Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Válaszokért könyörögni kell?

Nekem is rendszeresen írnak, aztán a fele elpárolog. Most már nem is megyek el leméretni a cuccomat, amíg valaki nem írja meg pontosan, melyik nap utalna, mert nincs erre felesleges 2 órám. De tény, hogy azt a rövid leírást sem olvassák el a cikkek alatt, ami az ő érdekükben van, hogy pontosan tudják a méreteket, valamint, hogy mit várok egy üzenetben. Ha valaki "idevelézik", vissza se írok, vagy röviden megkérem, hogy legyen szíves, írja meg, mit szeretne. De egyébként más platformokon is rendszeresen írnak egy "elérhető?" üzenetet, amivel ugyanígy vagyok. A válasz "igen". Nem kezdek el litániákat írni arról, hogy mikor és hol szeretne találkozni, vagy esetleg postai kézbesítést kér-e. Nyilván elérhető, ha fent van (legábbis én még az eladás napján törlök), vagyis fölösleges kör, ami után ált. nincs is további érdeklődés. Ez van, az első pár után nem idegeskedik az ember, csak megszokja az ilyeneket, és foglalkozik a potenciálisnak látszó vevőkkel.
2018 10 01
Én az utóbbi 1 hónapban kb 5 embernek írtam h megvenném a termékét és válaszra se méltat egyik sem... Minek hirdet vki ha lusta a válaszra és az eladás lebonyolítására???
2018 11 04
Nem értem... Nagyon örültem mikor ezt az oldalt megtaláltam ugyanis amit eddig keresztem itt korrekt áron elérhető csaj egy probléma van hogy már vagy 10 embernek írtam és választ nem kaptam... Ezeket nem. Lehet jelenti vagy kitultani megusznánk rengeteg felesleges kört....
2018 11 14
Sziasztok. Egyszerűen kivagyok már...5-ből egyiksem ír vissza pedig fent voltak. Mondjátok meg ha valaki hirdet és elakarja adni a cuccait miért nem képes vissza írni ? :(
2018 11 23
A másik véglet meg az, hogy rád írnak érdeklődés címén, mérsz, fotózol, adatokat írsz, aztán arra sem méltatnak, hogy megírják: nem jó a méret, nem tetszik, mégsem, stb... De agyvérzést tudok kapni az olyanoktól is, akik nem képesek elolvasni, vagy értelmezni a leírtakat, mert pl. 38as bakancsra egy 40-41es lábú írt rám, hogy hányas a bakancs. Bakker, minden infó ott a leírásban, ennél többet nem tudok segíteni, vagy debilek, vagy sz@rnak bele elolvasni (TERMÉSZETESEN TISZTELET A KIVÉTELEKNEK), de már inkább rám se írjon az ilyen!
2018 11 23
1 2 3 4