Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Csere vagy nem csere?

Sziasztok! Mostanában sok felhasználó írt rám cserével kapcsolatban, akiknek az adatlapjukon világosan ki van írva, hogy nem cserélnek, ezekre az üzenetekre nem is válaszolnak. Wtf?😄 Ilyen esetben nyilván jót nevet az ember, de valahol bosszantó is. Szóval ha Ők akarnak cserélni az oké, de ha más akar velük akkor szóra sem méltatják?🙂
2020 06 16
> shoppingbaba: > Sziasztok! > Mostanában sok felhasználó írt rám cserével kapcsolatban, akiknek az adatlapjukon világosan ki van írva, hogy nem cserélnek, ezekre az üzenetekre nem is válaszolnak. > Wtf?😄 > Ilyen esetben nyilván jót nevet az ember, de valahol bosszantó is. > Szóval ha Ők akarnak cserélni az oké, de ha más akar velük akkor szóra sem méltatják?🙂 Jaja, dettó, ha pedig felhívom a figyelmet erre az anomáliára, vagy hímeznek-hámoznak, vagy még nekik áll feljebb... ,:)
2020 06 16
Ó ez tényleg nagyon bosszantó...nem is értem. Ő kerek perec kiírja, hogy nem is válaszol az ilyen üzikre, de ha ő akar cserélni, akkor az rendben van. Elég paradox ez így ...
2020 06 16
Hát jah így szokott lenni! De van a másik aki ki írja hogy cserél sőtt van aki azt írja ki hogy csak cserél. Ráírok...5 nap várakozás után megkérdezem kaphatok e választ mivel naponta 100x fent van...semmi...amikor meg a pumpa fent van bennem és már nagyon nem türelmesen írok ismét 5 nap után ami már összességében 10 nap,még neki áll feljebb és megkapom azt hogy:nincs egy normális cuccod ezért nem írtam,komoly szándékkal írtál volna rám akkor még válaszóltam is volna.....😡😡😡😡😡 Nem folytatom mit tudnék tenni ezekkel az emberekkel!!!!😡😡😡😡😡 Menjen a jó édes annyába az ilyen az az igazság!! Elnézést de már nagyon fogy a türelmem az ilyen emberek miatt!😡😡
2020 06 16
Kövezzetek meg Lányok, de valamilyen szinten értem hogy hogy megy ez... Nekem is ki van írva, hogy nem cserélek, DE azért (és most senkit nem szeretnék megsérteni) mert a legtöbb esetben olyanok akarnak cserélni, akik a minimum 10 évvel ezelőtti ruháit töltik fel. Oké, biztos hogy van akinek még igénye van arra mert mindenkinek más az ízlése. Azonban az utóbbi időben csak ilyenek találtak meg és amikor az x. üzenetre kell írnom hogy sajnos nem találtam semmit én már kellemetlennek érzem... A másik ok pedig az, hogy rámír meg sem nézi hogy milyen méretű ruhák / cipők vannak nálam feltéve és nem is passzol a méretünk... És ettől független én is szoktam írni mégis ha valami megtetszik egy eladónál, hogy cserél-e DE csak akkor ha ki van neki írva hogy a CSERE IS OPCIÓ, plusz előtte lecsekkolom hogy a méreteink egyáltalán stimmelnek-e :) Szóval értem én , de az megint a másik oldala az egésznek, hogy ki van neki írva és nem válszol még annyit sem hogy bocsi nem találtam semmit... Egyébként ha valaki annak ellenére is rám ír cserélne, hogy ki van írva érthetően, akkor benézek hozzá és ha nem találok semmit akkor legalább annyit írok neki hogy bocsi nem találtam semmit.
2020 06 19
Én direkt kiírtam a bemutatkozásban, miket keresek cserére, bár ugye ritkán szokták elolvasni, az pedig nem az én bajom... ,:) Vagy olyan kedvem van, és kimásolom neki a válaszlevélben, hogy miket keresek. Sajnos van, aki totálisan más méretben és stílusban ír rám, olyannal nem tudok mit kezdeni, megírom, hogy nincs semmi, amire cserélnék. Nem érzem magam kellemetlenül, mert engem is kosaraztak már ki cserével kapcsolatban.
2020 06 19
Én az utánvéttel vagyok ugyan így...a vásárlóm nem küld utánvéttel "rossz tapasztalatok miatt" senkinek, de mennyibe kerülne, ha én úgy küldenék neki valamit? Hát na ,:) ,:)
2020 06 20
> RagDoll: > Én az utánvéttel vagyok ugyan így...a vásárlóm nem küld utánvéttel "rossz tapasztalatok miatt" senkinek, de mennyibe kerülne, ha én úgy küldenék neki valamit? Hát na ,:) ,:) ,:) Hát ez is egy érdekes hozzáállás...
2020 06 20