Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Ajándékozás

csak én nem értem az elajándékozás fogalmát? ajándéknak én nem azt hívom amiért cserébe kérünk valamit...
2018 03 22
Szia! Az elajándékozás funkció azért van, ha valaki ingyen odaadja a cuccot. Meg van a csere funkció,ha cserélné vagy ugye ár megadása. Ezek szerint belefutottál valakibe, aki másként értelmezi?
2018 03 22
Kiírja, hogy elajándékozás, hogy többen nézzék meg, de igazából eladja x forintért... vagy a kedvencem, hogy 1 ft-ot ír rá... kattintásvadászat miatt csinálják.
2018 03 23
Én azt bírom,mostanság több ilyenbe is belefutottam,cserével van kirakva ,de már a termék címében is ott van hogy xezer ft..Na hát kíváncsiságból megnéztem a leírást:CSERE NEM ÉRDEKEL...He??!! :D :D :D
2018 04 06
A legjobb, mikor rengeteg ember ráharap az elajándékozott termékeimre, amit én valóban ingyen adok. Mikor mondja, hogy postán kéri...mondom hogy melyik lehetőség mennyibe kerűl, és hogy az őt terheli, akkor felháborodik, hogy akkor az nincs is ingyen. Hát ilyenkor megyek falnak. Meg a másik, ingyenes ruhát utánvéttel akar megvenni....
2018 05 21
> Bá.Klau: > A legjobb, mikor rengeteg ember ráharap az elajándékozott termékeimre, amit én valóban ingyen adok. Mikor mondja, hogy postán kéri...mondom hogy melyik lehetőség mennyibe kerűl, és hogy az őt terheli, akkor felháborodik, hogy akkor az nincs is ingyen. Hát ilyenkor megyek falnak. Meg a másik, ingyenes ruhát utánvéttel akar megvenni.... Hát ez jó, még a feladást is te fizesd nekik! Persze, meg még utalsz is pénzt, hogy vigyék el tőled a ruhát! :')
2018 05 22
> lacrymosa: > > Bá.Klau: > > A legjobb, mikor rengeteg ember ráharap az elajándékozott termékeimre, amit én valóban ingyen adok. Mikor mondja, hogy postán kéri...mondom hogy melyik lehetőség mennyibe kerűl, és hogy az őt terheli, akkor felháborodik, hogy akkor az nincs is ingyen. Hát ilyenkor megyek falnak. Meg a másik, ingyenes ruhát utánvéttel akar megvenni.... > Hát ez jó, még a feladást is te fizesd nekik! Persze, meg még utalsz is pénzt, hogy vigyék el tőled a ruhát! :') Nah jah. Éééés még én vagyok a csúnya,gonosz, hogy merek posta költséget felszámolni. Holott azt is lefelé szoktam kerekíteni,az elsőbbségit sem és a buborékos (még a 200-300.-os) borítékot sem szoktam felszámolni. Úgy látszik itt nagyon él a " kis újjadat nyújtod,de az egész karod kell" efektus. Sok embert egyszerűen nem értek.
2018 05 23
Teljesen korrekt dolog, hogy ha valaki akarja az elajándékozni való cuccokat, csupán a postaköltséget kell állnia és kész. Persze, mindenkinek minden ingyen kellene. Ja, meg vannak ezek az ingyenes termékminták, mintacsomagok, meg ajándék cuccok... Semmi sincs ingyen, de ezt nem képesek sokan felfogni, azzal, hogy cserébe ezekért a cuccokért megadod az e-mail címed, telefonszámod, vagy lakcímed, az adataiddal fizettél értük! Amivel aztán az él vissza, aki csak akar, egymás között adják-veszik a cégek, és jönnek a hívogatások, kéretlen levelek, stb...
2018 05 23