Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

2024 | Gardrobcsere

> Arabella11: > > Detta4: > > Jelen! 😊 Én is sajnálom, hogy egyre kevesebben használják az oldalt, mert nekem a kedvencem lenne. > > Elsősorban eladásra, de mostanában újra szoktam cserélni. Nagyon ritkán vásárolok is. > Emlékszem még néhány éve a corvinnál csereltünk meg vasaroltam is tőled😊 > akkoriban sokkal jobban működött az oldal többen voltak fent Igen-igen, emlékszem rád 😊 Akkoriban tényleg jobban pörgött az oldal. Az elmúlt 1-2 évben lett ennyire elhagyatott 😕 De azért kitartok és remélem, hogy nem megy teljesen tönkre.
2024 01 22
Én eladni és vásárolni is szerettem ezen az oldalon. A Vinted oldalt nem kedvelem, mert macerás rajta eladni. Jó lenne, ha ez az oldal megint fellendülne. Én nagyon örülnék neki. Közös erővel tehetnénk az oldal fellendüléséért. :-))
2024 01 26
Sziasztok! Én is használom az oldalt eladásra!!!
2024 01 27
> HannaPapp: > Egyelőre semmit nem csinálok itt, mert vevő nincs, eladó se, aki ruhákat töltene fel. Én is ugyanigy vagyok vele. Itt vagyok még , de minek? Ha ír is valaki, akkor csak csaló,ha pedig valamit épp vásárolni szerettem volna , akkor a "kedves eladó"válaszra sem méltat. Tehát ez az oldal sajnos már nagyon nem olyan mint régen volt.
2024 02 04
Én is használom még az oldalt,de nincs vásárló🥺😕 Egy jó ideje már csak a csaló üzik jönnek 😪
2024 02 09
> Arabella11: > Ki az aki még 2024-ben is használja ezt az oldalt > és mi az amit legjobban szerettek az oldalon? 🥰🩷 > 1 | Eladni > 2 | Vásárolni > 3 | Cserélni
2024 02 11
1.Eladni
2024 02 11
Eladni!(szeretnék...) Bár én még nem adtam el semmit sem,mert friss regisztráló vagyok! Vinteden nem ment az eladás,így átjöttem ide,de sajna ahogy látom nem sok sikerrel!...
2024 02 15
Pedig az oldal tetszik, nagyon is!amit hiányolok az az h a csalókat nem lehet tiltani!
2024 02 15
Eladni
2024 02 16
Sziasztok! Főleg eladásra használtam, de egy ideje nagy a csend. Remélem, hogy még fellendül az oldal, mert egy jó kis közösség (volt).
2024 02 18
Használnám az oldalt, ha a csalókat kitiltanák, de mindig felbukkannak újabb és újabb profillal.
2024 02 27
Sziasztok! Eladóként jelen. Sajnos hónapok óta semmi aktivitást nem tapasztalok. Egyetértek sokatok tapasztalatával, évekkel ezelőtt heti 2-3x is mentem Foxpostra vagy postára. A Marketplace-en is sok a csaló, még több is, mint itt.. mégis jobban megy. A Vinteddel is teszek egy próbát. Ettől függetlenül ide is töltök majd fel mindent. Szeretném, ha fellendülne újra ez az oldal. ❤️
2024 02 29
Eladás, csere 😊 néha vásárlás
2024 03 01
> Arabella11: > > anita763: > > Én is használgatom, most valahogy csak eladás, vagy csere miatt, viszont sajnálattal és nagy felháborodással vettem észre, hogy túlságosan elszaporodtak a spam és adathalász csalók itt az oldalon csakúgy, mint a facebookon, a marketplace-en, a jófogáson és egyébb nyílt csoportokban. Valahogy jó lenne ezektől megszabadulni. > Sajnos igen annyira sok helyről jönnek ezek a kamu üzenetek :( kamu üzenetek mindenhol vannak pl marketplacen is
8 napja, 09:31