Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Gardrobcsere feketelista

Újabb csaló! Egy másik oldalon próbált átverni, de ide is kiírom, nehogy valaki belefusson: Csik Anna, 3294 Tarnaörs, Petőfi Sándor u. 106 A megadott e-mail címe és állítólagos telefonszáma: [email protected], 06-30/741-9981 Tegnap nagyobb tételben óhajtott tőlem ruhákat vásárolni, le is egyeztettünk mindent. Úgy volt, hogy tegnap utal, én mára rendeltem meg a futárt. Este hatkor írta, hogy elküldte az utalást - a pénz még mindig sehol, üzenetekre nem válaszol, telefonja kikapcsolva. A futárnak természetesen nem adtam át a csomagot, valószínűleg abban reménykedett a kis hölgy, hogy postázok, mielőtt beér a pénz...
2015 10 30
Úgy gondolom visszatèrt Szabó Àgnes! Egy kisbabàval van lefotózva. Vigyàzzatok vele!
2015 10 31
Gálfi Petra, 3574 Bőcs bársonyos utca 33. Cserében egyeztünk meg, én több mint egy hete elküldtem, az övé meg sehol és már vissza se ír. Ne utaljatok neki előre se, ne cseréljetek Vigyázzatok vele!
2015 11 03
Cib Bank Lummer László 11103004-80059515-33000001 Lummer Ivett Hatvan Vasút u 23.
2015 11 03
Barna Gina 5475 Csépe Béke u 206
2015 11 07
kavalcsik nevű felhasználó hiteget a levelekre nem válaszol vigyázzatok vele!!
2015 11 08
01kimWide Újlaki Krisztina engem is átvert még korábban egy másik profilján. Ne vásároljatok tőle semmit, csaló, hiába a sok pozitív értékelés!! A terméket nem küldte és a pénzt sem vissza, levelekre sem válaszolt.
2015 11 11
Hannababa néven volt fent. Azóta eltűntek a ruhái és a profilja is. Cseréltünk,ő megkapta az enyémet,ő még el sem küldte a cserét. Adatai: Pálfi Petra 3574 Bőcs, Bársonyos utca 33. Ha valakit még átvert kétem jelentkezzen,mivel fel fogom jelenteni. Nem kis értékű csomagról volt szó...
2015 11 11
> Victoria52: > Jó lenne, ha a regisztrációhoz kérne a Gardróbcsere fényképet a személyinkről (előlről, hátulról) és akkor talán nem lenne olyan egyszerű dolguk a csalóknak 66 különböző néven regisztrálgatni... ez sztem mindenféle személyiségi jogokat sérthet. én hiába vagyok becsületes, soha nem adnám ki egy cég/weboldal akármi számára a valós személyes adataimat. például a fészbúkról csak úgy engednék törölni a halott nagymamám profilját, ha csatolnánk a fb számára a halotti bizonyítványt, amihez szerintem nekik semmi joguk nincsen, a személyimet sem kérték el ahhoz, hogy regisztráljak.
2015 11 11
> Micike6: > Hannababa néven volt fent. Azóta eltűntek a ruhái és a profilja is. Cseréltünk,ő megkapta az enyémet,ő még el sem küldte a cserét. > Adatai: Pálfi Petra 3574 Bőcs, Bársonyos utca 33. > Ha valakit még átvert kétem jelentkezzen,mivel fel fogom jelenteni. > Nem kis értékű csomagról volt szó... Mást is megkárosított! Ha visszább olvasol 1-2 oldallal láthatod is! Érdemes felvenned a többi károsulttal a kapcsolatot szerintem..
2015 11 11
BecsibaNiki felhasználónéven, Molnár Istvánnak utaltam a pénzt...
2015 11 17
Jelentsétek fel!!!!! Akármennyivel is károsított meg titeket! Hülyeség, hogy a rendőrség nem foglalkozik vele... Tapasztalatból mondom, mivel bírósági ügy lett az egyik nyomorulttal való ügyemből.
2015 11 17
nyugodtan fel lehet őket!a szomszédom pont ilyen ügyekkel foglalkozik a rendőrségen!!minden esetben fel lehet jelenteni őket!
2015 11 17
CSALÓ : Bihari Evelin ,Tiszaújváros CSALÓ : Novák Ibolya ,Tiszaszőlős mind a 2en törölték magukat ...
2015 11 20
Jónás Katalin, Tiszaörs egylany nevű felhasználónévvel ,azonban látom, hogy mazsola 12345 néven is megkárosított embereket! Ilyenkor mit lehetne tenni?
2015 11 25
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 35