Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

GardrobCSERE?

tina, nem kell nálam gondolatot olvasni, van erre egy külön feltöltés, csak el kell olvasni. ^^
2016 04 11
Ha már így szó esik a komitalan emberekről vigyázzatok "VADKELET" nevű eladóval mert egy hatalmas nagy bunkó paraszt eladó! Jeleztem neki hogy megvenném tőle egy adott termékét,és napok óta belépked ,naponta többször is,majd mikor magkérem hogy méltóztasson már megadni a adatait,fogja magát sunyi görény módjára kilép DIREKT ,alevélre nem válaszol,ezzel is hátráltatva az adásvételt,pedig az adott termék még nem kelt el,de ő inkább bunkózik! Pedig én normális ember módjára kommunikáltam/kommunikálok vele,ő mégis bunkó tapló paraszt módjára bunkón viselkedik!
2016 04 11
dorita, nem külön neked szólt, hanem általánosságban mondtam. És sokan nem jutnak el odáig, hogy "alaposan utánanézzenek". Ez egy ilyen műfaj, kell hozzá a türelem, én tanusítom! Mikor már kicsit csalódtam az oldalban kitettem, hogy ideiglenesen nem cserélek, plusz termék alatt is kinn volt, marha nagy betükkel...mégis volt 3-4 ember aki ilyen ajánlatokkal betalált. :D
2016 04 11
> tinaahesz: > Teljesen egyet tudok veled érteni. > Engem zavar a cserés/nem cserés felhasználói politika is, mert ha már valaki rámír, hogy csere akkor az új/újszerű dolgomért hadd válasszak már azt, amit én szeretnék...vagy gondolom így lenne fair, nem? > Probléma az is, mikor kiadom a személyes adataim (név, bankszámlaszám stb.) és nem érkezik az utalás, hiába van fenn a felhasználó, annyit nem tud benyőgni, hogy "bocsi mégsem kell". Nekem is adódnak periódusok, amikor valamivel csúszok, mégis képes vagyok jobb hijján informálni a másikat.... > És persze megkérdőjelezem azokat az eladókat is, akiknek többszáz termékük van, angol márkákkal amik itthon beszerezhetetlenek...ha csak az ember nem jár a cream turiba...mindenki döntse el, hogy erről mit gondol :) > Szívem szerint nem egy ember kapott volna negatívot, de igazából méregből jönne vissza...ez is nagy baj. > De ezret tudnék még felsorolni, olyanokról ahol a vevő több eladót is odarángatott azonos termék ürügyén...az nem kicsit volt ciki.. Vagy olyanról ahol a lány bolyhos, nyúlot terméket hozott...szerencsére a büdös dologgal még nem találkoztam. > Mindennek ellenére még mindig inkább a sikeres adás/vételek felé dől a mérleg nyelve, ezért vagyok talán még itt, igyekszem 3óránként figyelni a leveleim.. Bár jópár visszajelzésért így is könyörögni kell...:D Velem is előfordult már hogy venni szerettem volna valamit, egyészen pontosan "VADKELET" nevű felhasználótól. Előbb kéri az adatok hova címezze meg a csomagt, majd napi szinten kb 20x ki- belép,de arra nem képes hogy mikor kérem tőle az adatait hova kinek utaljam a pénzt,inkább kilép a nyomorult,és mikor szóvá teszem neki h nem hajlandó válaszolni a leveleimre,akkor persze még ő pampog nekem hogy így meg úgy.... -.-" Egy szép pink színű testhezálló overált szerettem volna tőle vásárolni,amit már régóta szerettem volna,nála megtaláltam,erre mit ad isten,ilyen nyomorék bunkó eladóba botlok :((
2016 04 16
Én szívesen cserélek. Még ha néha mellé is fogok a méretekkel :D Sajnos vidéki révén sok lehetőségből kimaradok mivel nálam csak a posta jön szóba , de elég sokan csak eladnak. Persze van nálam is csak eladó holmi, de azokhoz oda is van írva. Jó lenne ha valaki cserére írja az tényleg úgy is gondolja és nem ver át.
2016 04 17
Tényleg sokan elvannak szálva az árakkal holott nem ér anyit a szarjuk mióta csatlakoztam az oldalhoz rengeteg olyan személyel találkoztam akik többér árulják,meg sok fiatal tini van fen akik annyira sötétek mint a belső gumi de nem csak tiniben hanem idősebb kategoriában is.Sok embernek írtam már üzit h csere nem-e érdekli erre vissza írja bocsi de ha nem láttad volna nem cserélek,honnan az anyámból láttam volna h nem érdekel csere akkor oda kellett volna írni h nem érdekel.A másik történet sok olyan hülye van fent aki ki írja csere érdekli és vissza írja bocs de nem cserélek,akkor minek van ki írva sötétke úristen mennyi agyhalott lány egyhelyen.Láttam meg látok olyat is aki cserél és ki írja h csereár 4-5 ezer ft,ki az a hülye aki képes lenne csere árat fizetni olyan holmiért ami semmit nem ér de még 4-5 ezret sem,meg sokan nem gondolkodnak csak ki írják h csereár,de azt nem nézik h nem foglyák el vinni mert sok a pk.NAGYON SOKAN NEM TUDNAK ÉS NEM ÉRTENEK AZ ÜZLETHEZ.bemegyekmár akármelyik kínaiba vagy más boltban az olyan ruhát veszek 3-4 ezrekért ami itt fent 9-10 ezrekért adják.Meg nagyon sok olyan luxus picsa van fent akik a luxus márkás cuccokra mennek és nem cserélnek gagyi cuccokra,akkor menjenek fogjanak maguknak verebet és húzzák le pénzel őt mert ti ilyen lányok vagytok lenézitek a más holmhát szégyenek vagytok fujj hányinger !!!!! Én azt csinálnám aki nem cserél húzzon a retegbe innen csak azok maradjanak akik cserélnek,a többi árulja máshol a luxus márkás vagy kamu márkás cuccait.
2016 05 13
Meg amúgy is sokaknál látok olyan h mai napig nem tudja eladni a szarját mert sokért árulja,én írtam csere ajánlatot de nem kellett neki akkor így járt mert senki nem fogja meg venni,mikor boltokba ólcson hozzá jutni.Még az ami idegesítő sokaknál látok olyat ,,GYERTEK CSAJOK MÁRKÁS CUCCOK KÜLFÖLDRŐL LEHET RENDELNI OLCSÓN,, ki írás és ebay-ről rendelik olcsón azt másnak 6-7 ezrekért adják a kínai szart,mikor akárki tud rendelni vagy be megy a kínaiba azt ott meg kapja 2-3 ezrekért,meg a sok AVONOS szutyok,ki akar már rendelni már avonos cuccokat mikor már mindenki majd nem azzal foglalkozik,azt még itt árulják mikor avonba nem ér annyit sok sötét meg ki írja h 4-5 ezret ér pff szánalmas némelyik csaj komolyan.!!!!!!!Én sok cuccomat cserélem még olyan cuccomra is meg hallgatok cserét amit eladok, én vevő vagyok CSERÉRE!!!!!
2016 05 13
Nyilván minden intelligencia kérdése...én soha nem írok cserére senkinek, aki feltünteti, hogy nem cserélne. Viszont azt nem értem, hogy se a termék adatlapján, se a profilján nem írja, hogy nem cserélne, mégsem válaszol a normális hangvételű levelemre. Miért nem lehet válaszolni? Olyan kiábrándító...Én már cseréltem itt, és mindig elégedett voltam, akár én kezdeményeztem a cserét, akár más. De ha vásároltam, még azzal sem ért negatív tapasztalat. Egyedül tényleg azzal van problémám, amikor valaki nem válaszol. Nem értem, mi az értelme. Ha engem megkeresnek cserével, de nem találok semmit, akkor is megtisztelem a másikat egy normális hangvételű levéllel (ha esetleg ez a múltban valakinél mégis elmaradt, most kérek elnézést). Viszont megismertem sok kedves lányt, volt sok pozitív tapasztalatom is, csak így tovább gardróbcsere:)
2016 07 09
Látom, itt mindenki régi felhasználó. Én nem rég csatlakoztam, viszont nagyon jó holmikat cseréltem. Nekem pozitív tapasztalataim vannak. Igaz van, hogy én is nemet mondok egy-egy cserére. Nem cserélhet az ember olyanra, amire nincs szüksége. Főleg, hogy nálam, ha eladok, a pénz vagy a kislányom perselyébe, vagy (jelenleg) a téli ruhatárába megy :) Ezért a cserékkel én kapok valamit. Nem azért adok mindent minél olcsóbban, mert gagyi, vagy büdi, vagy használt. Hanem, mert nem fér el - mint sok más lánynál. Nekem nagyon tetszik az oldal. Imádom a cseréket :) Lehet, túl pozitívnak tűnök, de eddig nincs okom panaszra...
2016 08 12
> MitiJonas: > Látom, itt mindenki régi felhasználó. Én nem rég csatlakoztam, viszont nagyon jó holmikat cseréltem. Nekem pozitív tapasztalataim vannak. Igaz van, hogy én is nemet mondok egy-egy cserére. Nem cserélhet az ember olyanra, amire nincs szüksége. Főleg, hogy nálam, ha eladok, a pénz vagy a kislányom perselyébe, vagy (jelenleg) a téli ruhatárába megy :) Ezért a cserékkel én kapok valamit. > Nem azért adok mindent minél olcsóbban, mert gagyi, vagy büdi, vagy használt. Hanem, mert nem fér el - mint sok más lánynál. > Nekem nagyon tetszik az oldal. Imádom a cseréket :) Lehet, túl pozitívnak tűnök, de eddig nincs okom panaszra... Kell is ide a pozitivitás mert sajnos már kevés az ilyen felhasználó.. Én is nagyon szeretek cserélni mert végül is posta árba jut az ember új ruhadarabokhoz :) További jó gardróbozást és üdv a körünkben! :)
2016 08 12
Egyet értek abban hogy sokan annyira se képesek, hogy egy " bocsi, nincs csere" vagy "nem cserélek"-et visszaírjanak :( Ráadásul azoktól a lányoktól kapok szívgörcsöt akik meg fél oldalas levélben regélik el, hogy rohadtul nem akar cserélni, én már ma a 3. vagyok aki megkérdezi, hogy gondolom én ezt...... és miért nem olvastam el a 6 oldalas bemutatkozóját a profilján.... :( Szerintem aki nem akar cserélni az írja a ruha leírásához, ott tuti kiszúrja aki nézi, viszont azt ne várja már el senki hogy a fél élettörténetét végigolvasom a profilján. (Tisztelet a kivételnek, mert hát az mindig van) Imádok cserélni, és szerintem egy-egy csere alkalmával hihetetlen kincseket talál az ember, és tényleg néha a postaköltség áráért! Persze belefut az ember néha 1-2 rosszul sikerült cserébe, de az alapján nem szabad megítélni többeket, sokan ezt felejtik el!!!!!!!!
2016 08 13
> Blankus: > Egyet értek abban hogy sokan annyira se képesek, hogy egy " bocsi, nincs csere" vagy "nem cserélek"-et visszaírjanak :( > Ráadásul azoktól a lányoktól kapok szívgörcsöt akik meg fél oldalas levélben regélik el, hogy rohadtul nem akar cserélni, én már ma a 3. vagyok aki megkérdezi, hogy gondolom én ezt...... és miért nem olvastam el a 6 oldalas bemutatkozóját a profilján.... :( > Szerintem aki nem akar cserélni az írja a ruha leírásához, ott tuti kiszúrja aki nézi, viszont azt ne várja már el senki hogy a fél élettörténetét végigolvasom a profilján. > (Tisztelet a kivételnek, mert hát az mindig van) > Imádok cserélni, és szerintem egy-egy csere alkalmával hihetetlen kincseket talál az ember, és tényleg néha a postaköltség áráért! > > Persze belefut az ember néha 1-2 rosszul sikerült cserébe, de az alapján nem szabad megítélni többeket, sokan ezt felejtik el!!!!!!!! Max 1000 karakter a bemutatkozás, ha jól tudom, az nem olyan sok, nehogy már ne lehessen azt elolvasni :) amikor érdeklődsz a legelső dolog legyen, hogy elolvasod a profilját. mert lehet esetleg jelenleg nem elérhető, vagy nem postázik, vagy csak bizonyos doloora cserél stb.
2016 08 17
Sziasztok! Régebben regisztráltam az oldalra, de aktívan talán olyan 2 hónapja használom. Az általatok említett dolgokba én is belefutottam már sajnos. Volt olyan, hogy valaki írt egy általam árult cipőre, visszaírtam neki, hogy igen, megvan, és innentől megszakadt a kommunikáció. Pár napra rá még én írtam neki, hogy nagyon szívesen küldök még képet, információt, ha kell, de semmi. Hát, nem nekem kell a cipő... Aztán a másik. Adidas Superstar cipőt kerestem, több eladónál is láttam, 10 ezerért. Féltem, hogy hamisítvány, meg gyanús is volt egy eredeti cipő 10 ezerért, ami boltban 20-25 ezer kb, így írtam nekik, hogy fényképezzék le a nyelvben található címkét, hogy pontos méretet lássak. Ott bukott a mutatvány, amikor írtak, hogy hát címke nincs, de belsőtalphossz ekkora meg akkora. Vagy eleve oda volt írva, hogy 2-3 hét múlva kapnám meg. Köszönöm, de külföldről én is tudok rendelni bármit. Csak azokat sajnálom, akik ilyenekbe belefutnak, mint eredeti márkás cipő és sajnos nem azt kapják.
2016 09 20
De hál' Istennek találkoztam a másik véglettel is. : ) Egy lány nagyon korrektül és segítőkészen eladott nekem egy tényleg eredeti Superstar-t amit azóta is imádok. Egy másik lánytól táskát érdeklődtem, ami boltban 7 ezer forint, ő fél áron adta, de egyből írta, hogy van hibája. Nem rég cseréltem egy nagyon kedves felhasználóval, aki leírta, hogy van hiba a nacin, én mégis nagyon örültem neki. Amikor én küldtem el a cserélendő ruhákat, láttam, hogy az egyiknek van hibája, de azonnal írtam is neki, hogy ne haragudjon, de most láttam meg, ha úgy van, dobja ki, vagy bármi, én hibáztam. Eddig egyébként én sem akartam annyira cserélni, de minden kezdet nehéz ugyebár.
2016 09 20
Sziasztok! Én szívesen cserélek, nézzetek be :*
2016 12 01