Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

nem működik ki-be lépés után sem! a feltöltött képeket nem tölti be
2019 09 24
Nekem sem 10szer ki be leptem, az egesz ugyan van ahogy volt sehogy!
2019 09 24
Mondjuk elég szánalmas, hogy kitörlik a hozzászólásomat...
2019 09 25
Én sem tudom a mai napig feltölteni. Már jó ideje.
2019 09 25
Én is megpróbáltam a feltöltést chrommal, mozillával, Safarival, de egyik se reagál. Bár tegnap véletlenül sikerült két hirdetést felrakni, de a kép helyett szürke kocka jelenik meg, az meg óriási segítség 😅 Ma viszont ugyanúgy semmi nem történik, ha megnyomom a feltölt gombot.. 🤨
2019 09 25
> kszabiina: > Mondjuk elég szánalmas, hogy kitörlik a hozzászólásomat... Most nézem hogy az enyém is eltünt...mi a...
2019 09 25
Sziasztok! Remélem nem csak mi olvassuk ezeket a bejegyzéseket hanem az illetékesek is. Kb 3 hónapja nem működik az egész rendszer. Én már azóta nem tudok rendesen feltenni hirdetéseket, eltűnnek a képeim. Böngészni sem lehet mert sok hirdetés kép nélkül jelenik meg. Azóta kevesebb az érdeklődőm is alig adok el valamit. Átszoktam egy másik aprós oldalra. Sajnálom hogy tönkreteszik ezt az oldalt sok éve vagyok fenn és nagyon szerettem!
2019 10 03
Most már hónapok óta csak a hirdetés 1.képét jeleníti meg. A többi képet csak kicsiben mutatja és rákattintás után is elérhetetlenek. Így hogy vásároljon az ember, ha nem látja rendesen a terméket?
2019 10 08
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Én nem látom a változást,de a hirdetéseim képei eltűntek. Új képeket pedig nem enged a rendszer felrakni.
2019 10 09
sziasztok! nagyon sok termékem fotója eltűnt. Mi lehet az oka? pedig irtó sok munka van benne :/
2019 10 14
Sziasztok, ugyanez a gondom... Sok termék(em) fotója eltűnt, illetve csak az első fotó jelenik meg, rákattintva sem látható a többi. Nem csak nálam, nagyon sok hirdetésnél. Tűrhetetlen. Ahogy látom, ez egy általános probléma, de nem tudom, eljut-e az illetékesekhez? Hahó!!!!!!!! :| Segítséget - karbantartást - kérünk!!!!
2019 10 16
Sziasztok..nekem a méretezéssel van gondom..hiába írom be a magassarkú 39 vagy a ruhám xs teljesen más méretet ír be mentéskor nem értem miért..másnál is van ilyen?
2019 10 21
Sziasztok! Nálam mostanában az fordul elő hogy egyszerűen csak eltűnnek a hirdetéseim. Mitől lehet ez? Mással is történt már ilyen?
2019 10 23
Nálam a hirdetések képei nem jönnek be. Így nem lehet válogatni, böngészni, vásárolni, hogy nem is látom a terméket!
2019 10 24
Sziasztok! Az utóbbi időben hirtelen inaktív lett a fiókom, hiába írok másoknak üzenetet, sosem kapok választ. A feltöltött ruháimra nincs 1 érdeklődő sem, pedig régen sok üzenetem jött. Ez miért van? Lehet ezen változtatni? Valamit elállítottam? Köszi: Andi
2019 10 26
1 2 ... 50 51 52 53 54 55 56 ... 59