Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

KÉRLEK SZÉPEN SEGÍTSETEK

Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni .Az elmúlt napokban rendeltem a H&M oldaláról egy magas derekú nadrágot! Az én méretem 34-es ....És az oldalon is a 34-eset jelöltem be....Ma megjött a csomag,és a nadrágba ugyan 34-es volt beleírva,de úgy néztem ki benne,mintha épp egy 6 xl-es boltból jöttem volna ki.....Tudnátok abban segíteni,hogy milyen méret lenne ideális ami az ottani számozás szerint meg felel 34-esnek ??? Előre is köszönöm!!!
2016 04 01
Mindegyik ruhanal mas a szamozas. Ahol 24-25tol kezdodik ott 25 kell neked, az az XS, ahol 32-34 a legkisebb, ott kell a 34. Valoszinuleg olyat vettel aminel 25tol kezdodik es a 34 mar a nagyobb meret. Erdemes emailt kuldeni megkerdezni oket :)
2016 04 01
Ha jól tudom egyhónapon belül vissza lehet hozzájuk küldeni a termékeket ha még a cimke rajtuk van és visszafizetik az árát. A visszaküldés díja 990Ft, a csomagban amiben jött van egy matrica szerű papír arra le van írva mi a teendő, hogyan tudod visszaküldeni :")
2016 04 01
Szia! Nekem már volt szerencsém visszaküldeni mérethiba miatt a megrendelt terméket! Ugyan így hatalmas ruhát kaptam, kétszer belefértem volna! :D Van termékvisszaküldési lap, azt töltsd ki, majd az eredeti csomagolásba tedd vissza a ruhát amit rendeltél, valamint a papír letépett felét! Fel kell hivni a DPD futár szolgálatot, ők házhoz mennek a csomagért! A visszaküldés 990 ft-ba kerül. Nekem 3 - 4 hét után utalták vissza a pénzem! 30 napig van erre lehetőséged, nem csúszol le semmiről! :")
2016 04 01
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek :)
2016 04 01
Jaaaaj, nagyon elnezted, a farmerok nem eszerint a szamozas szerint vannak, a 34-es nadragban az valoban xl, neked kb 25-os vagy ennel kisebb kell, ha van ott olyan Ha beguglizod h jeans size guide, kidob csomo tablazatot, szerintem a hm-nek is van sajatja, de fari eseteben konverzald at fejben, hogy a szamok mast jelentenek Altalaban 26-27 s meret 28-29 m meret es igy tovabb, ezt ugy tuntetik fel pl 26/32, az elso szam a derek a masodik a hossz, incsben
2016 04 01