Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

ISMÉT ÁRAT EMEL A POSTA!!! :(

Nagyszerű hír, gondolom mindenki annyira örül neki, mint én! :') A Foxpost után most már a posta is emeli a feladási árakat, érdemes majd figyelni, itt a cikk róla: https://444.hu/2020/05/15/atlagosan-61-szazalekkal-emeli-a-csomagfeladas-dijat-a-posta
2020 05 15
Mintha nem lenne már így is piszok drága..:( Köszi az infókat!😊
2020 05 15
És van pofájuk ráfogni, hogy a nemzetközi díjak is emelkednek. Akkor emelkedjen fel a színvonal is a nemzetközi szintre, ha már... :') :')
2020 05 15
Pont akartam új topicot nyitni, mert szembejött a téma. Amúgy nem úgy állnak a dolgok, hogy az üzemanyagárak a béka segge alatt vannak? Csak halkan kérdezem. Az a baj, hogy olyanok, mint egy csendes kis parazita, addig rágnak, amíg szépen fel nem falják a gazdatestet. Azért a foxtól is, egy pár száz grammos csomagot is automatából automatába 1000 Ft-ért, naaaaa...vicc kategória. Max lanyhul a kereslet a használt holmik iránt, esetleg azok mennek el, amik tényleg 1-2 000 Ft-ért hirdetődnek. Tudom, én már lovagoltam a témán a múltkor, de az imént adtam le egy rendelést a Housenál, 12 000 Ft-ba belefért egy ruha, két póló, egy táska, úgy hogy használtam a 25%-os kuponkódot, és a szállítás is ingyen volt. Ugye, ez már elgondolkodtató, nem biztos, hogy az oldalon össze tudnék szedni ennyi mindent, ami tetszik, és ugyebár használtan. Ennek ellenére szeretem az oldalt, jönnek szembe vonzó dolgok, de a szállítással együtt sok.
2020 05 16
Én meg innen rendeltem / 4 féle helyről/ 1 bra t, 2 rövid nacit, 2 trikót, 1 extra felsőt + 1 felsőt és egy ruhát cseréltem / csak 1 vmi nem lett tökéletes/, 9.000 Ft ért postával!!!😊 Java részt nem voltak használva és hibátlanok voltak! Úgyh, én meg még pk.val is meg vagyok elégedve / annak én sem örülök, h emelik.../!
2020 05 16
Sziasztok! Hát ez marha jó! Most sem olcsó, de mindegy. Emlékszem, hogy 315 Ft ért adtam fel ajánlott levelet és házhoz is vitték!!! Minden változik.
2020 05 17
> Nikolett888: > Én meg innen rendeltem / 4 féle helyről/ 1 bra t, 2 rövid nacit, 2 trikót, 1 extra felsőt + 1 felsőt és egy ruhát cseréltem / csak 1 vmi nem lett tökéletes/, 9.000 Ft ért postával!!!😊 > Java részt nem voltak használva és hibátlanok voltak! > Úgyh, én meg még pk.val is meg vagyok elégedve / annak én sem örülök, h emelik.../! Ajnye, ügyes vagy:)
2020 05 17
> Méhészlány: > > Nikolett888: > > Én meg innen rendeltem / 4 féle helyről/ 1 bra t, 2 rövid nacit, 2 trikót, 1 extra felsőt + 1 felsőt és egy ruhát cseréltem / csak 1 vmi nem lett tökéletes/, 9.000 Ft ért postával!!!😊 > > Java részt nem voltak használva és hibátlanok voltak! > > Úgyh, én meg még pk.val is meg vagyok elégedve / annak én sem örülök, h emelik.../! > Ajnye, ügyes vagy:) Te szintúgy😊
2020 05 17
Itt az új díjtáblázat, ahogy elnézem, a levélfeladás nem változott: https://www.posta.hu/static/internet/download/Lapdijszabas_20200601_Hun_elfogadott.pdf
2020 05 31
Június 15.-től a vaterafutáron is emelkednek a feladási díjak! :( ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/73271d766b125db7e4e301143fab7d15.jpg)
2020 06 05