Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Illik visszaírni...

Nem leszek népszerű...de én sokszor nem írok vissza. Általában akkor jövök fel ha a gyerekek épp elvannak , alszanak vagyis sokat nem tudok az oldallal foglalkozni. (3 van, a kicsik 1 és 2.5 evesek.) Ha már egy ruhamra van egy konkrét vevő jelölt akkor a többinek nem feltétlen írok vissza. A negativokat ezeknek köszönhetem és annak hogy ha jelentkezik olyan aki már vásárolt tőlem, főleg ha át tudja venni személyesen, nem kell postazgatni, akkor neki adom el, függetlenül a többi erdeklodotol... Lehet ez nem szimpatikus, de azért vagyok itt hogy megszabaduljak a felesleges holmiktol nem pedig hogy baratkozzak és a népszerűségi indexem emeljem. Most már alig van cuccom, De ez nem volt mindig így. Heti szinten van 2-3eladasom így is hogy jelenleg nem postázok és az átvétel elég rugalmatlan.... volt amikor napi 2 volt heti 2-szer is.... plusz 4-5 postázás hetente. Lehet nem csinálom jól mégis elvittek mindent mint a cukrot ráadásul zömmel visszatero vevők.... Túl van dramatizalva az egész. Ruhakrol beszélünk, ha gyorsan kell valami olcsón ott a sok turkalo. Nincs olyan ruha ami nélkül nem lehet élni mégis úgy van beallitva....
2017 10 19
> andimizsei: > Nem leszek népszerű...de én sokszor nem írok vissza. > Általában akkor jövök fel ha a gyerekek épp elvannak , alszanak vagyis sokat nem tudok az oldallal foglalkozni. (3 van, a kicsik 1 és 2.5 evesek.) > Ha már egy ruhamra van egy konkrét vevő jelölt akkor a többinek nem feltétlen írok vissza. > A negativokat ezeknek köszönhetem és annak hogy ha jelentkezik olyan aki már vásárolt tőlem, főleg ha át tudja venni személyesen, nem kell postazgatni, akkor neki adom el, függetlenül a többi erdeklodotol... > Lehet ez nem szimpatikus, de azért vagyok itt hogy megszabaduljak a felesleges holmiktol nem pedig hogy baratkozzak és a népszerűségi indexem emeljem. > Most már alig van cuccom, De ez nem volt mindig így. Heti szinten van 2-3eladasom így is hogy jelenleg nem postázok és az átvétel elég rugalmatlan.... volt amikor napi 2 volt heti 2-szer is.... plusz 4-5 postázás hetente. Lehet nem csinálom jól mégis elvittek mindent mint a cukrot ráadásul zömmel visszatero vevők.... > Túl van dramatizalva az egész. Ruhakrol beszélünk, ha gyorsan kell valami olcsón ott a sok turkalo. > Nincs olyan ruha ami nélkül nem lehet élni mégis úgy van beallitva.... Ezzel aztán biztos nem leszel népszerű. Napi 12órákat dolgozom és emellé rengeteg más elfoglaltságom van még is vissza tudok írni az embereknek akik írnak. Ha csak nem érkezik napi 10-15 üzeneted nem hiszem, hogy letörne a kezed, ha annyit visszaírnál "már viszik" és ezt az üzit bemásolod és elküldöd a többi érdeklődőnek, ennyi... szerintem ez egy közösség azért itt és néha nem árt barátkozni is ;) Borzasztó sok kedves lányt ismertem meg akikkel barátok is lettünk. Ha ilyen gyorsan akarsz szabadulni a ruháidtól 0erőfeszítéssel ott a jofogas és ott nincs értékelés... Ameddig ilyen a hozzáállásod ne csodálkozz ha negatív értékelést kapsz.
2017 10 19
Nem erdekel a negatív értékelés. Szerencsére van elég pozitív is amik alapján azért mernek vásárolni tőlem. Barátaim vannak elegen, nem barátokat keresek. Egy jofogason meg ki utal előre? Az hogy egy törzsvevő előnyt élvez, szerintem normális dolog. Ahogy az is, hogy szívesebben üzletelek olyan lányokkal akik személyesen atveszik az árut, rizikó nélkül. Főleg olyan vevő aki már korábban is rendben eljott az aruert. Hány olyan lány volt aki biztosra ígérte hogy atveszi, elkuldtem a férjemmel a cuccokat aztán sehol semmi. Egy olyan volt h valaki próbálni akart (egy étteremben ahol nincs mellekhelyseg mert elviteles hely). Közben egy lány akivel többször uzleteltunk írt hogy jön érte és viszi. Természetesen az övé lett.... a másik adott negativat. Kellene hogy érdekeljen? A másik amikor ír valaki egy taskamra hogy csere?? L - XL-ES ruhákat árulok aproert, a másiknak tularazott xs méretű ruhái vannak. Megis mire cserélnék vele? Csak egy választ adtam arra, hogy van aki bár felnez az oldalra, nem feltétlenül ír választ. Lehet ezeken a dolgokon problemazni de minek?
2017 10 19
Időközben rákeveredtem a profilodra és bizony fenn akadtam azon, hogy ha valaki negatív értékelést ír neked mert nem válaszolsz te írsz egy bosszú negatívat? Negatívat írni egy olyan embernek aki vásárolni szeretett volna tőled csak te semmibe vetted? Szerintem változtass a hozzáállásodon és ne adj bosszú negatív értékelést olyan embereknek akik csak vásárolni szerettek volna tőled. Ez inkorrekt
2017 10 20
Köszönöm szépen a hasznos oktatást. Konkrétan szánalmasnak tartom ha valaki nem valaszolasert negativat at. Mit ad annak aki atveri, nem küld semmit a pénzéért? Vagy feleslegesen varatja fel órát egy metró állomáson? Bocs de te is amit csináltál, hogy 1000 üzenetet írtál úgy hogy nem kaptál választ, már durva.... jó írok egyszer, majd esetleg újra de ennyit?? Mondjuk a nők egy turkaloban is képesek verekedni ha ketten fogják meg a pár cipő 2 felét, nem is értem mit csodálkozom. Sokszor nem kaptam választ, tovabbleptem. Hozzateszem a 38bol 28 pozitívat 1.5 hónapon belül kaptam, úgy hogy én kb 10zel többet adtam, csak nem mindenki írt ertekelest, én meg nem könyörgök érte. Ebből mondhatom, hogy aktív voltam, egy egy ruhamra volt, hogy 10-15uzenet jött napi szinten. Az 5.olyan után, hogy "Nem lehetne délután 5kor a nyugatinál atvenni?" Miközben le van rá hogy a xi.ben fix helyen 14oraig.... inkább csak az érdemleges uzenetekre válaszoltam. Csak a másik oldalról jöttem ide írni, hogy bocs van ilyen. Nem kell elfogadni a választ, kedvelni főleg nem kell. Ma is lesz 2 eladásom és 1 cserem.... szerencsére nem mindenkit érdekel a negatív. Akit igen, főleg az ilyen, az lapozzon.
2017 10 20
Leírtam kulturáltan, hogy szerintem ezért bosszú negatívat adni nevetséges. Nem szeretnék többet válaszolni az üzenetedre ugyanis teljesen feleslegesnek tartom. Szimplán jó szándékkal írtam egy részét, hogy nem ártana változtatni. :) semmi gond, ha nem érted. Nyilván benne van az a pakliban, hogy nem küldi el a gardrobcsere vagy nem látja azért is írtam ennyit, de nyugodtan kritizálj. Hidegen hagy...
2017 10 20
Imádom, amikor ide vele, írj méretet és aztán soha se látom többet.... Ezek unatkoznak?
2017 11 07
1 2