordhatatlan ruhakat adtal nekem amit vissza is kuldtem a farkas flora szoknyaja cimkes de a cipzar tonkre van es meg jovicc az hogy a masik akar cserelni es en adjam fel elsore?haha:)az en ruhaim markasak es max 4x-5x hasznalt a nadragodnak az ovtartoja 3reszen volt kiszakadva es olyan boszaru hogy az kegyetlen es te viki maradj csendbe
2016 03 30
olyan embernek adol a szavara aki hatadmogott lenez:)
2016 03 30
gina941124 MichaelK 2015 06 30 Nem képes vissza írni meg szeretném vásárolni és nem ir vissza igy hogy akarja eladni
2016 04 01
1 2 3 4 5 6 7