Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Foxpost listaár!

Sziasztok! Figyelni kell az árakat a Foxpost Vaterás címkekitöltésnél (automatából - automatába), ugyanis bizonyos automatákba nem 799 ft a küldés, hanem sárgával kijelölt úgynevezett listaáras automatákba 999 ft-ba kerül. Mindig csekkoljátok le adatcsere előtt, hogy ne legyen belőle kellemetlenség! 🙂 Szép napot!
2019 11 14
Nagyon köszi! Velem tegnap azt történt, hogy csomagvarázslón elkészítettem a csomagot, többször ellenőriztem hogy akciós-e az az automata (akciós volt, 799). A csomagvarázsló is az akciós árat számolta/mutatta végig. Azután az automatánál, amikor fel akartam adni (csomagvarázslós menüpontból természetesen) már azt írta ki hogy 999 az XS-es csomag ... Jött ki a szemem mint a csigának.. Na mondom ez nagyszerű.. Párom kitalálta, hogy próbáljuk meg az S-es mérettel is (és ez volt a mázlink) mert az meg 799 - volt !! ..... (ugyanabban az automatában...) Foxpost én így szeretlek ! <3 Szóval ezek szerint a méret is lehet külön listaáras? Vagy a Maglódi automatánk hülyült meg...
2019 11 14
> KacatCica: > Nagyon köszi! > Velem tegnap azt történt, hogy csomagvarázslón elkészítettem a csomagot, többször ellenőriztem hogy akciós-e az az automata (akciós volt, 799). A csomagvarázsló is az akciós árat számolta/mutatta végig. Azután az automatánál, amikor fel akartam adni (csomagvarázslós menüpontból természetesen) már azt írta ki hogy 999 az XS-es csomag ... Jött ki a szemem mint a csigának.. Na mondom ez nagyszerű.. Párom kitalálta, hogy próbáljuk meg az S-es mérettel is (és ez volt a mázlink) mert az meg 799 - volt !! ..... (ugyanabban az automatában...) > Foxpost én így szeretlek ! <3 > Szóval ezek szerint a méret is lehet külön listaáras? Vagy a Maglódi automatánk hülyült meg... A győri automatáknál is ugyanez a helyzet. Az XS-es csomag drágább mint az S-es csomagvarázslón keresztül kitöltve, illetve ha listaáras, akkor csak a fizetésnél veszed észre, hogy többet kell fizetned, mert a kiírt árkategóriák nem egyeznek meg a valós összeggel, emiatt tényleg le kell csekkolni előre, hogy az automata ahova küldöd, milyen díjazással működik😔
2019 11 14
> A győri automatáknál is ugyanez a helyzet. Az XS-es csomag drágább mint az S-es csomagvarázslón keresztül kitöltve, illetve ha listaáras, akkor csak a fizetésnél veszed észre, hogy többet kell fizetned, mert a kiírt árkategóriák nem egyeznek meg a valós összeggel, emiatt tényleg le kell csekkolni előre, hogy az automata ahova küldöd, milyen díjazással működik😔 Hát ez nagyszerű :(
2019 11 21
Sziasztok. Én nemrégiben pont fordítva jártam... A csomagfeladásnál sárgával volt jelölve az automata, de mégis akciós árat vont le fizetesnél. :")
2019 11 26