Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Segitseg!!! Atvertek?!

Elutaltam 2 hettel ezelött egy lanynak penzt, mar azota nem jelentkezett, most pedig latom hogy mar nem letezik ilyen felhasznalo. Nem küldte el azt, amiert fizettem. Segitsegetek, most mit tudok tenni? [:frusztralt]
2014 11 11
Mindig mindenkinek idöben utalok, postazok. Es ez a lany is megbizhatonak tünt, erre most eltünt, a panzemmel együtt :( [:duhos]
2014 11 11
Illetve még egy ötlet, ha megvan a neve, keress rá googlen, hátha találsz hozzá valamilyen elérhetőséget...
2014 11 11
Nem ertem az egeszet, miert csinal valaki ilyet, a kedvessegem ellenere. A masik erdekesseg: eddig a 3. olyan vevöm volt itt, aki hozzatartozo halalara hivatkozik, en elhiszem, es öszinten irom, hogy semmi baj, majd akkor kesöbb. De ezzel senkinek nem kellene trefalni, vagy hazudni..... [:szedulo]
2014 11 11
Mar rakerestem, semmi
2014 11 11
Pedig van nevem, cimem, szamlaszamom, ahova utaltam
2014 11 11
Ezzel egyetértek, inkább mondja azt, hogy átgondolja, azután ne jelentkezzen... Marad akkor a rendőrség. :(
2014 11 11
én is így jártam. az okt 23-as hosszú hétvégén feladtam egy Converse cipőmet, a lány mondta hogy utal, erre elvittem a cuccom a postára, de azóta sem jött meg a pénz ...
2014 11 11
Aki lelépett a Conversemmel: Vivien0216 , 22 napja, 15:36 Rendben, köszönöm :) 5234 Tiszaroff, Szegfű út 3/c Medve Vivien Vigyázzatok Ti is vele
2014 11 11
Nálam is megvan az ajánlott szelvény talán a Tolvajkergetőkre felteszem. Addig is ne adjatok neki el semmit! Megvan a facebook elérhetősége is de direkt nem olvassa az üzeneteim. Azért innen is üzenem neki nehogy bevágjam magam a kocsimba és lemenjek Tiszaroffra!
2014 11 11
Hogy lehetne ezt elkerulni? Sehogy.....megbizol valakiben es ez van....
2014 11 11
:( szomorú hogy mindig belefutunk ilyenbe :( Olyannak utaljatok, akinek már sok visszajelzése van, és ne adjunk fel előre postára semmit se! Talán ezzel kivédhető a csalódás többnyire
2014 11 11
Te legalabb tudod hogy ki o, meg latod, de nekem semmi.... Nem letezik ilyen nev a facebook, vagy a google keresoben
2014 11 11
Innen pedig le van torolve.... Barhogy keresem telefonkonyv, utca alapjan... Semmi
2014 11 11
Meg jó lenne, hogy akik feljelentést tesznek, ide irják a fejleményeket elrettentésképpen. hiszen név cím, bankszámlaszám és beszélgetésrészlet, IP-cím is bizonyítja hogy ki volt a tettes.
2014 11 11
1 2 3