Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

KEDVES VASARLOK!

Feletebb bosszanto egyes vasarlok viselkedese..eloszor is a komolyatalan vasarlok..ha dolgozom azzal h plusz kepeket kertek mereteket...akkor irj annyit h bocsi meg sem kerem...masodszor ha adatok vannak cserelve szamlaszam stb akkor ne tunjetek mar el...hogy az a jo ember ne varja az utalast...jelenleg 6db csomagolt cimezett ruham van!! Amit nem tudtam feladni mert vegul se penz se uzenet...koszonom a tiszteletet...ami nevetseges hogy ma erkezett vissza egy csomagom mert nem voltak hajlandoak atvenni...(sajnalom innentol kezdve nem engem kell majd szidni..) Kerlek benneteket es minden elado nevebe...ne jatsszunk a masik idejevel,turelmevel, es kommunikaljunk normalisan...tudjatok megirni hogy bocsi nem kerem... Ezt mar nem birtam magamban tartani ne haragudjatok.! 😊
2017 08 30
Teljesen igazad van :) Én eddig inkább csak vásárolgattam az oldalon, de volt egy kevés eladásom is, és két félbemaradt is ugyanarra a termékre, ugyanígy hogy megadtam a számlaszámot és nyomuk veszett 😄 Nem tudom miért esik nehezükre annyit írni hogy bocs mégsem kérem
2017 08 30
Jaj es ami mostanaba velem rendszeresen elofordul...lebeszelunk egy cseret..(nem a kedvencem a csere de rugalmas vagyok) teszem hozza a masik fel bombazott a csere uzenetekkel majd megbeszeljuk es utana teljesen eltunik...es nem egyszer esett meg a napokban.. Az emberi viselkedes szamomra felfoghatatlan...
2017 08 31