Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Postán maradó csomag nem érkezett meg

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, hátha valaki járt már ilyen cipőben. Múlthét hétfőn (10.09.) feladtam egy csomagot postán maradóként, és még nem érkezett meg a vevőnek. Ami még sose fordult elő velem, mert tapasztalataim alapján 2-3 munkanapon belül megkapta mindenki a csomagot. Valaki esetleg járt már így? És tudja, hogy mi a teendő? Válaszotokat előre is köszönöm
2017 10 16
> 0petra000: > Sziasztok! > A segítségeteket szeretném kérni, hátha valaki járt már ilyen cipőben. > Múlthét hétfőn (10.09.) feladtam egy csomagot postán maradóként, és még nem érkezett meg a vevőnek. Ami még sose fordult elő velem, mert tapasztalataim alapján 2-3 munkanapon belül megkapta mindenki a csomagot. > Valaki esetleg járt már így? És tudja, hogy mi a teendő? > Válaszotokat előre is köszönöm Szia. Szerintem hívd fel a postát és kérdezz utána!
2017 10 16
Szia! Ha ajanlottan adtad fel, akkor a csomagszam alapjan meg tudod nezni akar magad is, hogy merre jar! Vagy meg az lehet, bemesz a postara es ott utana kerdezel : )
2017 10 16
Holnap mindenképpen bemegyek Köszönöm szépen a válaszokat
2017 10 16
Lehet, h azon a postán nincs ottmaradó. Egyszer így jártam, hogy nálunk Szegeden az egyik kis postán ahogy odaért a csomag, visszafordították. 🙁
2017 10 17
> Nikamo8: > Lehet, h azon a postán nincs ottmaradó. Egyszer így jártam, hogy nálunk Szegeden az egyik kis postán ahogy odaért a csomag, visszafordították. 🙁 Szia, de akkor vissza érkezett hozzád a csomag ugye?
2017 10 18
szia! én is pont most jártam így, vagyis én voltam a vevő, és a küldeményazonosító alapján kiderült, hogy másik postára érkezett a csomag, pedig én is jó címet adtam meg és az eladó is jó címet írt a csomagra!
2017 10 19
> kiralyrebeka: > szia! > én is pont most jártam így, vagyis én voltam a vevő, és a küldeményazonosító alapján kiderült, hogy másik postára érkezett a csomag, pedig én is jó címet adtam meg és az eladó is jó címet írt a csomagra! Szia csak én nem ajánlottam adtam fel az a baj :/
2017 10 19