Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

GardrobCSERE?

én is cserélek :)
2016 12 08
Én is cserélek de miért olyanok írnak cserére akiknek 1000eves cuccaik vannak? Miért gondolják, hogy egy új ruhát ami tizenxezer volt el akarok cserélni 2 noname pólóra. Vagy ami még jobb, kiirtam, hogy csere csak L méretű cuccokra erre a másiknak XS-S ruhái vannak. Mégis mihez kezdjek egy XS crop toppal pl? Egy másik volt hogy írt egy lány cserere, és találtam nála egy szuper mellényt. Realis csere lett volna. Azt válaszolta hogy azt szerinte el tudná adni így nézzek mást. Hát nem néztem. Sokan cserére a karitasnak való cuccokat teszik fel, de a jokbol valogatnanak cserébe.
2016 12 09
Én nagyon szeretek,és sokat is cserélek. Eddig -lekopogom- csak jó tapasztalataim voltak,szuper ruhákat/cipőket kaptam gyakorlatilag ingyen,jelképes összegért. Érdemes lecsekkolni a cserepartner profilját,értékeléseit,többi termékét stb,jól ki lehet szűrni,hogy kiben lehet megbízni. Olyan velem is sokszor előfordul,hogy rosszabb/noname/abszolút nem az én méretem ruhákkal írnak,hát végigpörgetem,megírom,hogy nem köszi,szerintem ezen nem érdemes felhúzni magunkat :) Igazi kincseket lehet találni cserére is :)
2016 12 22
Én is szívesen cserélek :)
2017 09 03
> tinaahesz: > Teljesen egyet tudok veled érteni. > Engem zavar a cserés/nem cserés felhasználói politika is, mert ha már valaki rámír, hogy csere akkor az új/újszerű dolgomért hadd válasszak már azt, amit én szeretnék...vagy gondolom így lenne fair, nem? > Probléma az is, mikor kiadom a személyes adataim (név, bankszámlaszám stb.) és nem érkezik az utalás, hiába van fenn a felhasználó, annyit nem tud benyőgni, hogy "bocsi mégsem kell". Nekem is adódnak periódusok, amikor valamivel csúszok, mégis képes vagyok jobb hijján informálni a másikat.... > És persze megkérdőjelezem azokat az eladókat is, akiknek többszáz termékük van, angol márkákkal amik itthon beszerezhetetlenek...ha csak az ember nem jár a cream turiba...mindenki döntse el, hogy erről mit gondol :) > Szívem szerint nem egy ember kapott volna negatívot, de igazából méregből jönne vissza...ez is nagy baj. > De ezret tudnék még felsorolni, olyanokról ahol a vevő több eladót is odarángatott azonos termék ürügyén...az nem kicsit volt ciki.. Vagy olyanról ahol a lány bolyhos, nyúlot terméket hozott...szerencsére a büdös dologgal még nem találkoztam. > Mindennek ellenére még mindig inkább a sikeres adás/vételek felé dől a mérleg nyelve, ezért vagyok talán még itt, igyekszem 3óránként figyelni a leveleim.. Bár jópár visszajelzésért így is könyörögni kell...:D Semmi negativat nem szeretnek hozzaszolni, de ki kellene emelnem, hogy amennyiben angol markak alatt Atmosphere,Neu Look,Forever21-et es tarsait erted, abszolut nem kell turiba menni ertuk:D marmint tudjuk hogy ott kapni hasznaltan.. de mar barki eljuthat a legkozelebbi Primarkba.. amiota Becsben,Grac mellett es meg sok kozeli nagyvarosban nyitottak uzletet,azota nincs semmi abszurd abban,ha valaki 'új' cuccokat pakol fel ezektol a markaktol:D sot facebookon szerveznek utakat is a Becsi Primarkhoz, igy tenyleg barki hozzajuthat ezekhez a termekekhez::D enis vettem Primarkos cuccokat legutobb Berlinben:)
2017 10 18
1 2 3 4 5