Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Kepek nem latni

Ti sem latjatok.a kepeket az oldalon csak feher kockakat?
2019 09 24
Régi feltöltésekből valamennyit igen, újból semmit.
2019 09 24
Már írtam hátha Admin vagy valaki észreveszi a problémát, kár lenne ezért a csoportért mert amúgy jó és szeretjük, régebben sokkal jobb volt pörgött gördülékeny volt most meg szinte csiga lassú.
2019 09 25
Először azt hittem hogy az én netemmel van a baj de itt olvasom hogy sajnos többeknél elő fordul:/ remélem hamar javítják..
2019 09 25
Sajnos a tavaszi képfeltöltéseim nem látszanak a profilomon....
2019 10 02
Nem látok sok hirdetésnél képeket..sajátot nem tudok feltölteni...meddig lesz ez még így???
2019 10 05
Sziasztok Lányok! A leállás előtt feltöltött képek nagy része elveszett és szerintem nem is fog visszaállni. Most az elsődleges képeket látjátok, de ha az adott hirdetés nézitek, akkor hiányosak és üresek a képek helyei vagy ha van is kép akkor nem lapozható, nézhető nagyban. Sokan nemcsak eladnak, hanem vásárolni is szeretnének (én is) de így az 1x1 cm-es kockában lévő képekkel nem lehet terméket választani. Ha elakartok adni, akkor más lehetőség nincs, minthogy újra szerkesztitek az összes feltöltött terméketeknél a képeket. Azt ajánlom, hogy a most láthatókat is töröljétek és újra töltsétek az egészet, akkor működni fog. Én már teszteltem.
2019 10 09
Nálam a hirdetések képei nem jönnek be. Így nem lehet válogatni, böngészni, vásárolni, hogy nem is látom a terméket!
2019 10 24