Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Kedves Adminok! A legutóbbi hibajavítás óta rengetegen jelezték - köztük én is -, hogy a termékek alatt feltöltött fotókból csak az első látszik. A többi vagy meg sem jelenik, vagy rákattintás után nem látszódik. Nagyon sok terméknél van gond..! Mégsem kapunk sem itt a fórumon, sem emailben választ a problémára. Ha csak annyit írnátok, tudtok a problémáról és dolgoztok a megoldáson, az is több lenne, mint a semmi.. Olyan érzése van az embernek, hogy senkit nem érdekel ez... Választ kérünk a problémára! Köszönjük szépen!
2019 10 29
Kedves, Adminok! Amikor kiemelt hirdetést vagy VIP hirdetést szeretnék venni és bejelölöm hogy mikori legyen elég sokszor nem akkorit ad. Ezt jó lenne kijavítani.
2020 01 09
Kedves Adminok! Már tegnap írtam emailt, illetve a fórumon is jeleztem de akkor itt is jelezném, hogy NEM működnek a szolgáltatások. Tegnap vettem 2 db kiemelt hirdetést, aminek az ára ugyan levonásra került, de se értesítő emailt nem kaptam róla illetve meg sem jelent a szolgáltatás. Tehát kifizettem a semmit... Legyetek szívesek orvosoljátok már ezt a problémát, mert egy héten belül ez a második eset. Köszönöm!
2020 01 18
> ViragMandula: > Kedves, Adminok! > Amikor kiemelt hirdetést vagy VIP hirdetést szeretnék venni és bejelölöm hogy mikori legyen elég sokszor nem akkorit ad. Ezt jó lenne kijavítani. Szia /Sziasztok! Ez a kellemetlen probléma továbbra is fenn áll ... :@ :@ :@
2020 01 21
Arról ne is beszéljük, hogy két kiemelt hirdetésem a kukába került... A szolgáltatási hibák miatt ...
2020 01 21
Kedves GCS, az utóbbi héten, amikor belépek az oldalra, illetve a profilomra szeretnék menni, csupán egy fehér képernyő fogad, és azt írja ki, hogy "Hoppá, hibát észleltél". Hasonlóképpen, amikor feltöltök egy árucikket. Azt hittem eddig, hogy ezeket nem töltötte fel, de mint kiderült, az összes próbálkozást igen. Úgy néz ki, a saját profilommal van valami probléma, a többiekét meg tudom nézni. Előre is köszi a megoldást!
2020 01 31
Heló! Nem enged ruhákat feltölteni, a kép mérete stimmel, minden rubrikát kitöltöttem, de nem kezdi el feltölteni amikor rányomok a gombra... más is tapasztalt ilyet?
2020 02 01
Sziasztok! Nem tudok feltölteni új dolgot, mikor alul rákattintok a Termék feltöltésére, nem csinál semmit. :/
2020 02 23
akármire kattintok a termékeknél, nem reagál semmire, se az "ide vele" gomb nem működik, se a további képeket nem lehet megnézni! nem lehet üzenetet küldeni, és lényegében ezzel így vásárolni se!
2020 03 08
> moony1128: > akármire kattintok a termékeknél, nem reagál semmire, se az "ide vele" gomb nem működik, se a további képeket nem lehet megnézni! > nem lehet üzenetet küldeni, és lényegében ezzel így vásárolni se! Sem telefonról, sem asztali gépről/laptopról nem megy? Én laptopról böngészem, és nekem nincs vele gond.
2020 03 08
> moony1128: > akármire kattintok a termékeknél, nem reagál semmire, se az "ide vele" gomb nem működik, se a további képeket nem lehet megnézni! > nem lehet üzenetet küldeni, és lényegében ezzel így vásárolni se! Próbáld firefoxxal, chrome-ban nekem sem működnek ezek a funkciók.
2020 03 13
> Méhészlány: > > moony1128: > > akármire kattintok a termékeknél, nem reagál semmire, se az "ide vele" gomb nem működik, se a további képeket nem lehet megnézni! > > nem lehet üzenetet küldeni, és lényegében ezzel így vásárolni se! > Próbáld firefoxxal, chrome-ban nekem sem működnek ezek a funkciók. Én is foxozom, ezek szerint már az sem mindegy, miben böngészünk...
2020 03 13
Kedves ADMINOK!!!! Folyamatosan törlődnek a tételeim! És nem kizárólag csak az enyémek!!! Ha, esetleg " szanálnak" , akkor kérem, írják meg , hogy mi volt a probléma a törölt tétellel és esetleg a nagyon régi képekkel kéne kezdeni, amiken már nincs is semmi vagy azoknál akik évek óta nem léptek be, de " vígan" el vannak a tételeik, csak foglalják a kapacitását az oldalnak... Köszönettel! Nikolett
2020 03 25
A felhasználó több névvel is regisztrált alexcube34 alexcube2 Rettenetesen sok termeket szeretne és furcsa utalásos bizonylatot küld , ami nincs teljesítve. Mindig nézzétek meg a banki utalás teljesült-e mielőtt elküldtök bármit bárkinek. Üdvözlettel, Merci
2020 03 26
Napok óta jelzik fent szerencsétlen lányok hogy egy mocskos csaló több névről zaklatja őket...nem zavar senkit???😡😡 Nem tudom miért nem lehet tíltó gombot csinálni vagy megoldani hogy ne tudjon regisztrálni újra az ilyen mocsok tetű ember! Itt vannak rengeteg évek óta miért nem lehet tenni az oldalért?? Ahogy elnézem azt akarják hogy az oldal végleg tönkre menjen!!!😡
2020 04 01
1 2 ... 51 52 53 54 55 56 57 ... 59