Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Csaló!?? Brindasszandi00

Sajnálom Kitti,ami Veled történt.Igen,itt fontos a bizalom,nekem szerencsére jók a tapasztalataim ezen az oldalon.Viszont év elején az OLX-en egy magát "Szekeres Dorottyának "kiadó nő vert át.Nos én nem voltam rest, írtam a kerületi rendőrkapitányságra és a Facebook-on is létre hoztam oldalt az ügynek.Találtam egy ceglédi sorstársat-őt 3000ft-ra nyúlta le a nő, feljelentette ő is, és most foglalkoznak az üggyel.A célom, jól ilyesszenek rá a vénasszonyra,még akkor is, ha nem kapom vissza a pénzem,nekem elégtétel lenne.Jó lenne látni a fejét mikor bekopog hozzá a rendőrség, vagy berendelik meghallgatásra.Biztos nem lehet kellemes.Az a baj, hogy pár ezer ft-ért lusták sokan levelet írni a rendőrségnek és ezért maradnak hosszú ideig "működőképesek"az ilyen csalók.Üdv:Melinda
2015 10 23
Szia Kitti!Sajnálom, ami Veled történt.Év elején az OLX-en csaptak be engem/Magát: Szekeres Dorottyanak mondó vénasszony/Nem voltam rest,írtam a kerületi rendőrségre feljelentő levelet,és találtam a Facebookon egy ceglédi sorstársat aki szintén emailben feljelentette a nőt.Már folyik a nyomozás "Dorottya"ellen szabálysértés miatt!!!!Érdemes tehát pár sort írni a területileg illetékes rendőrségre,ill sorstársakat keresni+ pár ezer ft-ért is panaszt tenni.Mert sokan nem teszik meg,ezért szemtelenednek el ezek a piti csalók.Üdv:Melinda
2015 10 23
Bocsánat,duplázta a válaszomat a gép, mert az első későn jelent meg a monitoromon.
2015 10 23
Sziasztok! Már sajnos feladtam az egészet.. :) Idióta kis 13-14 éves csaj lehet és annyira felhúzott hogy inkább ráhagytam. Ha ennyire fontos neki az a pénz...
2015 10 26
Sziasztok! Én is szeretnék szólni, magam miatt és mások miatt is, hogy vigyázzanak vele. Renata nevű felhasználó. Megállapodtunk egy poncsóban, sima eladás volt. Elkértem a nevet, számlaszámot..szokásos tortúra. Elutaltam a pénzt, erre ő írta, hogy a posta ktg-t nem utaltam el. Írtam neki, hogy ne haragudj, nem mondtál posta ktg-t, simán elküldte a számlaszámot ahova utalhatok, és a ruha adatai mellett sem volt feltüntetve. Írtam neki, hogy 2x nem utalok, ha neki így nem jó akkor utalja vissza a pénzt és viszlát. Azóta semmi. Nála a pénzem és a poncsó is. Több üzenetet írtam neki, 1x lépett be azóta de nem válaszol. Szóval nincs törölve a profilja, nézi. Ami a legjobban fáj, hogy írtam neki, hogy ajándékba szánom és nem tudtam odaadni az illetőnek, mert ő nem küldte el. Holott a pénz réges rég a számláján van! Lassan én is írni fogok az üzemeltetőknek, mert szerintem ez nem maradhat így, hogy csalók vannak fent az oldalon!
2015 11 04
Dzsenifer1-el vigyázzatok zsiványkodik!!!Nálam nem jöt be neki!
2015 11 09
Rena19.... 9- napja utaltam,azóta sem jött semmi :(((( Írtam neki,azt a választ kaptam,hogy nem jött a futár.Kértem,hogy akkor vigye be a postára,szerdán kértem,hogy aznap adja fel mert a héten meg akarom kapni amit kifizettem.Este akkor írt,hogy nem ért be 5- re a postára,így nem tudta feladni a csomagot,viszont csütörtökön jön a futár és adja is.Péntekre tuti meg fogom kapni...ígérte.....nem jött semmi :((( Szerencsére nem fizettem sokat/2000/ ,de akkor is bosszantó:( Most írtam neki,hogy ha hétfőig nem érkezik meg a csomag,utalja vissza a pénzem a bankszámlámra...
2015 11 14
Ez a Renata és a Rena 19- nem uaz a személy???? :/
2015 11 14
1 2