Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Illik visszaírni...

Sziasztok! Az elmúlt pár hétben rengetegszer találkoztam olyannal, hogy kérnek tőlem még képet, kérik, hogy mérjek le ezt-azt a ruhán. Én ezt nagyon szívesen minden alkalommal megtettem. Majd semmiféle választ nem kaptam. Ha én veszem a fáradtságot, és lemérem Neked, meg fotózom, amit kértél, az a minimum, hogy válaszolsz, hogy köszi szépen, de nem szeretném, vagy igen tetszik, megvenném. De ugye ha nem ír vissza, nyilván nem kéri, persze erre magamtól is rájövök, de szerintem ez illem kérdése is. Az eladót, aki eleget tett a kérésednek, illik annyival megtisztelni, hogy visszaírsz neki, ha már Te kérdeztél! Gondolom nem én vagyok az egyetlen ember, aki ezzel szembesül az oldal használata során... Kérlek tiszteljük meg egymást ilyen minimum dolgokkal. Szerintem nem kerül semmibe.
2017 10 10
Ma én is bepöccentem, pont emiatt, így aki 2 hete kért mérést, annak is ma megírtam, hogy szívesen! Meg aki eltettette 2 hétre egyik pulcsim, ígérte, hogy 2.-án ír, hát nem írt azóta sem, annak is megírtam, hogy köszönöm a választ! és még sorolhatnám. Ma betelt a pohár, hogy írnak hogy érdekli a termék ha még megvan, én megírom, hogy megvan, és azóta semmi válasz, ennyire érdekli, hogy fent volt többször is de semmi választ nem kapok, hát szórakozzanak már mással, ez az oldal csak az ideget hozza már belém sokszor :D Ha megszabadulok a kint lévő termékeim 3/4-étől abba is hagyom az oldalt az biztos, csak tartanék már ott :(
2017 10 10
Én is pont ma gondoltam,hogy írok ezzel kapcsolatban mert nagyon duhítő! Lemerek mindent,fotozok es utana annyit se irnak hogy koszi,de nem kell. Utana meg ha elmered adni masnak te vagy a bunko. Velem volt hogy egy lany kert kepet mereteket utana nem valaszolt hanem 1het mulva irt hogy akkor vinne,mondtam neki hogy megvettek erre en voltam a paraszt hogy meg se kerdeztem tole hogy akkor kell e. Felhaborito!
2017 10 10
Na igen, ezzel az eladót is kellemetlen helyzetbe hozzák. Mérsz, fotózol és vársz... válasz semmi. Közben jelentkezik rá más. Aztán Veled bunkóznak, ha egy hétig nem írt vissza és eladod másnak. Ami szerintem teljesen érthető. Te vagy az eladó, te rendelkezel a cuccod felett és nyilván nem akarsz bizonytalanra várni.. És sok esetben az illető nem is ír többet, ha már eltelt legalább egy hét. Aztán ha mégis, még te vagy rossz helyzetben miatta. Úgy gondolom, ha veszi arra a fáradtságot, hogy írjon Neked, és én is veszem a fáradtságot, hogy mérek meg fotózok neki, már csak van arra is ideje meg lehetősége, hogy írjon valamit rá.. Nem véletlenül kérik a szükséges plusz infókat. Bár sok esetben gondolom meggondolatlanul csakúgy írnak az eladónak hirtelen felindulásból, majd meggondolják magukat. De ebben sincs semmi, ha annyit megír, hogy bocsi rájöttem, hogy mégsem kéne. És ez az eladás bármelyik szakaszában így van. Mondjuk ha már számlaszámot is kér, utána eltűnni a legnagyobb bunkóság.. Nem is értem az ilyen helyzeteket. De még akkor sem tartana semmiből megírni azt, hogy közbejött valami, mégsem tudok utalni.
2017 10 10
Igen teljesen egyet értek!
2017 10 10
Sajnos tényleg sok ilyen van. Nekem volt egy illető aki 3 különböző alkalommal kért méreteket + képet felvéve, de egyszer sem volt képes annyit visszaírni hogy köszi de túl nagy/kicsi. Pedig valami 80+ pozitív értékelése volt. Gondolom aki pénzt ad neki azzal már hajlandó kedveskedni:D A másik meg mikor az eladó nem válaszol, pedig megvenném a ruháját, aztán napokkal később látom hogy eladva. illene annyit visszaírni hogy viszik már vagy foglalja... A számlaszám kérős, egy hétig foglalós majd eltűnős embereken meg már fel sem húzom magam, kb minden eladó cuccra jut egy ilyen. Nagyon bunkók itt néhányan :(
2017 10 10
Nekem ilyet irnak / van termékem ami pl 690 ft és egy hölgy már nem egyszer,zaklat az ide vele üzenetekkel. Hogy 800 postaval mehetne. Vagy másik termékem 590 ft és erre azt irja 600 postaval elvinném. Nem akarok bunkó lenni egyszerűen nem is vàlaszolok. Még jó hogy nem azt kéri adjam oda ingyen meg még a postát is álljam 😊😊😆😆
2017 10 11
Nekem is sok ilyen esetem van sajnos :( Eddigi BEST OF: Hol férfiként - hol nőként írogató (fórumokon rendszeresen alpári kioktató stílusban megnyilatkozó, hülyeségeket okoskodó) felhasználó írt privátban, hogy érdekelné egy ruhám. Ezen a ponton már éreztem hogy baj lesz (mert a stílus maga az ember ugye...), mindenesetre készségesen megírtam neki, hogy hol és mikor tudja átvenni a ruhát (eltelt 1 teljes nap mire válaszolt) Kért képet felvéve. Mondtam neki hogy ne haragudjon, de erről a típusú termékről nem küldök felvéve képet (ami egyébként a termék leírásban ott is van feketén fehéren...), viszont szívesen készítek képeket magáról a ruhadarabról (megint eltelt 1 nap), Írta hogy ok küldjem a képeket ( ebben a stílusban ). Leveleket olvasni ugyan tudok mobilról, de mivel válaszolni már nem tudok róla és a ruháim sem a munkahelyemen vannak gondoltam erre a kérésére válaszolok majd délután, ha hazaértem (megjegyzem 4 óra telt volna el a kérése és a válaszom között). 1 órára a válaszára !! írta hogy "látta, hogy belépek de válaszolni már nem tudok. mit képzelek magamról.." (alpári stílusban kifejtve). Elnézést kértem tőle megmagyaráztam hogy mobilról nem tudok írni csak olvasni. Elnézést kért (gondoltam, ok megesik , rossz napja volt...). Megcsináltam és elküldtem neki a plusz képeket (kb 10 darabot amit direkt nagy méretben kellett neki feltöltenem külső tárhelyre). Azóta is ír.... Ez a kaland csak azért vált a kedvencemmé, mert én a sárga földig le lettem hordva, hogy nem 2 órán belül küldtem egy rakás fotót és írtam választ (ami, mivel én tényleg törődöm a többi ember érzéseivel, baromi rosszul esett és tényleg hibáztattam magam), de neki már válaszolnia sem kellett... mert minek ... ugyebár ő különb ember mindannyiunknál - bármit megtehet (Amúgy a "köszönöm" , "szia" stb szavak alapvetően is hiányoznak a szótárából, mert egyszer sem hangzottak el) Szerencsére ő több százból csak 1 volt.
2017 10 11
Egy másik felhasználóval lezajlott kedvencem, ami inkább sírva nevetős volt: Beszélgetés ... 2017.06.18 ÉN: (kisebb magyarázó kisregény) ... Tehát összesen futárral együtt 1500 ft lenne .... 2017.09.06 !!!! Ő : Szia! Mennyi lenne összesen?? Ezen a ponton kértem meg, hogy ha egy mód van rá, többet ne írjon :D
2017 10 11
Hihetetlen mik vannak x-)
2017 10 11
Dettó, valahogy elakadnak a beszélgetések, miután küldöm a lemért adatokat/további képeket, és semmi... Vagy a kedvencem, hogy agyhalottak is regisztrálnak, és hiába van minden, de minden érthetően, világosan leírva a bemutatkozásban és magában a hirdetés szövegében is, vagy annyira debilek, hogy el se olvassák, vagy simán szövegértelmezési gondokkal küzdenek. Nagyon nehéz nem alpári stílusban leoltani a fájó hülyeségüket, pl.: leírom hirdetésben, hogyan küldöm, kérdés, hogy akkor milyen módokon tudom küldeni... Visszafogom magam, és szépen válaszolgatok, de nyilván egy idő után többet se jelentkezik. Bárcsak valami teszthez kötnék az ide felregisztrálókat, komolyan, valami szövegértelmezési feladatot kéne megoldani.
2017 10 11
Jah hat az a masik,hogy a termek leirasat se olvassak el nem hogy a bemutatkozo szoveget! Pedig ott sok mindent meglehet tudni es akkor elkerulhetoek lennenek a felesleges uzenetek.
2017 10 11
Jajj hat ezeket imadom. Meg jo hogy nem ker meg,hogy egy ezrest is rakj a ruha melle es akkor megveszi.:D> Arabellus: > Nekem ilyet irnak / van termékem ami pl 690 ft és egy hölgy már nem egyszer,zaklat az ide vele üzenetekkel. Hogy 800 postaval mehetne. Vagy másik termékem 590 ft és erre azt irja 600 postaval elvinném. Nem akarok bunkó lenni egyszerűen nem is vàlaszolok. Még jó hogy nem azt kéri adjam oda ingyen meg még a postát is álljam 😊😊😆😆
2017 10 11
Én is írtam egy emberkének már vagy egy hónapja hogy érdekli-e csere.. láttam hogy azóta belépett de nem írt semmit, gondoltam nem akar cserélni így írtam, hogy megvenném. Aztán közben megint volt fent egy párszor, megint írtam neki, azóta se válaszol.. Pedig álmaim nadrágját pillantottam meg nála és fáj is miatta a szívem de ha ennyire elakarja adni akkor sajnálom. :D
2017 10 13
Én is sok olyannal találkoztam, akinek hiába írok akár megvétel, akár csere ügyében és semmi válasz. Azt sem értem, hogy akkor minek hirdetnek..
2017 10 13
1 2