Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Kèpek eltűnése

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy tettem pár dolgot a kedvenceim közé,viszont kis idő elteltével újra belépve ugyan megmaradtak a dolgok a kedvencek között, de eltűntek a képek, és ilyen szürke-rózsaszín csíkos ruha lesz a kép helyett... Mitől van ez?
2019 05 11
Szerintem a régebben hirdetett termékek képei tűnnek el, elég bosszantó, töltögethetjük fel őket újra.
2019 05 11
Igen, az ezer éve feltöltött hirdetések képei tűntek el, nekem is van olyan kedvenc, amiről azt se tudom már, hogy micsoda, csak leírás van... Mondjuk nem árt néha frissebb, jobb beállítású képeket feltenni, hátha bevonz pár érdeklődőt.
2019 05 11
Na ja... A legutóbbi "beszólásom" óta ( ami arról szólt, hogy talán nem ez a legjobb módja a hirdetések kezelésének) nekem "csak" 100+ termékem képe tűnt el /törlődött le mindenféle előzetes értesítés nélkül.... Igaz, hogy régóta fent voltak, de mondjuk ettől még nagyon sokat dolgoztam velük, mind minőségi fotó és aktuális termék volt (sőt ahogy halad az idő, akciózni, leárazni is szoktam pont amiatt mert már untam nézegetni őket a szekrényben) Most kezdhetem el újra fotózgatni és feltölteni egyesével mindet .... Köszi Gardróbcsere , én így szeretlek <3
2019 05 11
Én a számítógépben tárolom külön mappában az eladni való cuccosok képeit. A szöveget meg word-be mentem, bár amikor újra töltöm a hirdetéseket, csak kimásolom a régiből, majd amikor feltöltöttem, kitörlöm a régit. Valahogy lehetne gyorsabb, egyszerűbb is a feltöltés, mert el lehet pöcsölni vele, pláne akinek száznál is több eladó terméke van. Úgy tűnik, rossz néven veszik (az építő jellegű) kritikákat... :|
2019 05 11
szia! Azért tűntek el ezek a képek mert nagyon régiek voltak és nagyon jól tették az oldal szerkesztői, hogy meghozták ezt a döntést. rengeteg termék tulajdonos be se lépett az oldalra de a képeik ott keringtek, nagyon bosszantó volt. én személy szerint örülök és köszönöm, hogy eltávolították ezeket a fotókat!😊
2019 05 12
Nem az a probléma hogy törölnek régi dolgokat (mert ez jogos lenne) hanem az, hogy mindenféle alapos átgondolás és figyelmeztetés nélkül teszik ezt. Én pl rendszeresen fizetek szolgáltatásokért , minden nap aktívan itt vagyok, mégis rengeteg termékem fotója törlődött (még olyanoké is amiket nemrég frissítettem!!!) csak azért mert "régi" volt a kép, ami hozzá tartozott..... (És ezzel biztosan nem vagyok egyedül) Szerintem nem jó, hogy a képek feltöltésének dátumát vették a törlés alapjául, sokkal inkább a felhasználó utolsó belépésének idejét kellett volna pl, vagy ha már mindenáron termékre szeretnének törölni egy figyelmeztető üzenet nem ártana, hogy esetleg aki szeretné megújíthassa a hirdetéseit (akár pénzért is). Bár tudom ez extra fejlesztést igényelne de ez bevételt is jelenthetne a Gardróbnak szóval biztos vagyok benne, hogy megtérülne. De én már meg sem szólalok, mert mindent amit írok támadásnak vesz valaki, pedig Isten a tanúm tényleg csak segíteni szeretnék, hogy jobb lehessen nekik is és nekünk is ..
2019 05 12
Sziasztok! Szerintem is sokkal logikusabb lenne a felhasználó utolsó belépését figyelni, mielőtt a képek törlése mellett dönt az admin. Nekem is minden képet töröltek, pedig mindig aktuálisan frissítem a dolgaimat. Csak az van ott , ami tényleg megvan és még eladó. Annyi időm nincs, hogy elölről kezdjem a fotózgatást, feltöltést. Mindig minőségi - 4-5 képet- készítettem mindenről. Szóval én biztos nem fogom újratölteni a dolgokat. Így jártam. KÖSZÖNÖM KEDVES ADMIN :(
2019 05 15