Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Tiltó gomb

Tudom,hogy nem túl pozitív ötlet, de esetleg meg lehetne fontolni a bevezetését. Nálam például van egy felhasználó, aki folyton rám ír,hogy cseréljünk. Első alkalommal ki is választottam nála egy kiegészítőt,utána nem válaszolt. Azóta még 3x játszotta el velem, hogy rám írt,hogy cseréljünk. A másodiknál még próbáltam kapcsolatban maradni vele, de persze úgy lett,mint legelőször. Azóta is mindig megtalál,ha pedig nem válaszolok neki, én vagyok a rossz. Ezért javasolnám ezt a funkciót,hogy az ilyen kellemetlen helyzeteket elkerülhessük.
2016 03 01
Támogatom! Nálam is volt ilyen, többször írta ugyan azt 2-3x, "Ide Vele Csere!"...nem sikerült megértenie, hogy nem cserélem, ki is van írva nem is egy helyre x-) De meglehet, hogy ezt a csalók is kihasználnák, és körbe tiltanának vele mindenkit, akit átvertek. :/
2016 03 01
Igazatok van, abba nem gondoltam bele,hogy ez a csalóknak is kedvezne. Sajnos akkor marad a türelem és a póker arc.
2016 03 01
Támogatom én is !!!!!
2016 03 03
Hát szégyellje magát az olyan,akinek házhoz viszik a ruhákat,de csak szivatja az embert. Sajnos egyre sűrűbben találnak be olyan emberek, akik rám írnak,hogy cseréljünk, aztán eltűnnek és nem válaszolnak...bosszantó, de el kell fogadni,hogy ilyenek is vannak
2016 03 12
Írta is, hogy "tudod, mi csak úgy vásárolunk, hogy fel is próbáljuk." Mondtam, h erre van lehetőség a környéken, jöjjön ide családostól.. Nyilván ez már nem jó
2016 03 12
Pedig szerintem alap dolog, ha én szeretnék valamit, akkor én megyek érte, nem a másikat ugráltatom,hogy jöjjön házhoz. Ezt a legtöbben nem is vállalnák, úgyhogy inkább örülhetne, hogy talált egy olyan partnert, aki még ezt is biztosítja.
2016 03 13
Mondjuk ha lenne ilyen, félnék tőle, hogy bosszúból engem is kitiltanak, vagy csak úgy heccből, mert valamelyik lányka unatkozik az általánosban :D Már a negatív jelzésekkel is vissza élnek és ok nélkül adnak..:D
2016 03 26
Igen, ez is benn van sajnos. Az ötlet hirtelen felindulásból született,a negatív oldalát nem vettem figyelembe abban a pillanatban :D
2016 03 29
En tamogatnam, mostanaban egyre tobb az ok nelkuli bunko, olvasni nem tudo felnott no(!) akik hiaba kerem, hogy ne irjanak tobb szinte mar zaklato uzenetet, csak toljak es toljak a rizsat..
2016 03 30
Igen,sajnos egyre gyakrabban előfordul, és természetesen utána még ők vannak megsértődve. Igazából a tiltó gombot nem is az értékelés letiltására vonatkoztatnám,hanem,hogy üzenetet nem tudjanak küldeni. Így a negatív kritikát is el lehetne esetleg kerülni,mert nincs esély a félreértésre. Vagy nem is tudom, hogy lehetne ezt megoldani úgy,hogy aki nem érdemli meg,azt ne érintse. Bonyolult dolog ez. Meg kell próbálni tisztázni a helyzetet,hátha elkerülhetők a kellemetlenségek
2016 04 01
Szerintem is LEGYEN! Éppen most akartam írni egy ilyen részt, de láttam hogy már van, mert ezek szerint sokakat érint a dolog. Akit tiltasz, magadnak tiltod, téged nem fog többet megtalálni, akár mert zaklat, akár mert hetekig vársz rá, akár mert a bocs de mégsem kérem-et sem képes megírni, csak ha rákérdezel.. Tehát akit megbízhatatlannak ítélsz meg. Nem hiszem hogy ez bárki mást, csalót vagy bárkit befolyásolna. Az hogy egy ilyen tilt téged az ugyan miért zavarna? :) Annál jobb. Úgyhogy remélem LESZ! Köszi! :)
2016 04 16
Igen,én is ebben a formában gondoltam a tiltásra :D Nem azzal,hogy ne lehessen nekik negatív visszajelzést írni,hanem,hogy nem tudjanak nekünk üzenetet küldeni. Ezt persze nem bántásnak szántam,csak néha egyes emberek próbára teszik a másik türelmét.
2016 04 21
Támogatom!!!Pont ez miatt léptem az ötletek oldalára ,hogy én is kiirjam a Tiltó Gomb Kérését!Már nagyon idegesitő,a sok hitegető jo lenne letiltani az ilyeneket!:)
2016 06 14
Nekem is jól jönne egy tiltó gomb. Sokadjára játszódik ugyanaz a szitu: érdeklődik, körülményeskedik, megegyezünk, aztán ciripelnek a tücskök...:-) Nekem sem hiányoznak a hitegető, komolytalan érdeklődők, akik nem képesek jelezni, ha mégsem kell.
2016 11 23
1 2