Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Szia! nem tudok új terméket feltölteni.. mikor a végén megnyomnám hogy 'termék feltöltése' nem engedi.. ez miért van? köszi a választ!
2015 10 18
Sziasztok! Nem enged új terméke feltölteni... tud valaki segíteni?:) köszi, Flóra
2015 10 18
Egyetertek:(> kukujakkitti: > Én nem tudok új termékeket feltölteni... ha keresgélni akarok a ruhák közt folyton ledob és újra be kell jelentkeznem, főleg telefonról.. az új üzenetet se jelzi.. ez az újítás egy rakat sz*r.... :/ remélem minél hamarabb helyre hozzák mert ez így kezelhetetlen... kár volt ez az újítás a régi sokkal jobb volt...
2015 10 18
Sziasztok :) ki szeretném törölni már az eladott ruháimat, a profil oldalamon ahol a ruhák vannak rám megyek a kuka szimbólumra és nem csinál semmit sem :/
2015 10 18
Sziasztok! Hiába nyomom meg a törlés gombot, nm tudom törölni a terméket, mert nem történik semmi. Ilyenkor mit lehet csinálni?
2015 10 18
Miért nem tudok terméket feltölteni? mindent beírtam képeket is csatoltam azok folyamatosan csak töltenek befelé, de közben látható már a kép. rákattintottam a feltöltésre és semmit nem reagál. Mi a probléma ?
2015 10 18
Nem lehet feltölteni képet se küldeni mai napon,újraindítottam gépet megnéztem telefont végül az oldallal van probléma, mert emailt kértem itt egy felhasználótól és oda tudattam küldeni és más oldalakon is csak itt nem lehet valamiért feltölteni küldeni fotót a termékekről.Ha valaki tudna írjon vagy szintén mindenkinél ez a probléma ma!?:-)
2015 10 18
.
2015 10 18
Nem tudok képet feltölteni, ez miért van?:/
2015 10 18
Sziasztok! Láttam, hogy több embernél is probléma, hogy nem tudja az oldal frissítése előtt feltöltött termékeket szerkeszteni. Ennek az lehet az oka, hogy korábban sokkal több címkét lehetett az egyes ruhákhoz írni, most viszont már csak 5 címkét enged. Nekem sem engedte szerkeszteni, de miután töröltem a címkék közül már el tudtam menteni és frissítette az adott terméket. Érdemes megpróbálni így, hátha tényleg csak ez volt a baj, illetve ezt a megoldást közzé tenni egy olyan helyen, amit mindenki elolvas, hogy tudjanak erről. :)
2015 10 18
Nem tudok képet feltölteni pedig már 1 MB sincs a kép mérete, de egyszerűen hiába várom már egy ideje. Mi lehet a gond?
2015 10 18
elég szomorú hogy mindenki itt jelzi a problémát, ami az oldalra lépve azonnal szembe tűnik....ugyanis a frissen feltöltött cuccoknál nincs kép, régi és új felülete egyaránt... és ez megy egész nap, ki tudja meddig?! mert hogy választ és megoldást sem kapunk.... :/
2015 10 18
Sajnos nekem most akármelyik kategóriára nyomok (ruhák, cipők,stb) nem tölti be a képeket.. Mellékeltem képet róla. Hiába frissítettem rá többször, léptem ki-be, akkor igy ugyanez. Feltöltésnél pedig hiába várok 15-20perceket 1 kép felrakásához, akkor sem rakja fel, csak tölt és tölt..
2015 10 18
Vagyis csak szerettem volna képet mellékelni, mint ahogy a feltöltésnél se engedi, itt se.. :D (N)
2015 10 18
nekem is ugyan ez a gondom, amit "pampi12" is ír... miért nem látszanak a képek??? amikor még feltöltöm látszik, de ahogy elindítom útjára a hirdetést, már semmi...
2015 10 18
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 59