Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

KÉRLEK SZÉPEN TITEKET, SEGÍTSETEK! CSALÓ ELKAPÁSA

sziasztok ne haragudjatok hogy bele szólok csak meg láttam ezt a nevet és rájöttem ln is tőlle akartam venni egy zöld maxi ruhát még jó hogy nem lett belőle semmi
2016 04 01
Kedves Farkas Fruzsina miutan megloptal es megfenyegettel szerintem TAKARODJ INNEN!!! mindenki latta a bizonyitekokat is es tobb embert vertel at. Ne szennyezd az oldalt a jelenleteddel tovabb!!!
2016 04 03
Analfabeta vagy:) mit kuldtel nekem??kukaba valo az a taska tiszta retek a felsodet meg visszakuldtem te ideadtad az agyonhasznalt ruhaidat en meg visszakuldtem neked es meg 2uj felsot szerinted az uj h&m.es nadragomat amit 8ezerert vettem odaadom rongyokert?? Nem vertem en at senkit csak megvartam meg ideer mert nem vagyok hulye. Allitsal mar a lenduleteden nem vagy olyan meno ahogy azt te elkepzeled magadrol meg neked all fentebb
2016 04 04
Ugy gondolom rajtad mar nem lehet segiteni.. Nem veszed eszre mennyi lany irt ellened? Mennyi bizonyitek van ?: ) Szerintem jo par lany van ellened, te is lathatod.. Es irok az adminoknak hogy ezt a profilod is tiltsak mielott meg tobb lanyt versz at.
2016 04 04
Plusz, tobb cserem es eladasom volt mar es erdekesen senkisem panaszkodott, sot, orultek es dicsertek a ruhakat amiket kaptak, a visszajelzesem is mitatjak.. Mert hogy nekem legalabb nem kamu visszajelzeseim vannak : ))
2016 04 04
Lanyok jelentsetek fel a francba a kis nyomorekot!!!
2016 04 07
Majd a kis kurva anyad a nyomorek pusztuljal ki szerencsetlen:) Te meg ne pattogjal mar szakadt nadragot ide kuldted azert sirsz?? Bujjal mar el 500ftert kikaparnad mas szemet meg meg a hoembert is lesz.pnad
2016 04 10
Kedves Farkas Fruzsina!!! Azok után, hogy ennyi lányt megvezettél( köztük majdnem engem is)inkább szégyelld magad.!!!Szerintem örülj neki, hogy nem lettél feljelentve és ne te kurvaanyázzál!!!!!SZÁNALMAS VAGY!!!És akkor az ember ne legyen tele előítélettel.....pffff
2016 04 10
A ruhaim tosztessegesek voltak!! 500ftert? Kozel 4000 forinttal karositottal meg!!! Visszakuldtel ket polot plusz az en egyik topom. 7bol 4ezrem igyis oda mert egy gerinctelen ... Vagy!!!
2016 04 10
Csak nevetni tudok ezen a szerencsétlenen, ahelyett hogy elmenne dolgozni másoktól lopkod :D :D :D Nevetséges vagy! Nyugodtan kurva anyázzál, de belőled lesz bűnöző nem belőlem. te kerülsz majd előbb vagy utóbb sittre nem én. 4000 Ft-ot érsz!
2016 04 21
Nekünk is hasonló történetünk van pár lánnyal együtt. Egy niolettabujdosó nevű felhasználó vágott át minket, kit-kit nagyobb összeggel húzott le, és csereajánlatokkal. A neten megtaláltuk a telefonszámát, mert a jófogáson is regisztrált valamikor. Linkelem a profilját, erről a mocsokról van szó:
2016 04 22
> Kimi99: > Koszonom szepen lanyok! > En nem is tudom, hogy lehettem ennyire naiv.. Mivel facen sokat beszeltunk a csererol, latom az adatlapjat es irtam a jegyesenek..ha ez nem jon be, akkor edesapammal megyek el a cimre, mert ez nem allapot.. > Koszonom szepen megegyszer : ) Szerintem simán jelentsd fel azt a kis görény csalót! Ha meg még a szelvényt is hamisította,és ez kiderülne valami úton-módon,akkor hamisításért is csunyán megütheti a bokáját! Megvan még a feladószelvényed?
2016 04 27
> Kimi99: > Mar le is tiltott, es allitotta meg az utolso percben is, hogy en vagyok a csalo nyomorek. Fogalmam sincs mostmar mit kezdjek ezzel. A rendorseg mit tud csinalni? > Egyebkent tobbszor is megfenyegetett, engem nevezett csalonak, sertette a becsuletem es hamis vadakat rakott ram. Na meg ugye a csalas. De nem tudom erdemes e ezzel rendorsegre menni.. Minden fenyegetéssel kapcsolatos dolgot írást üzenetet ments el stb!Feljelentést ez alapján tudtok tenni!Nem tudom mit von ez maga után pontosan de csalás kategória fenyegetés zaklatás ha persze a reakciód nem ugyan az volt ami neki érv!Minden esetre a kedvét el kell venni ettől a szórakozástól!Sajnálom!Bár én is most ott tartok oké kell azóta sehol a kuncsaft!Ezért próbálkozzatok inkább a közelben eladni ahol személyesen adhatod át !
2016 05 04
Sziasztok! Én ma regisztáltam, és szeretnék venni cipőt. Ki is néztem magamnak, de annyi rosszat olvastam, hogy nem merek vásárolni. Kérhetek információt az eladó személyéről valahol? Mert nics se pozitív se negatív visszajelzése. Ja, és kétszer írtam neki, de az üzik nem mentek át. Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul? Tud valaki segíteni? Köszi
2016 05 04
jah, már látom, mi lehet a baj, 2015. augusztus óta nem jelentkezett be. Szóval valószínű, hogy inaktív. Nagyon kár, jó lett volna az a cipő :)
2016 05 04
1 2 3 4 5 6 7